Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Dziękuję :hug:. Nic dziwnego, że wydaje Ci się, że krzesła giną, przy taaakiej dużej kuchni! :)

 

Mi też noc jakoś minęła, trochę jeszcze odczuwam ból, głównie przy przełykaniu. O suchodole też mi wspomniano, dostałam całą instrukcję :o, między innymi właśnie, żeby dużo nie płukać, nic gorącego i głównie dieta płynna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczynki przeżywałam to samo jakieś 1,5 miesiąca temu (znaczy na początku stycznia). Z ósemką rozstałam się szybko i bezboleśnie - dentystę mam fantastycznego, bo ząbek też z problemami - korzeń wlazł mi pod siódemkę. Pan doktor wszystko ślicznie pozszywał, 1 ketonal, 1 przespany dzień - polazłam w piątek, sobota przespana. W niedzielę wyglądałam jak chomik z zapasem żywoności na miesiąc, a w poniedziałek poszłam do pracy - nawet nie było widać z której strony ząbka nie ma. :)

 

A oprócz wyrwania pan doktor skracał mi też żuchwę, że to niby będzie ładniej wyglądać, więc napracował się przy mnie trochę. :) Tyle, że ja do ósemek miałam stosunek negatywny - pan dr stwierdził, że ząbka szkoda wyrwyać, bo zdrowy etc. ale nie dałam się przekonać. Jak bolał, to zdrowy nie był na pewno, a to, że na zewnątrz nic nie było widać i na prześwietleniu też nie to jakaś jego cwana sztuczka. :)

 

Trzymajcie się dzielnie dziewczynki. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spokojnie , ja wiem by nie pic , nie płukac itd i może dzięki tej ostrożności jakoś się trzymam , ta woda to tylko w przypadku komplikacji ... ale sama wizja szczypiącej rany jakoś do mnie nie dociera , wolałabym cierpiec na sucho:sick:.

Kiedyś ósemkę wyrywał mi chirurg , po 40 minutach prawie się podał i chciał kłaśc mnie na stół . Tak wrzeszczałam przy tym rwaniu ,że cały szpital mnie słyszał ( przychodnia w szpitalu była).

Tak więc to rwanie to pikuś przy tamtym . Jedyne co mogłam dziś zrobic to zwolnic się dwie godzinki z pracy.

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelku, przeglądnęłam do tej pory kilka pierwszych stron i jestem zakochana w Twoich czterech kątach. Uwielbiam takie ceglane domy, z wielkimi zaokrąglonymi oknami. Szkoda, że w mojej okolicy prawie w ogóle takich nie ma. Zostawiam pozdrowienia i zabieram się za dalsze oglądanie. :)

 

:welcome: fajnie ,że do nas trafiłaś a tego przeglądu to trochę masz , mam nadzieję ,że Cię nie znudzi :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dalej mnie boli , niech to szlak :( . Jutro kończę lampkę to Wam ją zaprezentuję . Napisy też się malują oraz mini komoda na biżuterię też .... wychodzi na to ,że u mnie tylko się maluje .

Odwiedziłam w naszym mieście piękną małą kwiaciarnię , jest tak urocza ,że mogłabym tam zamieszkać . Skusiłam się na piękne kryształki które powieszę na nowej ozdobie w kuchni . Zdjęłam wcześniejszą dekorację nad stołem , czas na coś nowego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mugatko w tej kwiaciarni był taki piękny wiszący badyl ozdobiony właśnie kryształkami , ale na taką ilośc kryształków i to dużej wielkości mnie nie stac :o . Stwierdziłam ,że będę dokupowac na raty , tak by mniej bolało :lol2: .

Idę dziś na spacer z zamiarem przytargania fajnych witek do powieszenia , zapowiada się piękny dzień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelku byłam u rodziców w Eg i robiłam z Tośka sklepowy rekonesans- w Tarasach też byłam, bo Pepco odwiedzałam:) zdradź w jakim sklepie pracujesz to następnym razem się uśmiechnę :)

a ta w tej kwiaciarni faktycznie są cudaaaaaa, jak następnym razem będę u rodziców to jej odwiedziny to główny punt programu tym bardziej, że mam niedaleko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...