Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Aga nie podjadaj popcornu ;)

Klamki moje wymarzone czyli Stary Dwór z Barcza ... może jutro będą zamontowane to obiecuję fotki.

Ale ja nie jestem na diecie:lol2::lol2: Nigdy nie byłam:no: więc mogę:popcorn::popcorn::p

 

Jak klameczki z Barcza, to wiem jakie - śliczne :yes: Parę osób już je miało i wszyscy byli zadowoleni:D

 

Szkoda z tym materiałem na poduchy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uszyję małemu i straty nie będzie ;)

Zawsze w tych sklepach wszystko wygląda inaczej :p . Kochana idę spać bo na nogach jestem od 4.30 :sick: i tak już cały tydzień , padam dosłownie i aż dziw mnie bierze ,że jestem wstanie na drugi dzień wsiąść za kierownicę .

 

Ja też nie na diecie , więc podjem z Tobą :popcorn::popcorn::popcorn::popcorn: a co będziemy sobie żałować ... ale dziewczyny dopingujemy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamki z serii Stary Dwór są debeściarskie :yes: wiem bo sama mam i jestem zadowolona :D:yes:. Super, że niedługo je założycie ;). Na podusie materiał jeszcze znajdziesz....

U nas zima na całego wczoraj odśnieżałam przed domkiem, a dzisiaj rano jest jeszcze więcej śniegu czyli Syzyfowa praca ;) Wieje, sypie zamieć na całego....Idę coś sobie posprzątać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamki już są :rotfl: ... na swoich miejscach , jeju tyle to trwało , że trudno w to uwierzyć .

U nas strasznie wieje , śniegu troszkę i niech tak zostanie , tzn śnieg . Cofka jest i prom nieczynny dziś miałam , droga fatalna , istne lodowisko :( . Pierwszy raz mąż przeżywał mój powrót do domu ... tak więc można wyobrazić sobie jak jest u nas . Brr chcę wiosny .

 

Aga ja szalona ;) toż to siła wyższa ściąga mnie tak rano z łóżka , zadowolona z tego faktu nie jestem . Tak więc mój dzień wydłużył się ot tak z dnia na dzień:( :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też istny Biegun Południowy zawieruchy, wiatr i pełno śniegu.....nawiewa i zawiewa ze wszystkich stron !!!! Na polu -3,5...co 4 godziny idziemy odśnieżać ( ruch na figurę dobrze wpływa ;) :yes: :lol2: ). Drogi zaśnieżone i skute lodem....

Najważniejsze, że wróciłaś CAŁO o domku !!!!!

Klamki, klamki, klamki i to ze Starego Dworu :wiggle::wiggle::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubełku pokaż koniecznie jak Was zasypało. U nas pogoda raczej wiosenna - nawet niebieściutkie niebo się przebija :rolleyes:

Ja tam akurat na brak śniegu nie narzekam, ale wiem, że dla roślinek taka pogoda nie jest za dobra :(

 

Andżeliko Tobie też współczuję tego odśnieżania co 4h - 2lata temu jak jeszcze mieszkałam z rodzicami to akurat tata zimą był w pracy oczywiście, więc my łapałyśmy za szufle co kilka godzin i kopałyśmy tunele w drodze osiedlowej :o Masakra to była jednym słowem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelko możemy sobie podać rączkę ;)...mamy darmowe ćwiczenia, mięśnie rąk i pleców nam się wzmocnią :lol2::lol2::yes:

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia pięknej, białek pani zimy i oczywiście KLAMEK !!!!

 

pysiaczku my w sumie przyzwyczajeni jesteśmy do tego śniegu i jak go brak... to tak jakoś łyso i dziwnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartujesz? u mnie też zima pełną gębą :)

 

U nas też. I oczywiście zima znów zaskoczyła drogowców (no bo przecież kto mógł się spodziewać, że w naszym klimacie w połowie stycznia może spaść śnieg) i na drogach jest lodowisko.

 

Kubelko na klamki czekamy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będą klamki , tylko musi się zgrać :yes: .

Choinka znikęła i prawie wszystkie ozdoby też , jedynie szkoda mi było zdejmować gałęzi nad stołem . Śmieję się do męża ,że zawiesimy jajeczka i będzie ozdoba na Wielkanoc :lol2: .

Na brak atrakcji nie mogliśmy dziś narzekać , bo oprócz sprzątnięcia ozdób , posprzątania , spaceru po śniegu mieliśmy dziś kolędę:o . Ja właśnie siedziałam nad poduszką jak mąż mówi : o ktoś jedzie , pewnie do sąsiadów ... o nie do nich tylko do nas ... Ja: jak to do nas na takiej rejestracji:o . Po chwili było widać księdza i ministrantów .

Oczywiście nic nie mieliśmy przygotowane , nawet krzyżyka nie zdążyłam wyjąć na stół . Trudno lepsza taka kolęda jak ta z tamtego roku jak nas ksiądz zastał przy pracy i musiał wysoko podnosić sutannę by jej nie pobrudzić :D.

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kubełki KOchane, nie pozalewało Was tam? na mazowszu, a przynajmniej u nas śniegu jak na lekarstwo, zima nas jak narazie bardzo oszczędza:)

nawet stokrotki zakwitły... czekam z niecierpliwością na klamki, na forkę Córci się oczywiście nie załapałam, więc wierzę, że jeszcze kiedyś wrzucisz:)

mam też pytanie odnośnie podwieszanych sufitów, a raczej oświetlenia.. macie w kuchni punktowe o ile mnie pamięć nie myli (jak na złość nie mogę znaleźć tych zdjęć, gdzie pokazywałaś oświetloną kuchnię).. czy te światełka są połączone szeregowo i podpięte pod główny przewód, czy macie jakoś inacze jto rozwiązane? trudno się je montuje na k-g? i też nie pamiętam, czy macie sufit taki normalny, prosty, czy z różnymi poziomami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...