Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Dzięki Anetko , zegar ma zawisnąć w pokoju ale jak wyjdzie docelowo tego nie wiem bo nie to ,że wielki to jeszcze ciężki . Koło wycięte , deski wyszlifowane , wszystko spięte razem , teraz impregnacja i malowanie . No i tu zaczynają się schody , bo muszę ręcznie napisać cyfry :( och jak ja tego nie lubię , brrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

przejrzałam wątek od początku - zajeło mi to kilka godzin, a zaznaczam, ze nie wszystko dokładnie, a raczej wiele "po łebkach". co najwazniejsze jednak zarejetrowałam - OGROM WASZEJ PRACY który zadecydował, ze macie DOM Z DUSZĄ - pełen podziw ! Ja podejmuje się reanimacji, przeróbek etc, ale tylko na małych formatach - a tu - schody, podłogi - ogromne powierzchnie ! PODZIWIAM !

 

I zycze wszystkiego dobrego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przypadkowo trafiłam na to forum. Bardzo się z tego cieszę, bo nie dość, że podniosło mnie na duchu to jeszcze zobaczyłam, że są inni też tak "stuknięci" jak my.... Otóż też mam domek z czerwonej cegły i również sami z mężem go remontujemy. Co prawda mieszkamy w nim od paru lat (zdążyliśmy w tym czasie wyremontować 2 pokoje na dole, przełożyć dachówkę, a od kwietnia tamtego roku remontujemy poddasze. Strasznie ciężka praca... Zbliżamy się małymi krokami do końca (mamy już dość). Ale miło jest wiedzieć, że są takie Kubełki, które mają podobnie, dzięki i pozdrawiam wszystkich! Następnym razem dołączę zdjęcia przedstawiające nasze zmagania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Sznurka Kamilka Karola witajcie u mnie :D . Cieszę się , że Wam się podoba .... to bardzo miłe , zaglądacie tak często jak tylko chcecie ... chociaż ja ostatnio rzadko tu bywam.

Forumowicze Wam również dziękuję za miłe wpisy i tak jak kiedyś obiecałam pokazuję dziś prawie ( brak listew:( jakoś to przeżyję;) ) skończony przedpokój z szafą , dokończonym lustrem - drzwiami , wiszącą półka ( to też stara futryna ) ... powiem tak ja jestem mega ale to megggggaaaa zadowolona :D :rolleyes::rolleyes::rolleyes: ... kocham ten przedpokój . Wy oceńcie go sami i cokolwiek sobie pomyslicie i te dobry i te złe myśli to wierzcie mi jestem szczęśliwa :D a wszystko to dzięki mojemu mężowi , który spełnia moje marzenia .

 

DSC_0128.JPG

 

DSC_0148.JPG

 

DSC_0144.JPG

 

DSC_0154.JPG

 

DSC_0160.JPG

 

DSC_0125.JPG

 

DSC_0126.JPG

 

 

To chyba na tyle :) ...oczywiście zegar się robi , tzn już prawie jest już gotowy tylko jeszcze namaluje te diabelne cyfry rzymskie :eek::eek::eek: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jeszcze parę fotek :lol2::lol2: , parę zbliżeń w sumie niektórzy z Was długo czekali na to lustro .

 

DSC_0165.JPG

 

DSC_0159.JPG

 

DSC_0133.JPG

 

i szafa , trochę trudno ją ogarnąć aparatem, wkomponowała się idealnie do ... drzwi:rolleyes:

DSC_0146.JPG

 

DSC_0153.JPG

 

Mam nadzieję , że następnym razem pochwalę się tarasem , właśnie zabraliśmy się za niego :D

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nemi ten kocham ale pierwszy mnie denerwuje bo szafki z okiennic nadal brak , pod schodami :o no cóż - dużo można pisać ... masakra nawet na którymś zdjęciu widać mega niedociągnięcia i sufit trzeba zrobić . Ale ten szary jest miodzio , pomalutku a dojdziemy do białego :)

 

Wimech dzięki , super ,że ciągle tu zaglądasz . Kiedyś mieliśmy zupełnie inny styl , ale coś mi się pomieszało w głowie i tak już pomału dążę do celu .

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nemi ten kocham ale pierwszy mnie denerwuje bo szafki z okiennic nadal brak , pod schodami :o no cóż - dużo można pisać ... masakra nawet na którymś zdjęciu widać mega niedociągnięcia i sufit trzeba zrobić . Ale ten szary jest miodzio , pomalutku a dojdziemy do białego :)

 

Kochana powoli zrobisz sobie wszystko tak jak chcesz, ale na prawdę jest cudnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...