Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Jakaś przeciwna jestem wszelkiej chemii :( Wolałam je opalić , a szło to bardzo mozolnie, teraz szlifuję maszynką lub ręcznie.

Jednak są takie zakamarki do których mam ograniczony dostęp i tam pójdzie w ruch dłutko.

 

To choć w te zakamarki spróbuj SCANSOL - stolarze tego używają

 

a tu masz link do wątku

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?45658-zdj%C4%99cie-starej-farby-olejnej-%28SCANSOL%29-i-CO-DALEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Graphite - ogólnie to bardzo dobra, jedynie bardzo spracowana i niejedno już zrobiła : cegły , deski, prawie całe schody, belki na antresolce, podłogę w naszym mieszkaniu.

Śmiało mogę ten sprzęt polecić i inne rzeczy tej marki też bo prawie wszystko inne mamy od nich.

Co do szlifierki to i tak cud ,że tyle chodzi/ła:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę mieć takiego układu, bo nie mam tak dużo miejsca .

W pierwszej łazience ,którą robimy będzie wanna, a w drugiej prysznic. Bardzo podoba mi się prostota i nieprzekombinowanie, no i ta ławeczka:yes:

Podziwiam ludzi , którzy wchodzą do sklepu i z marszu kupują pierwsze lepsze płytki. Ja zastanawiam się nad tą łazienką jakiś czas .--jakaś niezdecydowana jestem:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt bez faceta- mówię o moim mężu- to za dużo nie narobiłabym się ,nawet przy tych schodach jest niezastąpiony. Kiedy mi już odmawiają posłuszeństwa łapki to Jego bardzo są pomocne.

Jutro zrobię fotki tych moich zmagań z drewnem:D już troszkę coś widać, chociaż szału nie ma , roboty jeszcze w bród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...