Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No z tym Mikołajem nie ma lekko....ale twój mąż się starał:):):) tym bardziej , że Mikołaj tańczył (chyba) razem z nim:):)

 

No i nie dziwię się wcale Mikołajowi, że chciał się przytulić:) pięknie wyglądasz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze świątecznie na stoliku w saloniku

DSC_0089.JPG

 

Spełniło się moje życzenie z poprzednich Świąt czyli spędziliśmy je w końcu w naszym domku . Wiecie co dziewczynki wypoczęłam , naładowałam akumulatorki i polubiłam moje zasłonki w salonie ... jeszcze bardziej je polubię jak kupię nowe podusie ... nawet wiem gdzie są ... i w styczniu będą moje :D :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełniło się moje życzenie z poprzednich Świąt czyli spędziliśmy je w końcu w naszym domku . Wiecie co dziewczynki wypoczęłam , naładowałam akumulatorki i polubiłam moje zasłonki w salonie ... jeszcze bardziej je polubię jak kupię nowe podusie ... nawet wiem gdzie są ... i w styczniu będą moje :D :D :D .

No widzisz... mówiłam Kubełko, ze potrzebujesz odpoczynku:hug:Piękny macie salon:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi morze zaszumiało, zawrzało, zabulgotało...... i ten zapach wody, piasku.... rozmarzyłam się..... spaceru zazdroszczę :) ( my siedzieliśmy w domku choróbsko mnie dopadło w pierwszy dzień świąt i do dzisiaj trzyma buuuuuuuuuuuuu ).

Zdjęcia super..... taniec męża rewelka ;) i kubelka miluśnie się przytula do świętego :lol2: .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No boskie zdjęcia, i jakby w 4D, a nawet 5D bo i zapach czuć i szum fal słychać :D My mooooże na wiosnę się wybierzemy :) I taniec też uroczy :D

 

Do nas Mikołaj też zawitał - i co było do przewidzenia młody darł się w niebogłosy :lol2: a wyrodni rodzice mieli ubaw po pachy :D Młody do dziś z rana pyta czy dzyń dzyń nie ma hihihi. Może gdyby nie mikołajowy dzwonek to nie byłoby tak źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne foty Kubełko:jawdrop::jawdrop: Zazdroszczę okrutnie, że masz rzut beretem do morza:cry::cry:

 

Ale mieliście fajnego Mikołaja:rotfl::rotfl:

 

Boski jest :) , chyba byliśmy grzeczni skoro trafił bez problemu na to nasze pole :)

I miałaś rację byłam przemęczona. A morze ... choć jeżdżę tam od dziecka to nadal to uwielbiam . Za to w góry mam daleko :(

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubełko ja też spacerowałam nad morzem w I dzień świąt :wiggle: Tylko paręset kilometrów na zachód od Was ;)

 

Pięknie wyglądałaś na Wigilię :yes: A mąż widać bardzo chciał prezent dostać, że zatańczył :D Super :)

 

A gdzie byłaś Pysiaczku , bardzo daleko ?

Dziękuję za komplementa , ale ja niefotogeniczna jestem i aparat mnie nie lubi . Za to mąż tańczył jak mu Mikołaj zagrał ... ma facet posłuch :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym Mikołajem nie ma lekko....ale twój mąż się starał:):):) tym bardziej , że Mikołaj tańczył (chyba) razem z nim:):)

 

No i nie dziwię się wcale Mikołajowi, że chciał się przytulić:) pięknie wyglądasz:)

 

Dziękuje również za miłe słowa , aż mi głupio ;) . Tak jak podejrzewasz tańczyli razem:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi morze zaszumiało, zawrzało, zabulgotało...... i ten zapach wody, piasku.... rozmarzyłam się..... spaceru zazdroszczę :) ( my siedzieliśmy w domku choróbsko mnie dopadło w pierwszy dzień świąt i do dzisiaj trzyma buuuuuuuuuuuuu ).

Zdjęcia super..... taniec męża rewelka ;) i kubelka miluśnie się przytula do świętego :lol2: .....

 

Ja to się do Niego całe życie przytulałam , teraz trochę mi już głupio .

Kochana kuruj się i odpoczywaj przed Nowym Rokiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubełko przygoda z mikołajem super, zdjęcia fajne - usmiałam się...a spacer - nawet nie Wiesz jak Wam zazdroszczę...ja do Morza mam blisko 900 km....buuuu

 

Oj Anetko a żebyś widziała jak my się śmialiśmy , ledwo mogłam robić zdjęcia na zmianę z mężem . Na pocieszenie ja mam tak daleko w Wasze strony ( czyli też 900 km ) ,że nigdy tam nie byłam ... ale kiedyś tam się wybiorę ... takie małe marzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...