Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ROLETKI, ROLETKI, ROLETKI rewelacyjne :jawdrop: pełen szacun dla zdolnej kubelki. Pięknie wygląda len z koronką :yes:, ja jakoś nie mogę coś zabrać się za szycie ( maszyna od tgodnia stoi na stole i czeka :( ). Super pomysł z serduszkami, kurcze ale masz dużo ukrytych talentów !!!! Zazdroszczę tych zdolności :hug:

Andżeliko dziękuję kochana :D muszę zadzwonić do Ciebie :yes:

 

pieknie wyszło :)

Dziękuję Gosiu :hug:

 

a serduszka usztywniałaś jakimś drucikiem?

W środku jest kabel elektryczny , pięknie się wygina .

 

kubelko..

kto na FM założył dziennik remontu starego domu?

:eek: yyy a ja skąd mam to wiedzieć ? A tak właściwie to gdzie jest ten dziennik , wrzuć mi linka chętnie popatrzę . Ale zaraz zaraz może to Twój ;)

 

kubełko ale bosko wyszły Ci te roletki :o

A serduszka jakie słodkie :p

Dzięki :D a z serduszek najbardziej zadowolona jest właścicielka :)

 

Kubełko no ślicznie Ci to wyszło, okna wyglądają SUPER :) ja koronkę bawełnianą kupuje na allegro, jest taka fajna pasmanteria, mają spory wybór, robię zakupy raz a dobrze i wtedy nawet z przesyłką wychodzi dużo taniej niż w okolicznych pasmanteriach...

http://allegro.pl/sklep/4003818_pasmanteria-sonia

a serducha to jak zrobiłaś na czymś takim jak szydełko czy jak ???

Mugatko wszystko się zgadza tylko ,że ja lubię pomacać z 10 minut zanim kupię . Mogę kupić grzejniki z Allegro ale takie bzdeciki domowe to już nie .

Serducha robiłam na takim specjalnym przyrządzie , później cyknę mu fotkę bo to dość trudne do wytłumaczenia . Wychodzi rulonik , tak jakbyś robiła na drutach.

 

Kubelku roletki wszły pięknie :)

Ja też dziś cosik takiego uszyłam, ale moje nie podobają mi się taka bardzo jak twoje :)

A gdzie kuowałaś ten bezowy len?

Co do koronek i ich cen to w stacjonarnych pasmanteriach ceny z kosmosu! i ja polecam tego sprzedawcę z linku mugatki :)

A wiesz ,że wszystko wygląda ładniej na zdjęciach niż w rzeczywistości , więc wierzę w to ,że Twoje są równie urokliwe i piękne jak moje . Wszystkie dodatki mają ceny z kosmosu , więc ja staram się robić coś z niczego ... tak jak te rolety . Mój koszt to : wkład własny czyli prześcieradło , koronka 35 zł , patyczki szt 2 - 8 zł .

Czyli 43 zł na dwa okna , nieźle taniej nie kupiłabym takich :D.

 

i ja się włączę do pochwał. Rolety pięknę, ale bardziej zaskoczyły mnie serduszka szydełkowe.

Ja szczerze powiem, jak przeczytałam że je robisz nie bardzo mi się widziało, bo ja nie lubię szydełka (za wyjątkiem gwiazdek na choinkę) :)

Serduszka cudne, naprawdę bardzo bardzo.

 

P.S. U mnie teraz -20 (dopiero) w dzień było nawet -8 :wiggle:

U nas cały czas mrozy , a już miało być cieplej ... zaczynam się przyzwyczajać :lol2: . Ja lubię szydełko ,sama coś tam czasem wydziergam , ale to czasochłonne zajęcie . Odnośnie gwiazdek to jeszcze do nich nie dorosłam ( chodzi o : podoba mi się u mnie w domu ) , ale u innych mi się podobają . Lubię za to firany i obrusy oraz mój szal , który sam zrobiłam :).

 

:) śliczne roletki, jak mam wszyć tę koronkę, żeby było prosto?? z tym zawsze największy kłopot mam;/

i generalnie, jak prosto szyć?

 

promyki słonka zostawiam i -8

zimo uciekaj już!!!! a kyszzzz

Podstawa to dobrze wykroić materiał , reszta to pikuś :)

 

Piękne cudeńka tworzysz:yes:

 

Jak oglądam takie piękności zastanawiam się gdzie ja byłam jak talent rozdawali? :confused:

Pewnie masz inne talenty :D

 

Kubelko....ty tak sama uszyłaś te roletki??????????

O Matko.... niesprawiedliwe to....a gdzie ja byłam jak rozdawali takie talenta?????????:):):)

 

Pięęękne te roletki!!!

O widzisz a ja zastanawiam się gdzie byłam jak rozdawali talenta z ogrodnictwa :bash: . Za roletki dziękuję :D

 

Zazdroszczę talentu :D

To na prawdę nic trudnego . Do dzieła kobitki :D

 

Uszyła, uszyła i poszła:mad: hop, hop kubełko, zamarzłaś?:lol2::hug:

Poszła i wróciła :D z mnóstwem pomysłów rzecz jasna , tylko te mrozy zniechęcają :(

 

asiulkowo jak tkanina będzie prosto przycięta to i koronkę równo wszyjesz :)

A tkaninę najlepiej rozrywać po nitce, ja nacinam kawałek a resztę po prostu rwę i wtedy jest równiutko :) trzeba tylko potem przeprasować brzeg przed szyciem :)

Nie wszystkie taniny można rwac ale na pewno bawełnę i len :)

Ja wycinam , tylko woal wyciągałam kiedyś i nigdy nie prasuję ... wspomagam się szpilkami bo jestem leń w tej materii , lubię szybko .

