Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Marta ja je kupowałam chyba w tamtym sezonie ;) w naszym elbląskim. Teraz są jakieś większe i korciły mnie jak diabli ... jednak musiałam przywołać się do porządku http://emoty.blox.pl/resource/th_dash1.gif . Najgorsze jest to ,że mam jeden krok do Jyska z mojej pracy , muszę się pilnować :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kubelko pan łoś świetny :)...w łazience masz nawet świątecznie - pięknie....a wieniec adwentowy pobija wszystkie, jest jak z katalogu....

Lampiony z Jyska ...hmmm dobrze, że mam daleko do niego i nie chce mi się tam na nogach chodzić ( chociaż to w sumie szkoda , że tak daleko ponieważ nie będę mieć takich cudnych lampionów :( ).

Tego "doła" musimy jakoś wypędzić , bo święta coraz bliżej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosia sama uszyłam http://emoty.blox.pl/resource/dance.gif i na tym koniec moich zdolności z igłą i nitką .

Za stoiczek dziękuję :D . Czasem wJysku można fajne rzeczy trafić i właśnie stamtąd mam te anioły w szklanych bombkach . Kupiłam je z myślą by je wywalić ze środka i włożyć świeczki ... jednak bałam się ,że pękną pod wpływem ciepła .

Idę po winko komu nalać jeszcze ... zlało mi właśnie czyściutkie okna ... buuu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałąź jest cudna i też chce taką:) ale jakoś nie mam weny twórczej... wczoraj gdy zaczął sypać śnieg miałam nadzieję na poprawę ale dzisiaj od rana znowu szaro i moje pięknie umyte przez mężusia okna znowu zaciapane:cry:

 

A jeśli to nie tajemnica to jakim cudem teraz jesteś w galeriach...???????? czyżbym coś przegapiła:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gopax chciałam zniknąć na trochę , ale nie udało mi się więc przy pomocy dobrej duszki jestem tutaj . Osiągnęłam to co chciałam ;) .

A gałąź to nic trudnego , wystarczy dobrze się rozejrzeć wokół , bo przy tych wiatrach wszędzie leżą. Coś jest nie tak skoro tak wiele z nas nie ma radość ani chęci do działania przed tak fajnymi świętami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam już całą rodzinką pięć miesięcy i dopiero teraz zdecydowaliśmy się na normalne TV i... mąż próbuje od czterech dni złapać jakiś sygnał.

Kurcze na tym polu nie ma chyba żadnego zasięgu ... no ile można kręcić anteną , nawet po wiosce jeździliśmy by podpatrzeć na sąsiadów antenki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne ozdoby:). U mnie w tym roku żadnych ozdób jeszcze nie ma i nawet za bardzo mi się nie chce tym wszystkim zajmować. Nie wiem, czy to ta pogoda, ale kompletnie nie czuję tych świąt choć zawsze nie mogłam się ich doczekać. Myslałam, ze kupowanie prezentów wprowadzi mnie w świąteczną atmosferę, ale nic z tego. No nic, mam jeszcze tydzień;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubełku pięknie u Was :yes: Bardzo podoba mi się ta ozdoba podwieszona pod lampę :wiggle: Super wieniec adwentowy - ja w tym roku nie zdążyłam ;)

To fakt, że świąt za bardzo w tym roku nie czuć, ale trzeba je sobie przybliżyć choćby takimi właśnie drobnymi ozdobami i elementami, które kojarzą nam się świątecznie :yes:

 

Właśnie doczytałam, że w jysku super rzeczy, ale może to i dobrze, że tak późno (bo już pewnie wszystko wykupione :D), bo i tak już sporo kasy puściłam w tym roku na te wszystkie ozdoby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agalind coś w tym jest , że nie czujemy tych świąt , pewnie przez pogodę .

Pysiaczku dziękuję .

 

A ja szyję te moje zasłony i nie wiem co wyjdzie ,jedno jest pewne teraz nie będą mi pasować poduszki na kanapie:o .

No tak skoro coś idzie cały czas nie tak to dodam tylko ,że wyciągnęłam choinkę oraz wszystkie bombki i okazalo się ,że mamy zepsuty stojak . Więc mam sajgon w pokoju jakich mało , a najlepsze jest to ,że dziś nie kupie nowego :bash::bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Wczoraj też miałam twórczy dzień ;)......pomyłam okna - kuchenne i w salonie, uprałam rolety, ozdobiłam lampy ( kuchenną i salonową ), przymocowałam girlandę ze światełkami, wianek na cegiełkach ze światełkami (jyskowy ;) ).

Szyjesz zasłonki to fajnie będzie coś nowego....

Stojak można samemu zrobić, taki krzyżak ( też kiedyś robiliśmy i służył prawie 10 lat ;), takie prowizory są najtrwalsze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...