Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Elektryka robi się dalej, ale bez mojego udziału:( ,ja zaś zajęłam się z powrotem schodami.

Temat schodów powrócił do mnie jak bumerang , no cóż nie chce mi się ale wyboru nie mam:p Nienawidzę ich:evil:

http://lh4.ggpht.com/_n2ZckeeTuWo/TUbmgF_tnKI/AAAAAAAADDY/TUTmH7A_Bfc/s400/100_9561.JPG

 

Ktoś mi zakłóca pracę -musiałam odebrać.Proszę zwrócić uwagę na czym stoję , swoją drogą niezłe rusztowanie:lol2: ławka szkolna + stolik nocny sosnowy zakupiony 13 lat temu w ikei. Strój typowo wyjściowy.

http://lh3.ggpht.com/_n2ZckeeTuWo/TUbmipbGCXI/AAAAAAAADDg/7j4L6uquOf4/s400/100_9563.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziś wszystko psułam , na początek poleciała lampa(tzn dałam jej niezłego kopa przez przypadek) dzięki której coś przy tych moich schodach widziałam, a później popsułam multiszlifierkę . Teraz bez niej nie wyczyszczę tych wszystkich zakamarków w schodach. Naprawiać się nie opłaca , więc czeka mnie nowy zakup:sick: na samą myśl robi mi się słabo.

 

Na koniec zimnego dnia zawitały do naszego ogrodu sarenki. Wczoraj też były , chyba nas lubią -jeszcze:D

http://lh5.ggpht.com/_n2ZckeeTuWo/TUg6I651-xI/AAAAAAAADFU/Q9FRjyudwlY/s640/100_9583.JPG

 

http://lh5.ggpht.com/_n2ZckeeTuWo/TUg6KaaLO2I/AAAAAAAADFc/gFa6qojF4NY/s640/100_9584.JPG

 

Przy schodach pomagał mi dziś mąż , robił drugie oraz belkę w suficie

http://lh5.ggpht.com/_n2ZckeeTuWo/TUg59CvcQUI/AAAAAAAADEw/X0k9r81BRPI/s640/100_9574.JPG

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strój w sam raz do pracy, ale maseczki nie widze! Kubel, nie zamierzam ze swoich podatków finansować leczenia Twojej pylicy!

Mężu Kubela, jeśli mnie słyszysz, to wytarzaj ją w śniegu w sposób absolutnie nie zabawny i wytłumacz, że taka robota to nie robota. jak chcesz mieć zdrową kobite, to przypilnuj!!!

 

Sarenki cudne..... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strój w sam raz do pracy, ale maseczki nie widze! Kubel, nie zamierzam ze swoich podatków finansować leczenia Twojej pylicy!

Mężu Kubela, jeśli mnie słyszysz, to wytarzaj ją w śniegu w sposób absolutnie nie zabawny i wytłumacz, że taka robota to nie robota. jak chcesz mieć zdrową kobite, to przypilnuj!!!

 

Sarenki cudne..... :rolleyes:

 

:oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ,że niedługo będę malować ściany:D i będę w końcu mogła pokazać Wam coś innego niż gołe mury.

Najważniejsze, że nasz kolega elektryk pochwalił męża za kabelki i będzie mógł kontynuować elektryczną drogę do skrzynki:lol2: i do pierwszej dyndającej żarówki.

Jutro jadę męczyć dalej schody, albo one mnie.

 

A maseczkę muszę kupić nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze" ktoś "tu chorobę mi wykrakał;) , czuję się fatalnie .Ja baba ze stali , prawie jak mors z potarganym włosami zatrułam się czymś , przez co musieliśmy wracać wczoraj wcześniej do domu.:(

 

A na naszej mini budowie okazało się, że musimy wyjąć okna balkonowe i podnieść je ok 2 cm. bo jak położymy dechy to nie otworzę okien:o Dobre co?

Tak jest jak się coś zmienia w trakcie , okna były policzone pod panele i stąd taki problem. Na szczęście idzie odwilż i będziemy mogli zająć się murowaniem i łataniem komina oraz tymi oknami, które są już otynkowane z zewnątrz:mad:

 

100_9603.JPG

 

komin z ogromną jamą

100_9596.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybraliśmy drzwi firmy DRE stylus10 białe szer.100 , ale chcemy podjechać do nich i zobaczyć jak wyglądają (jak będzie można):)

Wzór

 

po co jechać do Gronowa , DRE tam sprzedaje tylko dla firm.

miałem takie jedno złe przeżycie tam na pierwszym pietrze, niby 20 procent rabatu , porady nic a nic chociaż sam kierownik niby sprzedaży, i tak teraz siedzę na kilkunastu drzwiach w jasnym buku, i białych łazienkowych z szybą.

a w DDD to samo i taniej i z poradą, lub w Nowince ( Gronowo G.), tam gdzie Stogowski ma swoją bazę, firma nazywa sie chyba BOBA, jezeli tam to naprawde polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się czy Dre w Gronowie ma jakieś wystawione drzwi na wystawce, bo generalnie to nigdzie białych nie widziałam . Nie chcę u nich kupić a jedynie zobaczyć, kupuję u naszego dobrego kolegi w sklepie i chyba już taniej nie dostanę:D . Ale do DDD pojadę . Dzięki:D Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy z Wichury i ............... zabiłam wiertarkę:cry:

 

Mąż mówi ,że jestem niszczyciel sprzętu i jak tak dalej pójdzie to całą kasę wydamy nie na remont a na sprzęt. A nie mówiłam ,że te schody mnie wykończą .

Sprawa wygląda beznadziejnie i co ja teraz zrobię.

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komin to pestka:) przy okazji wyrabuj ile siegniecie w środku. ja mam za soba 4 kominy któe byly do przemurowania w 50% jak nie wiecej i poszlo 6 palet cegly 200setki. dokładnie posprawdzajcie czy nie ma szczelin w miedzystropiach - warto tam nawet zaingerowac nowa cegla jesli juz murujecie komin i spac spokojnie kolejne 100 lat;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komin to pestka:) przy okazji wyrabuj ile siegniecie w środku. ja mam za soba 4 kominy któe byly do przemurowania w 50% jak nie wiecej i poszlo 6 palet cegly 200setki. dokładnie posprawdzajcie czy nie ma szczelin w miedzystropiach - warto tam nawet zaingerowac nowa cegla jesli juz murujecie komin i spac spokojnie kolejne 100 lat;)

Dzięki za rady, każda podpowiedz cenna.

Kominy mąż planuje rozebrać do wysokości kalenicy jeśli będzie taka potrzeba, bo były już poprawiane przez psełdo dekarzy od razu po zakupie . I to była nasza pomyłka, że w ogóle pozwoliliśmy tym gościom wejść na nasz dach. Niestety sami byliśmy wtedy bardzo zapracowani i nie mogliśmy nawet ich dopilnować:mad: Po jednej takiej ekipie to mamy dość i jak tylko pogoda pozwoli to latem mąż wchodzi na dach i cały będzie przekładać.

Nasze podejście do sprawy wygląda tak -jak możesz zrobić sam i potrafisz to działaj ,bo wiesz jak jest zrobione . Sobie nie spierniczysz najwyżej dłużej będziesz robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...