Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajnie Alanko ,że mnie znalazłaś . Odnośnie drewna to jest tak ,że ono zawsze ciemnieje , chyba że potraktujesz je pokonem ( chyba tak to się nazywa , ale mogłam coś pokręcić) . Jak chcesz od razu mieć wszystko do siebie pasujące to potraktuj je lakierobejcą . Moje ciemnieje , jednak to długi proces i jak dla mnie może być takie jasne.

Teraz jak dom się nagrzewa , a w sumie to jego pierwszy okres grzewczy ( wcześnie zapuszczony pustostan) to moje elementy drewniane powysychały i teraz są luźne :( np. w ścianach ceglanych . Nie zrobię z nimi nic bo pewnie latem się rozprężą i nie będą latać .... drewno już tak ma , ale przecież to każdy wie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteś w transie mycia to bardzo proszę zahacz o moje :lol2:

U mnie okna będą zamglone tak jak aura na polu, podwórku, dworze itd ;) :mad: :p

 

Moje były już takie zamglone ,że nawet pola nie było widać:) . Zostało mi jeszcze pięć na dole ... u teściów nie myję sami to robią.... jutro piwniczne , a potem góra:( .

Chociaż tam się nic nie dzieje ,ale niech wygląda ładnie z zewnątrz.

 

 

Zrobiłam stoiczek wiszący :D nad stołem w kuchni z tych gałęzi co zbieraliśmy z drogi nocą ...ale jest pięknie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impregnacja cegły sarsilem- szału nie ma , producenci trochę przesadzają . Owszem cegła ściemniała minimalnie , liczyłam jednak na więcej. Poczekam i zobaczę jak wyschnie.

DSC_0037.JPG

 

DSC_0035.JPG

 

 

Hej Kubelku;) czy możesz mi powiedzieć jaka jest wydajność na 1 m2 tego Sarsila (tak jak Ci to wyszło a nie jak jest na etykietce) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek chyba wyszło więcej niż pisali , ale nie wiem dokładnie , po prostu się nie znam. Ściana w kuchni jest wielka , malowałam trzy razy , ściana na przedpokoju dwa , ścianę w łazience ( której nie ma :cry ) innym trzy razy więc się nie liczy , a jeszcze progi i jeszcze mi zostało . Jak wróci mąż to poproszę go o policzenie metrów :D

A co będziesz coś robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...