Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Kubełko, jestem pełna podziwu dla Waszego dzieła,jakim jest Wasz dom:jawdrop:

 

JESTEŚCIE NIESAMOWICI !!!WIELKI SZACUN !!!

 

Cieszę się bardzo,że znalazłam Twój dziennik ... i będę zaglądać,aby obejrzeć kolejne rzeczy, którymi będziesz z pewnością nas zaskakiwać;)

 

Pozdrawiam,

Ala

 

Witam Cię Alu i zapraszam częściej :D . Co do tego zaskakiwania to ja już pewności nie mam , ale obiecuję coś robić w miarę możliwości czasowych . Miło mi ogromnie , że Ci się nasza praca podoba :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A widziałam i już je "obgadałam" ;) . Ja też wypatruję i nic.

Jak nie padnę w piątek to też piekę pierniczki , tylko nie lubię wycinania foremkami . Owszem są piękne ale ,że ja z tych raptusów i pewnie zrobię wałeczek i ciach będą krążki .

W piątek mam wolne ( ale nie urlop) :) więc ostro biorę się za sprzątanie , pieczenie i strojenie schodów , bo mi mała stęka ... a mi się już nie chce:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam statywu , ale mieć bym chciała :) może dostanę na urodzinki :D .

U nas odeszliśmy od tradycji kupowania prezentów dla dorosłych , jeżeli już do tego dochodzi ( no tak rodzice się wyłamują) to są to jakieś drobiazgi . Wszyscy skupili się na dzieciach i wolimy im dołożyć do prezentów .

 

A co robisz za albumy ?

 

U nas nie ma jeszcze dzieci, więc prezenty kupujemy rodzicom i babciom a oni nam. W dalszej rodzinie już sobie nic nie prezentujemy tylko cieszymy się ze spotkań w rodzinnym gronie ;)

 

A albumy robimy dla rodziców ze zdjęciami ślubnymi (rychło w czas 1,5roku po ślubie :lol2: ). Ale 1/3 za nami, więc jest szansa, że się wyrobimy :p

 

Psosinku dobrze gadasz , strzeliłam gafę i teraz muszę na nią patrzeć . Na moje szczęście wracam jak jest ciemno :D .

Buziaki za choinkę :)

 

kubełku zasłony zawsze możesz wymienić jak naprawdę nie dasz rady się do nich przyzwyczaić. Wiem, że to wydatek i że nie od razu pewnie będzie taka możliwość ale za jakiś czas na pewno :yes: I tak jak piszesz - są gorsze tragedie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubełku, nie wkleję swojej bo w tym roku nie będziemy mieli choinki i bardzo ubolewam z tego powodu, a rodziców mieszkania nie będę wklejać :):):) gwarantuję, że jest kolorowa, odpustowa z mnóstwem barw i światełkami we wszystkich kolorach tęczy :lol2:.

 

Zdrowych, Wesołych, Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

:hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...