Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kubełko głowa do góry:hug:wiem, wiem człowiek się zniechęca jak coś się chrzani a do tego pogoda nie sprzyja ale zobaczysz wszystko się "naprostuje":yes::hug:

 

Anetko mam taką nadzieję , bo inaczej padnę i nie wstanę . Nie wiem czy już wyjechałaś ale na szybko tu napiszę :rolleyes: zapraszamy 22.08 mam wolny dzień lub 25.08 w sobotę , mój mąż jest cały dzień i chętnie Was ugości a ja dojadę o 18.00 , daj znać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Alladynko po pierwsze moje gratulacje :yes: ślicznego masz Normana , a po drugie taki zegar to nic trudnego , Ty na pewno sobie z takim poradzisz :yes::yes:. To gdzie teraz pracujesz ? :o

 

Dziękuję :hug:

 

Teraz pracuję na ogrodzię. Chcę zrobić jak najwięcej przed zimą, a trochę roboty to mi zostało :yes: Wczoraj skończyłam biurko, a dziś przydało by się zabrać za bieliźniarkę :lol: i tak w kółko :rolleyes: ale komu ja to tłumaczę ;)

 

 

Widząc twoje inspiracje widzę, ze piękny taras będziecie mięli....już nie moge się doczekać efektu końcowego, bo znając ciebie przebijesz inspiracje :lol2:

 

Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne zdjecia :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piękne to szafiszcze. Jak Wy to robicie, że u Was każde wnętrze takie magiczne, niezwyczajne, niecodzienne. Każde pomieszczenie i każdy przedmiot zachwyca, i można się w niego wpatrywać godzinami. Chyba muszę do Was na szkołę przyjść, bo ja też tak chcę, ale nie potrafię. Mamy okres wykańczania, a ja wiem że nic nie wiem. Byłam pewna że pójdzie gładko w trakcie budowy, miałam wizje wnętrz, które już się ulotniły, albo mąż mi zburzył,

Wiedziałam czego chcę i nadal wiem, ale nie umiem wszystkiego zebrać do kupy żeby wszystko ze sobą tak pięknie jak u Was współgrało. Boję się że wybiorę jakieś kafelki, meble itp, które zupełnie nie pasują i zepsuję zupełnie zamierzony efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Kiedyś obiecałam, że wkleję kilka zdjęć z mojego "małego remontu". Co prawda nie robiłam ich za wiele, teraz żałuję no ale cóż.... Na szczęście niedługo nasze prace dobiegną końca. Przez chwilę pomyślałam: "co ja będę robić"? Prawda jest taka, że koło domu zawsze jest coś do roboty, a przy starym to już w ogóle... Mój mąż z resztą twierdzi, że zaraz coś wymyślę...

Tylko jedno zdjęcie przedstawia mojego męża przy wyburzaniu, na pozostałych jest już podłoga z płyt osb. Dom jest podobny do Kubełkowego: czerwona cegła, ocieplenie było ze słomy i jak ja to nazwałam "ciemnych bobków". Same poddasze to 1,5 roku naszej pracy. Niestety samodzielnej pracy. Tylko płytki w łazience układał glazurnik. Mam nadzieję, że niedługo wkleję zdjęcia końcowe.

r-1.jpg

r-55.jpg

r-3.jpg

r-5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Kiedyś obiecałam, że wkleję kilka zdjęć z mojego "małego remontu". Co prawda nie robiłam ich za wiele, teraz żałuję no ale cóż.... Na szczęście niedługo nasze prace dobiegną końca. Przez chwilę pomyślałam: "co ja będę robić"? Prawda jest taka, że koło domu zawsze jest coś do roboty, a przy starym to już w ogóle... Mój mąż z resztą twierdzi, że zaraz coś wymyślę...

Tylko jedno zdjęcie przedstawia mojego męża przy wyburzaniu, na pozostałych jest już podłoga z płyt osb. Dom jest podobny do Kubełkowego: czerwona cegła, ocieplenie było ze słomy i jak ja to nazwałam "ciemnych bobków". Same poddasze to 1,5 roku naszej pracy. Niestety samodzielnej pracy. Tylko płytki w łazience układał glazurnik. Mam nadzieję, że niedługo wkleję zdjęcia końcowe.

Gratuluję. Szkoda że nie ma więcej zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...