Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Coby nie było ,że mnie tu nie ma ;) ... jestem choć czas mi nie pozwala na przesiadywanie na fm ,net szwankuje , mąż w rozjazdach ze swoim więc ja tylko z doskoku tu bywam , ale śledzę i podpatruję .

A u nas jak zwykle czasu za mało , rynny z jednej strony skończone , trawa rośnie jak szalona , kupiliśmy szafę na przedpokój i leży już tydzień w kartonie:o. Stwierdziłam ,że najpierw pomaluję korytarz by moja biała szafa wyróżniała się na jakimś tle. Tak więc pobiegłam do sklepu i kupiłam kolorek , a co tam niech w jednym pomieszczeniu będzie inaczej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zosik pewnie ,że szary a w zasadzie to gołębi :lol2: . No piknie się zrobiło :p , szafa do małych się nie zalicza i na nasze a w sumie na moje szczęście ( mąż nie wnika w szczegóły ) ten przedpokój też do małych się nie zalicza , bo mogło być kiepsko . Świetnie wkomponowała się do pomieszczenia i pasuje do drzwi wewnętrznych . W czwartek mam nadzieję dokończyć malowanie ( jeszcze tak na raty nie malowałam :( ) , powiesić obrazki , dorobić półkę i gotowe ... a kiedyś jeszcze dokupię listwy :).

 

Dziewczynki zawsze można gotowe ściany skuć :p , całość przemalować .... małe szaleństwo nie zaszkodzi ... tylko ten brud :sick: brrr .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaaaaaa..... ale rodzinka to chyba na szafot by mnie zaprowadziła :D:D:D

 

Jeżu dobrze ,że mój mąż jest łaskawy w tych kwestiach i mnie jeszcze nie zostawił , bo mnie szaleństwo nie raz już nachodziło ;) i tak np. wraca z pracy a tam skuta ściana i mnóstwo gruzu do wyniesienia :lol2: . Nie no żeby nie było,że ja wszystko sama planuję , coś wcześniej ustalaliśmy , jakieś małe zmiany ... ale nie wspomniałam kiedy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubełko wszystko pięknie cacy ale gdzie są zdjęcia przedpokoju dla nas :lol2:

Pysiaczku będą , pamiętam o Was :D .... daj mi jeszcze trochę czasu na domalowanie tych ścian .

Muszę się ogarnąć i dojść do siebie ... wczoraj padłam na d..pę po przeczytaniu rachunku za prąd :cry: , szczęki nawet nie próbowałam szukać , taki przeżyłam szok , chyba będę siedzieć przy świecach ... na szczęście je lubię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołębi powiadasz :D Też już tuptam w oczekiwaniu na zdjęcia :D Bo czwartek dzisiaj :D

 

A co do rachunków... to jeszcze przed nami. Chcemy płacic po połowie z teściami, tylko jeszcze nie wiemy ile ta połowa wyniesie ;) Też mogę przypadkiem coś z podłogi zbierac ;) I racja - dobrze, że lubię świece :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj padłam na d..pę po przeczytaniu rachunku za prąd , szczęki nawet nie próbowałam szukać , taki przeżyłam szok ,

 

Nie strasz nawet... zapowiadali jakieś podwyżki więc ?? Dużo tego macie ??

 

Świece powiadacie... jak w średniowieczu :D:D:D a wiecie czym grozi za dużo ciemności i odpowiedni klimacik przy świecach :p naród się powiększy hihih :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
cisza, bo ciągle świeczki i świeczki... no tak im się spodobały pewne czynności przy świecach więc ani nie myślą coś napisać :D

 

:lol2::lol2::lol2: uśmiałam się do łez ;) . Swoją drogą lubię takie klimaty.

Więc tak sprawa pronda się wyjaśniła , mianowicie zaskoczył mnie rachunek prognozowy . Zakładając nowe przyłącze zamawialiśmy jakieś tam małe zapotrzebowanie na prąd , a potem tak sobie pomieszkiwaliśmy i nijak nie wpadło nam do głowy by coś pozmieniać i zwiększyć zapotrzebowanie . I tak sobie płaciliśmy parę miesięcy i było dobrze , aż tu nagle zamiast rozłożyć kwotę po równo, no prawie po równo jak to w prognozie to oni mam przysłali pierwszą ratę mega dużżżżżąąąą a dwie kolejne po osiemdziesiąt zł. Na szczęście dogadałam się z kobietą przez telefon , jak baba z babą , wytłumaczyła mi całe zamieszanie i po sprawie . Teraz rozliczmy się przez neta , czyli bez prognoz i innych zmiennych a świeczki dalej palimy :yes:.

Za niewiedzę się płaci , nawet jeżeli jest to tylko stres to i tak dużo na moje nerwy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...