Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dawno mnie tu nie bylo.

Lustro, stolik, wszystko piękne :D ale zegar wymiata :lol2:

Też o takim marzę i widząc jak pięknie C wyszedł też mam ochotę zrobić go sama :yes: może kiedyś?? Najbardziej zazdroszczę Ci jednak miejsca do pracy. Odkąd nasz garaż stał sie kuchnią nie mam gdzie pracować :( a tak by mi się przydał warsztat.

 

Strasznie podoba mi się Wasz domek. Jest taki WASZ :D Nietuzinkowy i piękny :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz na szybko i jeszcze roboczo ( prace trwają :sick:) pokażę nasze wypociny przy tarasie . Po odkopaniu fundamentów i po wyczyszczeniu cegieł dom wyglądał jak bida lub jak kto woli obraz nędzy i rozpaczy . Później już lepiej , ale sami popatrzcie ... wróciliśmy do pracy więc znów będzie wszystko szło wolno , no tak ale co tu się dziwić jak w międzyczasie robimy to szafiszcze.

 

https://lh4.googleusercontent.com/-8sNyI4Bx9PU/UCQSCJ_rO3I/AAAAAAAAGYQ/Jb1nsaNzNhs/s640/DSC_0124.JPG

 

DSC_0159.JPG

 

tymczasowe odprowadzenie deszczówki:p

DSC_0164.JPG

 

i trochę lepiej

DSC_0168.JPG

 

DSC_0176.JPG

 

dalej budowa :sick:

DSC_0183.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelko, na jednym z wcześniejszych zdjęciach jest pokazany fundament - wysmarowany lepikiem fundament.

Możesz mi podpowiedzieć - dlaczego tak zrobiliście i czym dokładnie smarowaliście ten fundament?

Powiem szczerze, że mne chyba też czeka taki zbieg

 

Ups nie znam nazwy tego specyfiku , ale dość przyjemnie się nim malowało bo nie śmierdziało :yes: , jest to izolacja pionowa przeciw wilgoci ... w sumie to ja się na tym nie znam :o , a że mąż w delegacji to nic więcej nie mogę doradzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa na pewno nas powali...a jak prace tarasowe?

kubełko cudna ta inspiracja z tkaniną na tarasie...Masz więcej takich zdjęć?

 

:hug: a tak chciałam by było szybko , a tu nie to że pogody brak to i męża z domu wywiało :cry: ... sama nic nie robię , pogoda mnie dołuje , wracam po pracy wypompowana ...., jak znajdę jakieś fajne fotki to wkleję :D

 

I jeszcze jedna sprawa moje okiennice są wypaczone :cry: idzie się załamać , trzeba będzie je trochę powyginać , chyba na mokro - już mi słabo tyle mojej pracy na marne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pełen podziwu dla pomysłowości w wykańczaniu wnętrz, dawaniu drugiego życia przedmiotom.... aż chciałoby się ściągnąć Kubelka do siebie by wcieliła swoje pomysły w mojej starej chatce :D

 

Waldek więc tak patrzaj i ściągaj :yes: , jak komuś spodoba się jakiś mój /nasz pomysł to bardzo barrrrdzo fajnie ... hymm mój mąż nie zgodzi się na to ściągnięcie :no::rotfl: . Stara nie stara ale z duszą , ja żyję nadzieję ,że moja kiedyś będzie cała piękna :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...