Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jaką masz piękną córcię :jawdrop: i te czarne oczy ( czy wiesz, że u nas w rodzinie nikt nie ma czarnych ani brązowych oczu :cry::cry: ) zawsze chciałam aby moje dzieci miały czarne oczy a tu nici :p:lol2: mojego chcenia ;)

Pokój jak na dzień dzisiejszy totalny chaos, ale jaki miły dla oka ten chaos ;). Już widać potencjał przyszłej łazienki i oczywiście królestwa Małej....róbcie , róbcie już czekam na dalsze foto relacje.....

Podusia urocza i ten jej tłoczony wzór....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz z całego serducha dzięki za córcię :D:hug: .

A teraz wklejam to co znalazłam by mi gdzieś nie umknęło , to pierwsze skradłam od Drop_Inn ... musi mi wybaczyć;)

kuch%2525208.jpg

 

oraz takie pięknności

cream4.jpg

 

cream3.jpg

 

cream2.jpg

 

Może takich okien na górze nie będę mieć , ale belki i cegiełkę (wyczyszczona już) mogę machną na biało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie śliczny pokoik ,szkoda ,że tak małe okno no ale jak tam ma być łazienka to zrozumiałe .Co się dla dzieci nie robi z łazienki pokój ale rozumiem Ciebie, chce się spełniać dzieciaków marzenia i córa również chce mieć swoje królestwo ,ja w lipcu gipsowałam gruntowałam ,malowałam i pamiętam jak moje chłopaki się wkurzały ,ze u Kapra już zrobiłam a Kaper a u Michała już to zrobiłam ,raz żartem im powiedziałam ,że jakiś czas będą mieszkać razem to minki jak podkówki no i tekst to nie sprawiedliwe bo Julia będzie sama .My śpimy w salonie bo sypialnia nie zrobiona czeka na nas stelaż i 2 warstwa wełny gipsy ,czyszczenie tynku grunt i malowanie no ale cały czas coś innego ważniejszego tu kinkiecik tam lampeczka itp.Podziwiam ,że sami nawet tynkujecie ,my też prawie większość robimy sami ale tynki jestem pod wrażeniem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale schodów to chyba nie przemalujesz na biało.
Nigdy w życiu ;) ...ale pięknie to wygląda . Ja mam sentyment do tego szerokiego przejścia w tej białej ramie , takie samo miałam w starym mieszkaniu . Zresztą to był jeden z powodów dla których go wtedy zakupiłam , wyglądało to bajecznie , ja dodatkowo miałam chowane w ścianę duże poniemieckie drzwi z witrażami . Eee zresztą ja lubię takie klimaty ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...