Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem na chwileczkę...mam urlop i gości i anginę uuuu

Zacznę od tyły sąsiad kochany też takiego chcemy. U nas pada i pada :( zaspy już po pas, mam serdecznie dość zimy....!!!!

Wiosna cudna i kiedy przyjdzie bo popadnę w deprechę zimową...WIOSNO przychodź :)

Literki naprawę piękne (zdolna ta maszyna :) ).

Pozdrawiam i znikam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na chwileczkę...mam urlop i gości i anginę uuuu

Zacznę od tyły sąsiad kochany też takiego chcemy. U nas pada i pada :( zaspy już po pas, mam serdecznie dość zimy....!!!!

Wiosna cudna i kiedy przyjdzie bo popadnę w deprechę zimową...WIOSNO przychodź :)

Literki naprawę piękne (zdolna ta maszyna :) ).

Pozdrawiam i znikam.

 

Ja już zapomniałam o urlopie i o feriach też :( . Anginy nie zazdroszczę a w szczególności jak masz gości , ani poleżeć ,ani odpocząć , pospać też nie można ...ale trzymam kciuki za szybkie zdrówko.

Sąsiada nie oddam , bo bez niego to ciężko by było ;) . Andżeliko a jak ja mam jej dosyć , drogi nieprzejezdne , zaspy , lód , brak miejsc parkingowych ... brrr same minusy .

A taka maszyna do literek to przydałaby mi się na miejscu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana jesteś :D :hug::hug::hug: . Nie chcę robić nikomu kłopotu , widocznie tak miało być ;). Jestem już umówiona z dziewczynami z Pepco ,że dadzą mi znać . Podobno jak coś schodzi szybko to kilka dni później mają znów dostawę takich rzeczy... poczekam , jak mają być moje to będą .

Zakupiłam nowe ramki , koszyczki i fioletowe podkładki do małej . Tynków nadal brak :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kubelko w piękny :p nadal biały i śnieżny poranek...Co tam u Was...pozdrawiam i ściskam...

 

Andżeliko ja też ściskam :hug: , dawno nic nie pisałaś , ale wiem że jesteś :D ... to tak jak ja . Mam dwa zaległe dni wolne , bo w ten weekend musiałam siedzieć w pracy - odgórne polecenie :bash:) . Przeżyłam jakoś ;) a teraz przeżywam katusze w domu bo jak słonko wyszło to strach patrzeć przez okna . U nas nie ma juz prawie śniegu , ale na podwórko ciężko wjechać . Trawka tak mokra ,że zaraz robi się błotko i moje "śliczne " podwórko wygląda jak z orane pole :mad:.

Chyba będę parkować na wjeździe tam trochę starego bruku jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki okna mam czyste :D , tzn miałam bo dziś znów padało jak wściekłe . U mnie wzeszły w ogrodzie przebiśniegi a tu zamiast pięknej wiosny znów zima :mad::mad: .

A tak po za tym u mnie nic się nie dzieje , jakiś zastój i brak weny . Jedyne co tworzę to przerabiam lampkę dla małej i tak jakoś wyszło że zamiast dwóch dni miałam jeden :o . Więc widzicie czasu jakoś braknie na moje wszystkie pomysły. Do tego wszystkiego mąż wyjechał a ja walczę z bólem zęba , jutro stomatolog ... jakiś wyrok na niego padnie , zobaczymy , a to że mam go dosyć pisać nie będę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, przebiśniegi - to super!

 

U nas pada :( wczoraj snieg, dzisiaj deszcz, do tego okropnie wieje a na działce jest jedno wielkie bagno, wygląda jakby ktoś planował basen :sick: masakra :cry:.

 

Ciebie też boli ząb? Mnie napierdziela jeden przy ujemnych temperaturach a przy dodatnich inny jeden :lol2: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego wszystkiego mąż wyjechał a ja walczę z bólem zęba , jutro stomatolog ... jakiś wyrok na niego padnie , zobaczymy , a to że mam go dosyć pisać nie będę .

 

Ojejku bidulka:hug: Może Ci go zatrują? Wiadomo, że stomatolog to nic miłego, ani dla ciała ani dla portfela:sick: I do tego zostałaś słomianą wdową:lol2: Korzystaj :lol2:Buziaki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...