Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Boli :cry: , jadę na przeciwbólowych , już mam dosyć :cry:

 

Leć do lekarza, może prześwietlenie trzeba zrobić, czy nie wdał się stan zapalny. Mówię Ci ja dostałam antybiotyk i z reguły właśnie tak się robi. Trzymaj się kubełko:hug:

 

Aga i Andżelika lubią Kubełkową - już mi przysłały :D , mówię Wam piękne "baby" z nich :)

Dzięki kochana:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję wszystkim za zdjęcia :D , nie ma jak to wizja i wiem z kim się pisze :) :).

Dziś pierwsza noc całkowicie przespana bez tabletek , uff chyba zaczyna mi przechodzić :).

Tak bardzo chce mi się wiosny , a jeszcze bardziej wyższych temperatur . Stolik czeka , stelaż na szafkę na buty też . Wszystko trzeba wyszlifować a przy minusowych temperaturach to już nie jest dobry pomysł . U nas ostatnio znów na minusie , małym ale za to jak denerwującym .

I kupujemy nowe rynny :rotfl::rotfl: ... a pokoik dalej w polu :( :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się nie znam na ogrodnictwie , sadownictwie ale chyba nadszedł czas na przycinanie drzewek :o . Siedzę sobie , klikam do Was i co widzę przez okno : moich sąsiadów w sadzie :o , przycinają drzewka . Kurcze jak to prawda to nie wiem kiedy my się wyrobimy , tyle rzeczy do zrobienia w domu a tu już na dwór trzeba wychodzić :( . W tamtym roku zaniedbaliśmy drzewka , nie było w ogóle na nie czasu . W tym roku nie możemy już sobie na to pozwolić , więc jakby nie patrzeć dwa dni wyjęte z życia . A to się mąż ucieszy :sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że już nie boli :wiggle: ( ból zęba jest jedym z najbardziej nieprzyjemnych bóli :( , gdzie nic się nie chce robić i zasłania cały widnokrąg :( ). Ale jest już lepiej i idziemy na prostą :) tak trzymać.

kubelko proszę nic nie mów o minusowych temperaturach :cry::cry: w poniedziałek -18, wtorek -16, dzisiaj -16,8 to jakiś koszmar...słoneczko świeci, niebo niebieskie a tu taki zong....

Mi też się chce bardzo wiosny. WIOSNO WIOSNO przybądź wreszcie !!!!!

Moje ( mogę tak o nich napisać :wiggle: nie oddam jakby co !!!! ;) ) okiennice czekają na wyszlifowanie i też nie mogą się doczekać :mad:...

Czekam bardzo na telefon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za zdjęcia :D , nie ma jak to wizja i wiem z kim się pisze :) :).

:rotfl::rotfl:

 

 

 

U nas ostatnio znów na minusie , małym ale za to jak denerwującym .

I kupujemy nowe rynny :rotfl::rotfl: ... a pokoik dalej w polu :( :cry:

A czemu kupujecie nowe?:confused:

 

Super kubełko, że ząbek nie boli:wiggle::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku zaraz wyczyszczę ;)

 

Juszczakówka z tymi ujemnymi temperaturami to już przegięcie :o, u nas dziś wieje chłodnym wiatrem , brrr zimno choć +3 mamy.

Okiennic to chyba nie chce Ci nikt zabrać :confused: ja tam ręki nie wyciągnę :no::lol2: jeszcze trochę ich mam .

 

Aga jak to dlaczego nowe:confused:, no przeta starych nie kupię ;) . Z jednej strony domu , czyli z przodu są prawie ok , ale z drugiej to sito:sick: . Te lepsze zostawiamy , na ganek lub stodołę , schowam jak chomik jeść nie woła .

 

No tak ja mam wolne a dopiero z miasta wróciłam :p , życie poza miastem też ma minusy :mad: , ale idzie wiosna i będzią same plusy , dobrze gadam :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga jak to dlaczego nowe:confused:, no przeta starych nie kupię ;) . Z jednej strony domu , czyli z przodu są prawie ok , ale z drugiej to sito:sick: . Te lepsze zostawiamy , na ganek lub stodołę , schowam jak chomik jeść nie woła .

:lol2::lol2: Aaa myślałam, że wymieniacie nowe na nowe, bo z tamtymi coś nie tak:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjm życzenia Babo kochana

od drugiej baby niekoniecznie z samego rana.

Niech nie tylko dzisiejszy dzień będzie radosny,

bądź zdrowa Babo - aby do wiosny!

Szczęścia życzę Tobie, sobie

i kobietom na całym globie!

By marzenia się spełniły,

a Nas chłopy wyręczyli!

My dziś drinki i kaweczki,

Nasze święto dziś Babeczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...