Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dopiero dzisiaj tu trafiłam i jak na razie pobieżnie obejrzałam wszystkie strony (co zajęło mi cały wieczór, mimo, że przeglądałam tylko zdjęcia, więc zadania na uczelnie zostały przesunięte na bardziej dogodny termin) i jestem absolutnie zakochana! już powiedziałam mamie, że rozwalamy łazienkę na dole i robimy w niej ścianę z cegły (dom z 1934 więc jak się postaramy to powinno wyjść ładnie:D) mama mniej entuzjastyczna bo nie widziała jak wy to genialnie zrobiliście, ale nadrobię to z nią :D

 

poza tym pewnie ktoś już Cię o to pytał, ale gdzie kupiłaś te wiklinowe krzesła do jadalni? studiuję architekturę i jestem na etapie pierwszego zlecenia na wnętrze (dzięki któremu tu trafiłam - chciałam zobaczyć efekt ceglanej ściany ze starszych cegieł i z nowych), a te krzesła są wręcz boskie!

 

ozdoby też! już widzę taką zasłonkę w łazience na piętrze - opisywałaś może gdzieś jak się ją robi? to poszukam jak znajdę chwilę na dokładne przeczytanie całości (szkoda, że moje umiejętności krawieckie kuleją, ale popracuję nad tym :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic trudnego postarzyć tak lampkę , wystarczy kupić białą farbę i maznąć za pomocą zmywaczka kuchennego lampkę .Miękką stroną paciamy lampkę , aż cała będzie biała , nie rozmazujemy i nie ciągamy jak pędzlem tylko delikatnie jak tamponikiem dotykami miejsce przy miejscu . Jak wyschnie nakładamy drugi kolor . Ten zaś nakładamy pędzlem metodą tzw. suchego pędzla - tzn minimalna ilość farby na nim i lekko muskamy lampkę . Moja lampak jeszcze niedokończona , teraz będę mazać jeszcze raz białą . Jak mi się nie spodoba to jeszcze raz maznę ciemną , dokleję koronkę na abażurek i gotowe :D.

Miałam nadzieję ,że skończę wczoraj jednak ciemna farba nie schnie tak szybko jak ta biała . Więc jak chcecie szybko to kupujcie Dekorala .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle jestem http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif zauroczona Twoimi aranżacjami i pracą postarzania lampy i napisów. Lampka wyszła znakomicie a koronkę, którą dokleisz do abażurka nada całości finezji http://emoty.blox.pl/resource/upup.gif. Napisy to wiesz, że mi się bardzo podobają ;)

Wiosna u Was ( w domku i na polu-dworze ;) ) na całego, u nas jeszcze biało :(. Byliśmy wczoraj w Krakowie i tam też już wiosennie, trawka zaczyna powolutku zmieniać kolor na soczystą zieleń... jest cudnie.

Inspiracja niebieskiej roletki piękna. SZkoda, że nie mam gdzie takiej zawiesić :(.

kubelka w promieniach słońca nie do podrobienia :p:hug:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna lampka się szykuje:) Jestem ciekawa końcowego efektu...:)

A co do twojej fotki na spacerku kubelko, fajnie wyglądasz w tym słoneczku....choć piszesz, że był zimny wiatr:):) Ja również tacham z każdego spaceru jakieś badylki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...