Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:cry: a ja nie zdążyłam . Ani u Ciebie Kubelko i do Pysiaczka też się spóźniłam. Ale inaczej być nie może skoro mama piękna to córcia też .

 

Antonia było tylko na wcześniejszej stronie , dopiero teraz mogłam usunąć .... gościa z daleka miałam i nie mogłam wcześniej siąść do kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubełko przeprasza za przetrzymanie zdjęcia, ale nie było mnie w domu :D A po 21 zadzwoniła do mnie koleżanka że szybko muszę wejść na wątek bo ktoś wkleił dla mnie zdjęcie - czaicie? :p :D Co to forum robi z ludźmi :p

 

Tak jak pisałam córa śliczna :yes: Oj faktycznie będzie się tata musiał zaopatrzyć w jakiś kijek do odstraszania adoratorów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku nic się nie stało ;)

Asiulka mnie też się podobają , fajna nowa fryzurka :yes:

 

A do nas dotarły klamki :D i leżą w pudełku:( . Są śliczne tylko jakieś takie małe :o .

Kupiłam też trochę materiału na podusie , ale nie nadaje się na nadruki , bo u nas białego lnu nie ma :mad: lub chociaż czegoś podobnego , same świecące lub podszewki . Jak się uda to w niedzielę akcja szycie , oj ciężko będzie :no: , bo doba za krótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubel, co ja słysze? Jakieś mendowate towarzystwo Cie zniechęca do mieszkania? Nie daj sie. Jak Cie ten ogrom roboty nie zniechęcił, to wszystko inne to pikuś. :)

 

Już sie nie moge doczekać dalszych prac, a właściwie ich efektów.

 

Muszę Ci powiedzieć ,że chyba mnie ten remont zahartował ... jednak gdzieś pewne rzeczy człowieka bolą nawet jak się nie dajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies krok po kroku z poduszkami macie? teraz wszystkie chyba poduszki zaczniemy szyc;-)))

 

Zachorowałam jak głupia na te poduszki , zakupiłam materiał , który o zgrozo nie pasuje mi do tapicerki :o , no cóż zrobię z nich zasłonki do pokoju małego . W sklepie wydawało mi się ,że jest lekko brązowy , w domku przy tapicerce jest zielonkawy :o:o:o

Najgorsze jest to ,że u mnie nie ma takiego ładnego, zwykłego, białego lnu .... będę polować ;) Tak więc Pysiaczku na razie jestem w polu :D .

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...