 

 

Ale superowe te rolety. Zdolna z Ciebie Dziewczynka Kubleko. :hug:

:hug::hug:

 

Witaj...

 

od dawna podczytuję....ale się nie ujawniałam jeszcze.

Po pierwsze gratuluję odwagi i wytrwałości, zdolności, zacięcia. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, czego dokonaliście.

A po drugie to podziwiam Cię za wszechstonne zdolności...mnie Bóg nie obdowarował manualnie niestety.

 

Mam jeszcze pytanko: czym malowaliście belki?? czy to jakaś bejca? jakiej firmy?

 

Pozdrawiam.

Witam serdecznie i dziękuję za miłe słowa . Belki malowałam Vidaronem , polecam ... do tej pory nie widać kopczyków po kołatkach czyli jest szansa ,że je zabiłam i moje schody jeszcze trochę postoją . Będę kupować ten środek na wiosnę bo jak zacznę brać się za belki na górze ( niech no będzie trochę ciepło ) to je też tym potraktuję .

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D zapraszam na mecz, który będzie przed naszym domkiem na lodowisku :) Łyżwy obowiązkowo !!!! ( nakolanniki, nałokietniki i kask bo to dość kontuzyjny sport :mad::lol2: )

Pozdrawiam

P.s u nas dom wariatów młody gra na pianinie, kot szaleje po meblach, mała przekrzykuje wszystkich, ja przy kompie...chyba trzeba towarzystwo na pole wygonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D zapraszam na mecz, który będzie przed naszym domkiem na lodowisku :) Łyżwy obowiązkowo !!!! ( nakolanniki, nałokietniki i kask bo to dość kontuzyjny sport :mad::lol2: )

Pozdrawiam

P.s u nas dom wariatów młody gra na pianinie, kot szaleje po meblach, mała przekrzykuje wszystkich, ja przy kompie...chyba trzeba towarzystwo na pole wygonić

 

Zaraz pędzę na mecz;) . Czytałam o niezłym zamieszaniu z sofą w roli głównej , doprawdy nie do wiary :o . Jest jeden plus mogłaś utwierdzić się w przekonaniu ,że czekoladowy będzie najlepszy . Ależ ona piękna :D.

 

Ja właśnie skończyłam ogarniać mieszkanko , pies i dwa koty to w tej chwili moja zmora i wieczna walka z kłakami. Bo mimo tego ,że sunia nie wchodzi do pokoi to i tak jak przelecą przez przedpokój moje kociaki i dzieciaki to włochy lecą gdzie chcą :( .

I rośnie drożdżówka do kawy na popołudnie ... późne popołudnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubełko, to mieszkanie na poddaszu bardzo, bardzo mi się podoba i jest dowodem na to ile potrafi zdziałać oświetlenie :). Białe wnętrza bez ciepłego światła już nie są takie ładne a tu ? Bosko :yes:.

 

Widzę, że musze nawiedzić pepco chociaz jak znam zycie to we wrocku juz dawno nic nie ma.

Edytowane przez yokasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yokasiu oświetlenie to podstawa :) tu jak widać ktoś dobrze pomyślał i jak zauważyłaś nie jest zimno . U nas też dużo bieli , ale światło mamy ciepłe , do tego świece , lampki , ogień w kominku i jest przyjemnie . Jedynie w salonie jak włączymy żyrandol to robi się jasno jak w kościele , on to ma kopa ... pewnie z daleka nas widać :o , ale rzadko go używamy więc luzik.

Może skuszę się na dwa wieszaczki do pokoju małej ? Jak są jeszcze oczywiście , w sumie to okazja za takie cudko.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo daleko :o to dość drażliwy temat bo ja chcę już , a mój mąż nie ma teraz na niego czasu :p. Może do lata się zrobi :(

Rozumiem...:yes: Ale mówi się trudno...

A rolety z prześcieradła to chyba najbardziej zaskakujący pomysł (z Twoich pomysłów):eek::smile:

Koronka na troczki przyszyta jest z dwóch stron jednakowo?

Inspiracje poddaszowe piękne.Pozwól,że też się nimi trochę poinspiruję :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się starać Aga:D .

 

Marta Twój koszt to mistrzostwo , czyli można taniej :yes:. Byłam , widziałam te Twoje zasłony ... no piękne są , ja poszukuję białego materiału na boki , tylko takiego mam lenia ,że nie chce mi się iść gdziekolwiek :no:.

A w Pepco są fajne koszyczki , zakupiłam 2 szt dla małej , plecione z a'la skórzanymi rączkami i dużo innych przydasi . Tylko gdzie to wszystko ustawiać jak nie ma na czym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, właśnie kubełko, czym malowałaś swoją białą cegłę? Pytam wszystkich, bo dawno to mieliśmy zrobić z naszą, ale jakoś nie było czasu i została taka naturalna... chciałabym ją pomalować, ale może nie całkowicie na kryjącą biel, tylko lekko kryjącą:yes: Ale wymyśliłam!:lol2: Pozdrawiam walentynkowohttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/love/smileys-love-804562.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to ja pędzę dziś do Pepco bo wieszaczków od dawna szukam a te na dodatek tanie jak barszcz :o Dzięki za cynk kochana :D

Białe wnętrza z biała cegłą świetne :yes:

 

Nie ma za co ;) , Pysiaczku ja mam rzut beretem do tego sklepu , czasem z nudów tam wyskakuję ... i zupełnie przy okazji musi mi coś w łapki wpaść :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...