Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No więc tak Siner cieszę się barrrdzo ,że podobała Ci się nasza historia . I wiesz ja jestem osobą z natury skromną i cieszą mnie nawet małe rzeczy czy sukcesy , na porażki życiowe patrzę jak na coś co ma nas czegoś nauczyć i wyciągać wnioski - tak więc prawdą jest to ,że cieszę się całą sobą ( chociaż tego nie widzicie) i nadal robią na mnie duże wrażenie Wasze zachwyty . To poprostu człowieka podnosi na duchu :) . Tak więc dziękuję Ci za miłe słowa ... tak wiele słów :hug::hug::hug:

Mój dom nie musi być piękny z zewnątrz , najważniejsze że jak wchodzę do środka czuję się jak w prawdziwym domu .

Wiele roboty jeszcze przed nami , czasu i chyba chęci już trochę mniej , ale damy radę . I kiedyś zrobię zielone okiennice , a mój mąż postawi nowy ganek , wyczyści elewację , ja zrobię nową fugę ... podobno jestem w tym lepsza i będzie miodzio.

Jednak nie śpieszy nam się bo możesz mi wierzyć ,że bardzo odczuliśmy ten remont i jesteśmy troszkę zmęczeni ...ale bardzo szczęśliwi i tego życzę wszystkim .

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny i Chłopaki, wszystkiego najlepwszego w nadchodzącym roku, oby Wasze domy, mieszkania i ogródki promieniały i piękniały a Wam życzę dużo zdrowia, głów pełnych pomysłów, wytrwałości i czego sobie jeszcze tylko zapragniecie:)

Kubel'ko, no od tygodnia jestem w trójmieście i powiem Ci, że przez te wichury nie odważyłam się na wypad nadmorski, że też Wam się chciało w taką pogodę..:)

nam isę może jutro uda wyskoczyć do Sobieszewa:)

tymczasem trzymajcie się ciepło Kochani Forumowicze!

p.s. i my również zamierzamy spędzić ten wieczór przy winie, grach planszowych, włączymy sobie obraz kominka na monitorze komputera, co by było nastrojowo i będziemy leniuchować:D

Edytowane przez kapsl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stary rok się kończy, jego blask już mija,

Nowy 2012 do brzegu dobija!

Życzę Wam by był piękny i jeszcze lepszy od starego,

a Wam przyniósł coś szczególnego...

dużo zdrowia, radości i uśmiechu na twarzy

oraz tego wszystkiego co się Wam marzy...

 

[/url]http://img17.imageshack.us/img17/7273/szczesliwegonowqegoroku.jpg

 

 

Edytowane przez gopax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta Ty mnie nie strasz, ja ledwie 26 przekroczyłam, mówisz, że to już starość? że się nie chce i sił nie ma? :jawdrop: :)

 

Zosik- broń Boże! i ja mam nadzieję, że to tylko chwilowe i jednoroczne (spowodowane podwójnym macierzyństwem, wykańczaniem domu.... ) że za rok znowu młodzieńca werwa mnie dopadnie i pójdziemy gdzieś z mężem w tany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj to tylko mnie utwierdziłaś, że za rok to ja będę utrudzona podwójnym macierzyństwem i urządzaniem domu i wtedy już naprawdę nie będzie mi się chciało :D:D:D no i dobrze! ja nie przepadam za imprezami na sali itp. bo co to dla mnie za zabawa jak rano muszę trzeźwo wstać do młodego, i nie da pospać? wszędzie dobrze, ale... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelko... powiedz mi czy próbowaliście dowiedzieć się czegoś więcej o tej waszej wichurce? Kto tam mieszkał, ile ma lat dom , może jakies mroczne historie?

Strasznie jestem ciekawa - może jakis skarb w stodole albo pod podłogą strychu.

 

No i oczywiście wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, spełnienia wszystkich, nawet najbardziej "perwersyjnych" marzeń ( budowlano-remontowych oczywiście !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...