Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Psosinku zbieraj mech i do roboty , warto coś z niego zrobić bo piękny jest i trwały , :hug: , robisz tak samo jak przy kulach na papierze .

 

Gosiek :hug: zachęcam , tanio , ekologicznie i podwójnie cieszy .

 

Jak wiecie chciałam mieć w tych bombkach świeczki , kupiłam je nawet z myślą usunięcia tych aniołów ze środka ale wystraszyłam się , że mogłyby nie wytrzymać ciepła lub okopcą się niemiłosiernie ... fuj , tak jest bosko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek chyba wyszło więcej niż pisali , ale nie wiem dokładnie , po prostu się nie znam. ................ :D

A co będziesz coś robić ?

muszę pomyśleć w końcu o pomalowaniu tej cegły, bo chyba surowizny nie powinno się zostawiać

cały czas czasu mało, a zawsze jest coś do zrobienia.... z grubszych rzeczy to w połowie stycznia będę miał drzwi wewn. a 3 tygodnie później montaż kuchni ;) więc mam nadzieję że okolice maja-czerwca się uda wprowadzka :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę pomyśleć w końcu o pomalowaniu tej cegły, bo chyba surowizny nie powinno się zostawiać

cały czas czasu mało, a zawsze jest coś do zrobienia.... z grubszych rzeczy to w połowie stycznia będę miał drzwi wewn. a 3 tygodnie później montaż kuchni ;) więc mam nadzieję że okolice maja-czerwca się uda wprowadzka :wiggle:

 

To ja trzymam kciuki za rychły koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubelku pięknie!

jak ty robisz te kule z mchu?

kurna i ja bym cosik naturalnego zrobiła, bo tak pusto u mnie :(

 

Zrób papierową kulkę , nałóż mech i owiń nitką , albo przyklej go na wikol.

Czasem skromie oznacza pięknie . Jeden ładny dodatek i gotowa ozdoba .

 

Mnie chyba te święta nie bardzo cieszą w tym roku , jakoś brak tego świątecznego nastroju. Wyrywam sama sobie chwilkę wolnego i mam wrażenie ,że nic nie jestem w stanie ogarnąc , co za beznadzieja :( . Sorki za ponury nastrój ale doła znów załapałam . Jeju ja jeszcze prezentów nie mam dla dzieci:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego na te nadchodzace swieta i nowy rok chce zyczyc wszystkim uzytkownikom forum a w szczegolnosci rodzinie Kubelków za to co pisza i za ich wytrwalosc. Pisze juz teraz bo niebedzie mnie przez 2 moze 3 tygodnie na forum. Pozdrawiam

 

1130-babka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubelku piękne te lampiony;

w elbląskim jysk kupowałaś?

 

odnośnie dołów to ja wczoraj miałam tak fatalny dzień, że.... ech szkoda pisać... ze złości i bezsilności aż się popłakała!

dziś jest już lepiej, więc mam nadzieję, że i u ciebie deprecha będzie jednodniowa- przytulam :)

 

asiu a naleweczki dla towarzystwa i ja się napiję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula nie mam naleweczki więc ja skorzystam z tego co mam pod ręką czyli winko sobie zaserwuję , jutro nie prowadzę to sobie mogę pozwolićhttp://emoty.blox.pl/resource/DrunkAgain.gif.

 

 

 

Szczepan bardzo dziękuję za życzeniahttp://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif to miłe z Twoje strony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...