Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

W moim rodzinnym domu też zawsze była sztuczna, bo rozbieraliśmy 2 lutego, a że w mieszkaniu ciepło - to szans nie było na żywą.

Od kilku lat dopiero kupują żywą - mama się zbuntowała :D Fakt, że nie ustoi do lutego, ale właśnie ten zapach...

Teście idą na leniucha - żeby igieł nie zbierać cały czas - co roku mają sosnę ;) Przepięknie ubrana - fakt. Ale żeby sosnę?? Jakoś mi to drzewko nie leży... Co dom to inny patent :)

Zosik, wyjaw mi gdzie twoi teście kupują sosnę. Ja szukam od pół roku takich w doniczce i naszej polskiej pospolitej nie uświadczysz. Będę wdzięczny za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kubełko, pisząc Ci kiedyś o troczkach w zasłonach, miałam na myśli takie jakie ma aneta s- Twoje w sumie wyszły bardzo podobnie:wiggle: Zobacz sobie u niej:rolleyes:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?185668-Aneta-dom-inspiracje-i-takie-tam...reaktywacja/page47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje jestem zmęczona , a jak się już do tego przyznaję to musi być źle http://emoty.blox.pl/resource/zmeczony.gif, nie czuję świąt . W pracy jakoś się trzymam ,ale jak wracam do domu to czuję się jakby ktoś spuścił mi powietrze ... blee . Szafki pękają od produktów na świąteczny stół a we mnie ani tyci tyci chęci .W piątek mam już wolne ...mam nadzieję ,że będzie ok.

Mamy w planach siedzieć w domu (oprócz Wigilii) i delektować się swoim towarzystwem:)

Asiulka normalnie idę do Cibie na wiśnióweczkę ... o właśnie mi przypomniałaś że muszę kupić nalewkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, właśnie ...Aga dobrze napisała, zmęczenie Cię dopadło .. i ten szał przedświąteczny brrrryyyyy

Kiedy te świętam już miną ?????

 

Choinka bajeczna, a miś taki jak z mojego dzieciństwa ( i to całkiem niedawno było ;) :lol2: )

 

Szal ciał a ja jeszcze nie mam prezentów dla dzieci :( i nie mam pojęcia co im kupić . Och to znaczy wiem co chcą , listy czytałam ... normalnie głowa mnie rozbolała .

Dziękuję za choinkę , mi już się trochę przejadła i marzy mi się cała srebrno biała . Taka ma stanąć u nas za rok , a ta dzieciata na górze .

Andżeliko to moje dzieciństwo w sumie było też całkiem niedawno:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szal ciał a ja jeszcze nie mam prezentów dla dzieci :( i nie mam pojęcia co im kupić . Och to znaczy wiem co chcą , listy czytałam ... normalnie głowa mnie rozbolała .

Dziękuję za choinkę , mi już się trochę przejadła i marzy mi się cała srebrno biała . Taka ma stanąć u nas za rok , a ta dzieciata na górze .

Andżeliko to moje dzieciństwo w sumie było też całkiem niedawno:D

 

Dzisiaj poszłam po pracy z Klarą do zabawkowego aby wybrała sobie prezent i oczywiście wybrała :) ( dzieci w Mikołaja wierzą, a w Gwiazdora już nie :no: ) czyli mam z głowy jedno dziecko ;), drugie chce na prezent ( i tutaj proszę usiąść ) aby mu zdjąć ograniczenie na komputer :lol2::no: ( może używać kompa tylko w piątek po szkole, sobota i niedziela ) i co z tym jego prezentem ????? no chyba się nie da :no::no: i dalej myślenice co kupić, mąż już ma, moi rodzice też tylko ten mój pierworodny nic.....

Moja choinka też miała być biała, ale będzie kolorowa bo taakkaa dużżża, że nie mam tylu białych ozdób :lol2:...kurcze to dla dzieci ubieramy choinki więc niech mają jaką chcą mieć !!!!!!

