Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pysiaczku podusie zaraz będą .

 

Przez to, że tak rano wstaję zawsze spóźniej się na Wasze wieczorne dyskusje i pokazy :cry:

 

Muszę to napisac bo chyba pierwszy raz w życiu tak mi się podoba zima , nie napadało od wczoraj za dużo , pięknie świeci słoneczko, urokliwie unosi się mgła nad polami i gdzieś daleko ponad nią wystają wierzby . Widok cudny i żal mi ,że nie miałam w samochodzie aparatu . Wczoraj sąsiad odśnieżył naszą drogę więc luzik dziś z wyjazdem , teraz wygląda jak pas startowy ...miodzio ;) . Mroźnie jest -11 , ale wiatru nie ma więc tylko przyjemnie skrzypi śnieg.

 

Noooo wielka szkoda, że aparatu nie miałaś :) Za to sąsiada fajnego masz :D

U nas dziś jakieś 5 stopni na plusie :o

 

Ja już dzielnie siedzę na stanowisku i wyczekuję potencjalnego [ ... ] i patrzę na śnieg, który od wczoraj sypie nieprzerwanie :p:D

 

Ja też siedzę i odliczam godziny i minuty do 15 ;)

Czy przerwę o 13 np.na lunch przewidujesz Andżeliko? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też siedzę i odliczam godziny i minuty do 15 ;)

 

Jej ja dziś to samo. Wczoraj miałam taki cyrk, że nie wiedziałam w co w łapki wsadzić, a dziś roboty wcale nie mam mniej, ale dopadła mnie jakaś niemoc twórcza i najchętniej już teraz poszłabym do domku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to, że tak rano wstaję zawsze spóźniej się na Wasze wieczorne dyskusje i pokazy :cry:

 

 

Noooo wielka szkoda, że aparatu nie miałaś :) Za to sąsiada fajnego masz :D

U nas dziś jakieś 5 stopni na plusie :o

Ja też siedzę i odliczam godziny i minuty do 15 ;)

Cwane gapy :p .Ciekawe czy mnie przebijasz w stawaniu;)

 

Tak :yes: przewiduję siedzieć na froncie przed okienkiem i uśmiechąć się do ludzi :lol2:

O to miłe i pozytywne nastawienie do ludzi :)

 

Jej ja dziś to samo. Wczoraj miałam taki cyrk, że nie wiedziałam w co w łapki wsadzić, a dziś roboty wcale nie mam mniej, ale dopadła mnie jakaś niemoc twórcza i najchętniej już teraz poszłabym do domku...

 

A ja ok. godzinki temu dopiero dotarłam do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedużo :no: , tyle co lodówka . Jest tak jak pisze producent , ile kw nie pamiętam a męża nie mam obok więc nie powiem dokładnie ... byliśmy pozytywnie zaskoczeni rachunkiem. Szczere powiedziawszy liczyłam na rachunek rzędu trzech stówek na miesiąc ( cały prąd) , a wyszło dużo mniej ... dużo dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siner jesteś tu może u mnie ? Zaglądałam u Lasche i napiszę coś u siebie na temat Twoich rozterek. Myślę ,że jesteś w błędzie tu przeważnie są ludzie życzliwi , pomagający sobie choć trochę i nie jesteś niemile widziana ;) w wątkach . Musisz zrozumieć ,że niektórzy nie mają czasu na dokładne przeszukiwanie dla Ciebie ofert , choćby chcieli to czasu im brak . Ciekawa jestem czy to co Ci kiedyś wysłałam na priv Cię zainteresowało ? A ten link domu zarezerwowanego u Lasche warty grzechu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubelko...

jestem u Ciebie codziennie. Z tym nie lubieniem to taki żarcik - bo dziewczyny wcześniej pisały do mnie per .. pipa i maruda.

Z przeszukiwaniem stron dają sobie radę sama ;). Prosiłam tylko, że gdyby ktoś coś widział to żeby dał znać.

 

Co do tego zarezerwowanego domu to jak to zobaczyłam to łzy w oczach mnie siem normalnie pojawiły.

 

Z tego co Ty mi przysłałaś no to w zasadzie jeden mi się spodobał ten drewniany no i Twój ( szukam czegoś takiego jak Twój i te szkoły które Ci wysłałam na priv).

 

Ja nadal czekam na odpowiedź na priva - NIE WIEM CZY ZAUWAŻYŁAŚ ALE WYSŁAŁAM CI WIADOMOŚĆ!!!!!

Pisz kochana - Ty mój miszczu.

Czekam i nie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...