Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Kurcze ja się nadal nie mogę nadziwić tym Waszym wczesnym pobudkom. Ja jak muszę wstać przed 7:00 to jestem nieszczęśliwa przez cały dzień. Na szczęście wstaję tak tylko raz w tygodniu... Ale za to kibluję w biurze do nocy ciemnej. Ehh... ten zadaniowy czas pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja głupia myślałam ,że tu na wsi okna myje się dwa razy do roku :rolleyes: .

http://forum.barcis.pl/images/smilies/bigsm.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/bigsm.gif

Kubełko nie przejmuj się- przyjdzie wiosna to umyjesz. Dzielna z Ciebie kobietka:hug:http://forum.barcis.pl/images/smiliesbf/kwiat2.gif

 

Aga Ty masz idealną porę do wstawania :DA o której jesteś w domu?

Pysiaczku różnie. Ja mogę pracować też w domu, a czasami jestem cały dzień ma jakiejś sesji, więc następnego dnia mam luz. Generalnie bardzo mi to odpowiada:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście wariatki :D niby dlaczego mam się gniewać ... no przeta my kuleżanki jesteśmy :) .

Na szczęście nie mam dwóch etatów , ale od kiedy cosik się zmieniło to niestety muszę tak wstawać:( . Później na chwilkę wracam do domu po dzieci , budzę , ubieram i wyjeżdżam , a później sama do pracy jadę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju ale u nas pogoda ,płakać się chce:sick: . Wczoraj odwilż , dziś ciężki mokry śnieg, do tego na plusie i kq..a drogowcy znów zaspali :mad::mad::mad: , ledwo mogłam jechać ...chlapa w błocie śnieżnym ściąga samochód co chwilkę ... a pod tą chlapą lód . Ooo iznalazł się jeden mega duży , który jak mnie minął z prędkością światła to nic nie widziałam ... chyba cała lawina wyszła mu spod kół:jawdrop: prosto na moją i tak już upaćkaną szybę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelku, czy Ty pisząc jedziesz samochodem?:o Bo tak jakoś to zabrzmiało.

 

No to sorki kochane ;) nie tak to miało zabrzmieć . Wiem ,że moje życie jest jakieś hard core , ale tak nie umiem jeszcze prowadzić i pisać :) .

Kasia byłaś u mnie wcześniej , bo jak nie to serdecznie witam:D

 

no właśnie no właśnie :lol2::lol2:

 

 

U nas też odwilż i lód na drogach zamaskowany :(:mad::mad:, ale za to pięknie Gorce i Tatry ośnieżone....

 

Andżeliko a mogłabyś wkleić u mnie na pamiątkę te piękne widoki .... będę mieć o czym marzyć , plisss:D . Najchętniej spakowałabym walizki i przyjechała w Wasze strony . Będę sobie tak dziś marzyć a co nie można ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga u nas była wczoraj odwilż , dziś w nocy mróz tak więc jazdę do pracy będę mieć ciekawą :p.

I najważniejsze od jutra tydzień wolnego mam :wiggle: , urlop zatwierdzony , ale będzie fajnie ... stanę w garach :rolleyes: i będę mogła tworzyć , już się zaopatrzyłam w produkty i chyba wybiorę się do Gdańska odwiedzić Ikeę , przy okazji zgarnę męża z pracy :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...