 

kubelko mówisz , że Twoje dzieciństwo też całkiem niedawno było...więc witaj w klubie ( ale ja wiem, że całkiem niedawno ;) ):lol2::lol2::lol2::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moje :lol2:

 

Kubełko no widzisz ja niby aparat też niezły mam ale zdjęcia jakieś poruszone wychodzą bez lampy. Musimy statyw przytargać od rodziców a to dopiero po Wigilii będzie ;)

 

Całe szczęście sprawę prezentów mamy już prawie zamkniętą. Zobaczymy tylko czy wyrobimy się ze zrobieniem albumów ;) No i trzeba wszystko popakować :D

A sobie prezent to kupimy chyba po świętach bo teraz to już nie ma szans się wyrobić :D

 

Zasłony prezentują się naprawdę ładnie i szacun za te troczki, że Ci się chciało :yes: No i mają taką zaletę, że chyba nie trzeba ich prasować co? Albo chociaż nie tak bardzo jak to bawełniane, czy właśnie wspomniane lniane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubełko, jestem pełna podziwu dla Waszego dzieła,jakim jest Wasz dom:jawdrop:

 

JESTEŚCIE NIESAMOWICI !!!WIELKI SZACUN !!!

 

Cieszę się bardzo,że znalazłam Twój dziennik ... i będę zaglądać,aby obejrzeć kolejne rzeczy, którymi będziesz z pewnością nas zaskakiwać;)

 

Pozdrawiam,

Ala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiedzam i zwiedzam i podziwiam te Wasze choinki :rolleyes: u rodziców zawsze jest bardzo kolorowa, taka odpustowa :) jako dzieci tak ją ubieraliśmy i rodzicom zostało :) zawsze miłe wspomnienia przywołuje. Widzę Kubelko że macie na swojej choince tak dawno przeze mnie nie widziane łańcuchy! Coraz rzadziej widuję takowe na choince :wiggle:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gwiazdka zabłyśnie na niebie

każdy złoży życzenia od siebie,

łamiąc się opłatkiem nawzajem

każdy wtedy ciepło podaje.

Tak prosto do serca słowami

ze świątecznymi życzeniami.

I siadamy do stołu wokoło

kolędy śpiewamy wesoło,

choinka migocze lampkami

przybrana kolorowymi bombkami. Juszczakówka z rodzinką

 

http://img207.imageshack.us/img207/9672/obrazeka.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelku wiesz ze podziwiam Twoj dom, ale kurcze te firanki no ni jak mi nie pasują;-( ja wogole nie lubie takich taft i do tego taka jak kreszowa... sorki nie chciałam pisac ale w sumie chyba sie nie pogniewasz? U Ciebie pieknie wygladałby len nawet wygnieciony ale nie takie błyszczace cos.... nie gniewasz sie nie?

hmm moze gdyby ta tafta nie była gnieciona? tylko taka sztywna?..

 

Ale za to choinke masz cudowną!!

U nas własnie kolorowa choinka z łancuchami, malowanymi bombkami na górze u młodego, a na dole inna;-) fajnie miec tyle miejsca ze mozna 2 choinki miec;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moje :lol2:

 

Kubełko no widzisz ja niby aparat też niezły mam ale zdjęcia jakieś poruszone wychodzą bez lampy. Musimy statyw przytargać od rodziców a to dopiero po Wigilii będzie ;)

 

Całe szczęście sprawę prezentów mamy już prawie zamkniętą. Zobaczymy tylko czy wyrobimy się ze zrobieniem albumów ;) No i trzeba wszystko popakować :D

A sobie prezent to kupimy chyba po świętach bo teraz to już nie ma szans się wyrobić :D

 

Zasłony prezentują się naprawdę ładnie i szacun za te troczki, że Ci się chciało :yes: No i mają taką zaletę, że chyba nie trzeba ich prasować co? Albo chociaż nie tak bardzo jak to bawełniane, czy właśnie wspomniane lniane!

 

Ja nie mam statywu , ale mieć bym chciała :) może dostanę na urodzinki :D .

U nas odeszliśmy od tradycji kupowania prezentów dla dorosłych , jeżeli już do tego dochodzi ( no tak rodzice się wyłamują) to są to jakieś drobiazgi . Wszyscy skupili się na dzieciach i wolimy im dołożyć do prezentów .

 

A co robisz za albumy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiedzam i zwiedzam i podziwiam te Wasze choinki :rolleyes: u rodziców zawsze jest bardzo kolorowa, taka odpustowa :) jako dzieci tak ją ubieraliśmy i rodzicom zostało :) zawsze miłe wspomnienia przywołuje. Widzę Kubelko że macie na swojej choince tak dawno przeze mnie nie widziane łańcuchy! Coraz rzadziej widuję takowe na choince :wiggle:.

 

Dzięki za choinkę , wklej swoją to też będziemy mogły popodziwiać :) . Łańcuchy są stare i nam nie przeszkadzają , najważniejsze ,że dzieci są zadowolone . Moja choinka ma jakieś 12 lat i jak na swój wiek nieźle się trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...