Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kubełko no ślicznie Ci to wyszło, okna wyglądają SUPER :) ja koronkę bawełnianą kupuje na allegro, jest taka fajna pasmanteria, mają spory wybór, robię zakupy raz a dobrze i wtedy nawet z przesyłką wychodzi dużo taniej niż w okolicznych pasmanteriach...

http://allegro.pl/sklep/4003818_pasmanteria-sonia

a serducha to jak zrobiłaś na czymś takim jak szydełko czy jak ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się włączę do pochwał. Rolety pięknę, ale bardziej zaskoczyły mnie serduszka szydełkowe.

Ja szczerze powiem, jak przeczytałam że je robisz nie bardzo mi się widziało, bo ja nie lubię szydełka (za wyjątkiem gwiazdek na choinkę) :)

Serduszka cudne, naprawdę bardzo bardzo.

 

P.S. U mnie teraz -20 (dopiero) w dzień było nawet -8 :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulkowo jak tkanina będzie prosto przycięta to i koronkę równo wszyjesz :)

A tkaninę najlepiej rozrywać po nitce, ja nacinam kawałek a resztę po prostu rwę i wtedy jest równiutko :) trzeba tylko potem przeprasować brzeg przed szyciem :)

Nie wszystkie taniny można rwac ale na pewno bawełnę i len :)

Edytowane przez mugatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj...

 

od dawna podczytuję....ale się nie ujawniałam jeszcze.

Po pierwsze gratuluję odwagi i wytrwałości, zdolności, zacięcia. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, czego dokonaliście.

A po drugie to podziwiam Cię za wszechstonne zdolności...mnie Bóg nie obdowarował manualnie niestety.

 

Mam jeszcze pytanko: czym malowaliście belki?? czy to jakaś bejca? jakiej firmy?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem:D

Pozwólcie ,że podziękuję wszystkim na raz za wszystkie miłe słowa . Dawno mnie nie było na FM :yes:, chciałam przetrzymać samą siebie i sprawdzić ile wytrzymam .... no cóż ciężko było ;) , to jednak choroba :yes:.

 

Wracając do rolet to może na zdjęciach wyszły beżowe :eek: ale takie nie są , są szare . Materiał to nie len tylko bawełna satynowa .... kochani to jest:o moje prześcieradło ( proszę się nie śmiać :rotfl:) Wiem potrzeba matką wynalazku - a że t miałam potrzebę więc sobie tak to wymyśliłam i właśnie wtedy przypomniałam sobie o tym szarym prześcieradle . Muszę powiedzieć ,że jest super . W niedzielę tak dawało słonko ,że nie mogliśmy zjeść spokojnie obiadku i tu świetnie spełniły swoje zadanie roletki.

Wieczorkiem lub jutro odpowiem na pytania do mnie , teraz zmykam do pracy .

Buziaczki :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...