Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kubelko tak sobie pomyślałam, że fajnie by wyglądały zdjęcia byłych właścicieli, mieszkańców tego domu oprawione w te stare okna ( z których chciałaś zrobic ramki na zdjęcia) powieszone w przedpokoju.

 

W sumie masz rację , ale nie mam ich zdjęć a te moje ramy to będę musiał od nowa szlifować ( dobrze ,że mam tych okien jeszcze trochę) , bo z dwóch zrobiłam mięciutkie tablice , trzecia była potrzebna córci do szkoły do jakiś kilimów ( czy jak to się zwie) , więc na wiosnę znów sobie poszlifuję . Teraz mam lenia i plany ciut inne , a że zimno to mi się nie chce . Do tej pory pamiętam te mrozy i powalającą ilość ciuchów na sobie , w których pracowałam dokładnie rok temu... brrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalam na moim wątku jestem pod mega wrazeniem domu :)

poniewaz mam w planie remontowac stary dom na wsi to wątek czytam i uczę się ;) utwierdziliście mnie w przeonaniu ze te wysokie okna to mega dobry pomysł ;) no i odkryta cegla ;) mam tez pare pytan ale to dopiero jak zaczne cos u siebie dzialac........

jezeli chodzi o historie domu to ja myślę ze i ten wlaściciel i dom są zadowoleni......ja jezdzac do naszego starego domu proszę go zawsze zeby jeszcze chwile poczekal , nie zawalil się bo ja przyjdę kiedys i go naprawię ;) i póki co to działa ;)

 

Betib :welcome: u nas , miło że wpadłaś . W razie jakichkolwiek pytań to pytaj śmiało jeszcze coś pamiętam , a jak nie to zapytam zdolniejszego w sprawach technicznych :).

Co do okien to był strzał w dziesiątkę . Wędrując za pierniczkami Agawi wpadłam na zdjęcie takiego starego domu z takimi długimi oknami ze szprosami , co niewątpliwie dodawało uroku. Jednak sama tu nie mieszkam i musiałam uszanować decyzję męża , który ich nie lubi. Polecam z całego serca .

Mam nadzieję ,że kiedyś w Twoim wątku zobaczę ten domek ... chociaż zawsze przy nich wyskakują różne niespodzianki to ja takie uwielbiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki jestem , ale nie ma co pisać ... no dobrze zabraliśmy się za pokój Neli , ale idzie jakoś powolnie . Tak na serio udało się go odgruzować , bo to istna graciarnia była , czyli wszystkie młotki , szlifierki , śruby , wiertła , zabawki i inne cuda stały . Teraz gruntowanie , później na raty tynkowanie więc nie ma co pokazywać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nigdy nie pisałam takich rzeczy jak " z rodziną to najlepiej na zdjęciu" bo daleko mi do tego typu zwierzeń , ale mam już dość . Ostatnio mam wrażenie ,że najlepiej to stać na nim z boku i mieć możliwość wycięcia siebie :(. Ewidentnie ktoś chce mnie zniechęcić do mieszkania w moim raju .

Dzięki za przytulenie ... ale żeby nie było smutno to dodam ,że właśnie wróciliśmy z zakupów budowlanych :) , mamy listwy na ściany do tynków ( no zabijcie nie wiem jak to się zwie ) , jakiś unigrunt , który skończył się w połowie roboty i inne bzdeciki. Co jest najśmieszniejsze to to , że będę musiała skrócić łóżko dziecku , gdyż inaczej nie zmieści się w tym mini pokoju . Ściany... tu chciałam zaszaleć z kolorem , myślałam o szarym ( jaśniutkim) ale me dziecie stanowczo mówi nie :jawdrop:. I cóż począć , a już widziałam biel , szarość , jakąś mięciutką narzutę misiową , kawałek ceglanej ściany , białe mebelki przecierane ,, mini stolik z desek na przemysłowych kółkach ... ach cóż a piękna wizja ... a i jeszcze takie poduch jak zrobiła Mada .

Muszę z Nią popracować nad wizją sielskości:)

Idziemy zaraz działać i bardzo proszę o cierpliwość bo to trochę potrwa . Tynkowanie ręczne , później Goldband , szlifowanie , stawianie ścianki ( tam będą musiały być schowane rury od umywalki) , podwieszenie sufitu , 0podłoga i na końcu moja wizja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...