Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Juszczakówko jesteś ??? Ciekawa jestem jakiem wrażenia po nalocie mego lubego :D i nie mogę doczekać się niespodzianki :D.

Ej, a co to za konszachty?:mad::D A Andżelika, to już zupełnie sobie wolne od forum wzięłahttp://emoty.blox.pl/resource/ranting.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/krzeslo.gif

Kubełko pięknie Ci wyszła to komódka:jawdrop::jawdrop:I bukiecik cudny:D Czekamy jeszcze na fotkę lampki:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny miałam urlopik :lol2:... nadal jeszcze mam.... całe dwa dni mi pozostało ;)....i dlatego mam malutki odwyk od forum ;)....

 

Aaaaa po wizycie jak jest ;)? noooo super !!!! Wspaniale jest poznać osobę, którą znało się tylko wirtualnie :yes:. Tylko SZKODA :( , że Ciebie nie było :(.... Mam nadzieję, że nadrobimy to przy najbliższej okazji !!!!! Czyli już całkiem niedługo ( chyba :oops::hug: ).

 

To kiedy ten Twój małżonek planuje powrót do domku ( może już wrócił ;) )....

 

Inspiracje fajne, a najbardziej podoba mi się huśtawka :p:lol2:

 

Szkatułka na biżuterię wyszła świetnie....

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż wrócił po północy z niespodziankami od Juszczakówki :D. Ta szalona kobieta kupiła mi ten żeliwny wieszaczek :) tak więc go mam , jest śliczny i chyba wiem gdzie go powieszę . Dostałam fajne zwierzątka ( pewnie dzieci mi gwizdną) , żurawinkę własnej roboty - degustacja wieczorkiem ;) oraz - co mnie rozłożyło na łopatki wycięte serducho z napisem kubełki :D .

Andżeliko dziękuję za ugoszczenie męża i za podarunki , ja sobie nie odpuszczę do Ciebie wyjazdu , o nie .... coby nie zapeszyć ale latem to się wpraszam na kawkę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a co to za konszachty?:mad::D A Andżelika, to już zupełnie sobie wolne od forum wzięłahttp://emoty.blox.pl/resource/ranting.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/krzeslo.gif

Kubełko pięknie Ci wyszła to komódka:jawdrop::jawdrop:I bukiecik cudny:D Czekamy jeszcze na fotkę lampki:yes:

 

Ja tam rozgrzeszyłam Andżelikę , nie mogłam inaczej :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż wrócił po północy [...]

Andżeliko dziękuję za ugoszczenie męża i za podarunki , ja sobie nie odpuszczę do Ciebie wyjazdu , o nie .... coby nie zapeszyć ale latem to się wpraszam na kawkę ;).

 

Aj tam aj tam... najważniejsze, że mąż dotarł :), a przy okazji , że się podoba ..... to bardzo, bardzo mi miło :yes::D. Żurawina do herbatki superasta ;). A serducho od serducha podarowane...

 

Już nie mogę doczekać się lata :hug: i jakiegoś weekendu ;)

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jako ze to moj pierwszy post to chcialabym sie najpierw przywitac.

Kubelko ostatnie piec dni zajelo mi przegladanie twojego watku,trafilam na to forum przypadkowo , szukajac czegos w rodzaju porad budowlanych

ale czytajac twoj watek szczena mi opadla.Jestem pelna podziwu -zszokowana efektem koncowym!

Wklad pracy i efekt jaki zostal uzyskany zasluguje na ogromne wyrazy podziwu , uznania i szacunku!

Chcialabym cie zapytac czym czyscilas cegly po skuciu tynku?po ich wyczyszczenie malowalas odrazu sarsilem ?

mialabym jeszcze kilka pytan odnosnie renowacji starych mebli jezeli pozwolisz?Efekt jaki uzyskalas przywracajac te schody do zycia jest super!

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...