Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Właśnie, właśnie kubełko, czym malowałaś swoją białą cegłę? Pytam wszystkich, bo dawno to mieliśmy zrobić z naszą, ale jakoś nie było czasu i została taka naturalna... chciałabym ją pomalować, ale może nie całkowicie na kryjącą biel, tylko lekko kryjącą:yes: Ale wymyśliłam!:lol2: Pozdrawiam walentynkowohttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/love/smileys-love-804562.gif

 

Ja malowałam zwykłą białą farbą , dosłownie najzwyklejszą , bo cegła jest bardzo chłonna i idzie tej farby jakieś 5 warstw . A mi zależało na dokładnym pokryciu . Jak chcesz przecierki , tak lekko pokrytą to pomalujesz dwa razy i gotowe . Moja cegła przed malowaniem była impregnowana .

A która z nas nie wymyśla :yes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U nas wieje i zawiewa śnieg z pól :( , udało mi się przejechać rano drogą . Jednak dziś to ja ryzykować nie będę :no: zostaję na noc w mieście ... najwyżej mąż sam rano będzie walczyć z zaspami . A skoro mam wolne to po południu pojadę po farbę - czas zacząć malować napisy od Andżeliki . Zaraz cyknę fotki to się pochwalę prezentem jaki dostałam jakiś czas temu . Nawet takie niepomalowane są piękne .

Odnośnie malowania to u mnie można już malować cały dom... brudne łapki mam wszędzie :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam i :mad:

No to jeszcze raz :D słuchajcie są ludzie zupełnie bezinteresowni na świecie . Właśnie mój sąsiad odśnieża drogę :D :wave: ,ło matusiu wracam do domu na noc ;).

Bo co jak co ale najlepiej we własnym domku :D . Słuchajcie ten facet to ma fantazję , skonstruował niezłą odśnieżarkę z tergo traktorka . Zaraz Wam pokażę , dosłownie przerobił klatkę na ... świnki :lol: . W tamtym roku jeździł z całą klatką , rzecz jasna opuszczoną , a w tym roku coś tam zdjął i coś dołożył .

Najważniejsze ,że działa i jest bardzo skuteczne ... a dla mnie bardzo pożyteczne :D

Jedzie :)

DSC_0002-1.JPG

 

DSC_0007-1.JPG

 

DSC_0012-1.JPG

 

No kochany ci on :D . A jak sobie pomyślę co to będzie jak przyjdą roztopy to brrr , strach się bać . Beznadzieja z tą pogodą - to ja już nasionka pokupowałam do warzywniaka a oni mi tu ze śnieżycami wyskakują :cry: . Co tam najgorsze jest to ,że mój duży samochód jest jeszcze niezrobiony :cry::mad: , a mały tak niski ,że o wszystko haczy . Tak więc moi drodzy oczy z orbit mi wychodzą jak widzę te zaspy na drodze . Moja wizja jest jedna : Kubelka z łopatą o 5 rano na drodze odkopująca auto :bash:. Oby do wiosny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zgadzam z pysiaczkiem co do literki:lol2:

Kubełko, dzięki za info w sprawie farby do cegły:hug: Tak zrobię:yes:

 

Kobitki wszelkie pochwały proszę kierować w stronę Juszczakówki :)

Wiesz zrobić jak chcesz , każdy sposób dobry . Tylko nie widzę potrzeby płacić drogo za farbę , którą trzeba malować i malować . Ja na kawałku próbowałam lateksową ( nie chciało mi się tak dużo malować ) , jednak efekt marny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieszaczki może jeszcze dasz radę kupić skoro zostajesz w mieście na noc? :)

 

Ale ja chcę do domu ;) , a wieszczki sprawdzę jutro .. jak będą jeszcze to znaczy ,że miały być , jak nie to trudno :)

Chociaż jak sobie popatrzę z boku to ja taki ryzykant jestem , więc wrócę ... a co tam , jutro będę się martwić ... najwyżej bede ryczeć ,że głupia byłam :cry:

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wycinana laserowo sklejka , ale o tym mogłaby wypowiedzieć się Andżelika . No właśnie a gdzie Ona jest :( .

 

Czejeno ale ja jutro mam kontrolę w pracy , czyli matka przełożona ma do nas przyjechać więc choćby na sankach ale muszę dojechać :lol2: . Wieczorkiem odwiozłam małą do babci na noc i muszę stwierdzić ,że w mieście jest mega dużo śniegu , tyle to nawet u nas nie ma:no:.... mąż się śmieje ,że u nas to po polach rozwiało i pewnie ma rację.

W sobotę planujemy pojechać na naszą miejską górkę , mała jeździ na nartach jak stara zaś małego chcemy wsadzić na deskę . Jeszcze nigdy nie jeździł , chcemy zobaczyć jak to poczuje i może da nam spokój bo ciągle chce byśmy kółka z deskorolki odkręcili ... ma dziecko potrzebę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...