Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ząbek nie boli już wcale :no: . Czasem zdarzy mi się zachorować :( , standardowo pierwszy dzień gorączka i dreszcze , drugi tracę głos ... czyli zapalenie krtani :o. Zaniemówiłam totalnie :mad:.

W pepco nie byłam z braku czasu , zajdę w niedzielę ale chyba na nic się nie skuszę , pozostaje "lizać lizaka przez szybkę ". Choruję na torbę filcową i muszę udać się po niego na hurtownię , może mają . W pepco jest fajna torba z filcu , ale na laptaka się nie nadaje a ja do tego jej potrzebuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kubełko! Współczuję bólu zęba - dobrze, że już przeszedł! Mieszkam obok dentysty, więc biegam do niej z byle czym, teraz też się muszę wybrać, ale jakoś głowy nie mam... ja z kolei 8 marca spędziłam prawie w całości na zajęciach :D usiłuję się zabrać do renowacji szafki z łazienki - jedna już za mnie, a druga coś czeka, ale co chwilę coś, a tu takie ładne lampki i chodzi teraz za mną szturm na piwnicę, w której leży pełno skarbów :D Na razie będę podpatrywać, jak zbiorę furę pomysłów to w święta będzie co robić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś dzięki za pamięć :D . Wiesz ten weekend dość nieciekawy był , począwszy na moim przeziębieniu a skończywszy na zwracającym małym całą noc . Bidulek zatruł mi się czymś , przytrzymam go w domku trochę . Smutne w tych czasach jest ,że jak chodzisz do pracy a dziecię ci choruje to krzywo na to patrzą .I to mnie wkurza najbardziej ,bo co do czego na zwolnienie nie wypada iść bo sobie nie poradzą itd, ale jakbyś miała odejść to się dowiesz ,że nie ma ludzi niezastąpionych. Dobrze ,że mam teściową na miejscu , wtorek i czwartek mam wolny to sobie odbiję .

Zaczynam trochę mówić , ale bardziej to przypomina skrzekot wrony niż ludzki głos . A w pracy cisza ... jak dla mnie to może zostać wszystko po staremu , śpię spokojnie i nie mam stresa czy dojdzie przelew na wypłaty dla ludzi czy nie ( miałabym ich ok. 20 szt :o , dużo co? ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karcias ja mogę biegać do stomatologa , mi też to nie przeszkadza , ale rwać to nie lubię ... ale że mam wszystkie zdrowe to nie chodzę za często ;). Coś mi się wydaje ,że ostatnio dużo narzekam ale nie mam weny , mam za to lenia :o , to chyba jakieś przesilenie wiosenne jest . Tyle pracy , masa pomysłów a ochoty brak :cry: .

W tzw . ramach relaksu po mega remoncie "lajcikowo " mąż odświeża ściany w domu :yes: . Gdzieniegdzie tynki nam popękały , porobiły się małe pajączki ( przy takiej wilgotności jak była w momencie przeprowadzki to normalne - tak mi się wydaje ) i trzeba to zlikwidować , dołożyć psa i brudne rączki dzieci i już wszystko jasne :(. Na przedpokoju tym drugim planuję szarość ale czy i jak wyjdzie to nie wiem , boję się ,że będzie ciemno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubełko, mam nadzieję, że z małym już lepiej, a pracą się nie przejmuj

Kochana czy Ty masz dzisiaj IMIENINKI?:cool:

Jeżeli tak, to

samych słonecznych i radosnych dni, ogromu miłości, oraz spełnienia wszystjich marzeń:hug::hug:http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/flowers/smileys-flowers-177753.gif

 

http://www.birthdaymore.com/wp-content/uploads/2011/07/cheap-birthday-flowers.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...