Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

Karola - bardzo ładnie wyszło :) wielkie brawa!

Kubelku co u Was?

ja ciągle zbieram się żeby uporządkować fotki bo taras jest prawie gotowy - zostały obróbki pieca, malowanie...

 

udało się :) gdyby ktoś chciał zobaczyć werandę - zapraszam na bloga :)

 

pozdrawiam

Edytowane przez AnnieA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D my cały czas jesteśmy , zaglądam tu i tam :) tylko jakoś u siebie nie mam o czym pisac . Nic prawie się nie dzieje , czasu brak .... kupiliśmy trochę listew przypodłogowych (9 cm) sosnowych i teraz zastanawiam się jak je wybielic :confused: . Malowac nie chcę bo będzie gryzło się z podłogą , czysta biel mi nie pasuje , pomyślałam o wybielającym wosku , co o tym myślicie ?

 

Zwracam się też do Karola-ki bardzo proszę o nieumieszczanie swoich zdjęc w moim wątku , bardzo podoba mi się Twoja metamorfoza i chętnie coś jeszcze pooglądam ale w Twoim wątku , życzę powodzenia:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak fajnie że juz jesteś:)

Z listwami poeksperymentuj na kawałku, może jeszcze z białą bejcą, w zależności ile razy malujesz zmienia sie nasycenie koloru- dopasuj .

Poradź mi proszę jako doświadczony konserwator - naprawiacz stulatka; mam mosiężny duży żyrandol, redukuję jego części ze względu na wielkość i chce zmienić jego kolor na biały, czym go potraktować? farbą do metalu ale jak lepiej pędzlem czy w sprayu? dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubełko fajnie że się odezwałaś ...możesz spróbować też wybielić listwy rozcieńczoną farbą akrylową do drewna i metalu...

Dodajesz wodę stopniowo i testujesz efekt na fragmencie ... :)

jeszcze tego nie robiłam ale widziałam gdzieś na blogu ... efekt był super i łatwo się maluje ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hello:bye: tak się jakoś znów złożyło ,że nic długo nie pisałam ... a Wy przecież ( mam nadzieję ) do mnie zaglądacie :) .

Więc tak listwy przykręcone , stwierdzam ,że to jakaś masakra :sick: ... nadal nie wybielone :sick: i tu jest trochę lenistwa z mojej strony , chociaż na swoją obronę mam : za duży wybór w sklepie budowlanym - wyszłam z niczym :( .

Stroik nowy nad stołem wisi oraz nowe roletki - to w kuchni . Net szwankuje - podobno coś ulepszają :jawdrop: a mnie tylko pogorszyli .

 

Do Justynki jak mnie odnalazłaś to nieźle , świat jest mały :bye:

Buziaki dla wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądamy, zaglądamy i co z tego jak gospodyni przepadła :p

 

Ale, że dziś mikołajki to jako prezent pojawiłaś się :wiggle:

 

 

Po ile te listwy widziałaś?

 

 

 

A z tym netem to masakra jakaś... chyba ktoś te fale podkrada, w końcu XXI wiek już kiedyś nadszedł, łaziki na marsie w glebie grzebią. więc nie nam chyba nie jest potrzebny :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ten cudowny, pełen miłości czas Świąt, niech przyniesie wiele szczęścia i radości, a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

 

http://img856.imageshack.us/img856/2396/defaultbq.jpg

 

Beata z rodziną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko,

 

Mikołaja bogatego,

śniegu bielutkiego,

choinki pachnącej

i gwiazdki błyszczącej.

Minimum stresu,

maksimum miłości

oraz tyle radości ile ryba ma kości!

 

Wszystkiego najlepszego na święta i nie tylko!

życzy nemi

 

http://img843.imageshack.us/img843/7875/merrychristmasfromblogg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img502.imageshack.us/img502/2761/33399091.jpg

 

Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze

Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę

Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni

Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei

By spełniło się choć jedno z twoich marzeń

Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!

 

Antosia, Jasiek, Marta i Bartek ze Stańczykowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...