Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tylko jak takie szklane zamówić i mieć pewność ,że przyjadą całe:(

Nie ma pewności kubełko:no: Musisz sprawdzić paczkę przy kurierze lub listonoszu. Na poczcie przesyłki do 80 czy 100 zł są ubezpieczone:yes::D

 

Matko, ale dzisiaj napalałyście:o:o Pomysł z mchem bardzo mi się podoba i zazdraszczam, ze pojedziesz po niego oosbicie nad morze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałam ,że łatwiej będzie i bezpieczniej przejechać się na hurtownię niż zamawiać i w razie czego czekać na wymianę , bo jeszcze wyjdzie tak ,że będą wymieniać kilka razy i nie będę ich mieć na święta . Skoro zlewy przyjeżdżają pobite to co dopiero takie delikatne bombki .

Zawiesiłabym je nad stołem w kuchni na jakiejś gałęzi przystrojonej świerkiem lub czymś innym , tylko ,żeby się za mocno nie sypało, bo niefajnie mieć w talerzu jakieś igły :lol2: .

Podobają mi się też takie druciane koła ustrojone gałązkami , ach święta jak ja lubię ten nastrój :rolleyes:

 

Po ten mech chcę pojechać w sobotę lub niedzielę , ale jak będzie dmuchać jak ostatnio (jakieś 120 km/h) to ja pierdzielę .

Pofatyguję się na ten mój gruz i pozbieram ten zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubełku śpieszę donieść, że w Pasłęku na ul.Polnej 2a jest Netto - daleko tam masz? :)

A tu na stronie 4 chyba te bombki http://viewer.zmags.com/publication/7f1fd229#/7f1fd229/4

 

Ozdoby pokazujesz piękne - u mnie nie widziałam nigdzie mchu, więc będę musiała z czymś innym pokombinować.

 

A na kominek urabiaj męża koniecznie! Już go widzę z tą inspiracją sypialni, która mi się tak u Ciebie spodobała :yes:

Edytowane przez pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bossskiii :D

 

A teraz znalazłam takie cudo i chcę toooooo ... ktokolwiek widział i wie gdzie to kupić niech da znać

dekoracje-na-%2525C5%25259Bwi%2525C4%252599ta.jpg

Idealne nad stół w kuchni na jakimś badylu z gałązkami:D

 

Ja mam takie dwie jedna mniejsza druga większa. Kupiłam w naszym lokalnym sklepie z dekoracyjnymi świeczkami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie dwie jedna mniejsza druga większa. Kupiłam w naszym lokalnym sklepie z dekoracyjnymi świeczkami itp.

Basiu to jesteś szczęściara , ja nie miałam jeszcze czasu na latanie po sklepach . Biorąc pod uwagę to , że nie lubię latać po nich więc w moim przypadku znalezienie ich będzie graniczyć z cudem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubełku śpieszę donieść, że w Pasłęku na ul.Polnej 2a jest Netto - daleko tam masz? :)

A tu na stronie 4 chyba te bombki http://viewer.zmags.com/publication/7f1fd229#/7f1fd229/4

 

Ozdoby pokazujesz piękne - u mnie nie widziałam nigdzie mchu, więc będę musiała z czymś innym pokombinować.

 

A na kominek urabiaj męża koniecznie! Już go widzę z tą inspiracją sypialni, która mi się tak u Ciebie spodobała :yes:

 

Też tak myślę . Mąż widział , zawału nie dostał . Ja pochodziłam , popatrzyłam i nie jest dobrze .

Kurcze wkład stoi tak ,że z boku nie ma miejsca na drewno . Trzeba by cały przesunąć , a do tego dochodzi już obrobiony sufit ... same przeszkody . Dziwnym jest fakt ,że to ja widzę same problemy , mąż nic nie powiedział , a wręcz przeciwnie podoba mu się . Nie wiem o co chodzi :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelko Twój dziennik czyta się z " rozdziabioną " buzią ;) mój małżonek często słyszał " cho no ino" co narobili... Ach żeby mój Lolek miał kiedyś tyle uroku - na razie rośnie i długo będzie rosnąć .Ale się doczekam cierpliwa jestem ...czasem ;)

Renata.

 

Nie ma nic milszego jak czytać o sobie i o moich wypocinach tyle dobrych słów . Zaczynając dziennik bałam się że nikt nie będzie chciał tego czytać .

Renatko a kto to jest Lolek ? tak z ciekawości pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelku nie zdążyłam się przywitać w "starym" wątku, do którego zawędrowałam za Gosią, ale teraz nadrabiam :bye: Pamiętam że zastanawiałaś się nad ociepleniem domu tak by nie stracił swojego czaru, jeśli to nadal aktualne to wpadłam na artykuł na ten temat "Jak ocieplić zabytek zachowując starą elewację" w Muratorze z 2004 roku, mogę ci wysłać papierowo lub elektronicznie jeśli chcesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...