Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?

Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?

Dlaczego śpiewamy kolędy?

Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.

Dlatego, żeby podawać sobie ręce.

Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.

Dlatego, żeby sobie przebaczać.

ks. Jan Twardowski

 

Radości i pokoju płynących z tego, że Bóg, narodzony w Betlejem, KOCHA NAS.

A także codziennej odpowiedzi na tę MIŁOŚĆ

w Waszych szczerych i otwartych sercach

w Nowym Roku 2013

życzą, a także dziękują

za okazaną pomoc i wsparcie:

Aleksandra, Paweł, Julia, Mikołaj Gaża - NELKI

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytałem cały dziennnik i jestem w szoku ile pracy włożyliście, i czytając od deski do deski można dostrzec jak zmienił się dom, jestem pelen podziwu za prace i wytrwałość. Także planuję dom i właśnie się rozglądam co by kupić w rozsądnej cenie, ale Wasz przykład pokazuje że można doprowadzić do super stanu każdy dom. Wiem że o pieniądzach lepiej głośno się nie mówi ale dumam sobie jak dużo trzeba włożyć aby dom tak wyglądał. Mam jedno pytanie jaką farbą malowaliście np. szafe, stoliki zegar, to wyposażenie które ma przetarcia jaki to rodzaj farby, albo nazwa jeśli to nie kłopot.

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku! Spełnienia marzeń, również tych głęboko ukrytych. Niech zbliżający się Nowy Rok przyniesie same radosne momenty!!!

 

http://img16.imageshack.us/img16/1249/15330868.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img204.imageshack.us/img204/7007/happynewyear201381.jpgUploaded with ImageShack.us

 

 

 

Bożenko dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku.

Życzymy realizacji marzeń, uśmiechu, słońca, miłości oraz nie gasnącej wiary w siebie.

Dziękuję za kolejny wspólny rok :hug:

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Aneta, Łukasz, Okruszek i Iskierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelki,

12 miesięcy zdrowia,

53 tygodni szczęścia,

8.760 godzin miłości,

526.600 minut pogody ducha

i 31.536.000 sekund wspaniałej zabawy!

 

 

Dziękuję za kolejny wspólny rok na FM

I życzę wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 Roku.

Oby był lepszy niż poprzedni!

 

http://img72.imageshack.us/img72/6250/newyear2013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
I ja się ujawnię po przeczytaniu całego wątku:) Przez Was zarwałam kilka nocy!!! Podziwiam Waszą pracę, umiejętności i samozaparcie:D A i jeszcze przez Was coraz bardziej podobają mi się cegły, są takie ciepłe. Ale skąd je wziąć w domu właśnie budowanym z betonu komórkowego;)? Życzę zdrówka i chęci do dalszego wysiłku, bo jak tu widać, opłaca się. A czy w budynku obok nie planujecie jakiegoś hoteliku? Bo jeśli tak, to ja jestem chętna do wynajęcia, nawet jeśli będzie za kilka lat;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani z całego serca dziękuję wszystkim za życzenia , za pamięć :D . Przepraszam ,że sama do Was nie zajrzałam ale serduchem byłam z Wami cały czas ... mogę wszystko zwalić na neta , ciągle nas wywalało i szlak mnie trafiał jak nie mogłam się zalogować .

 

Witam się z nowymi "podglądaczami " , czujcie się jak u siebie w domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytałem cały dziennnik i jestem w szoku ile pracy włożyliście, i czytając od deski do deski można dostrzec jak zmienił się dom, jestem pelen podziwu za prace i wytrwałość. Także planuję dom i właśnie się rozglądam co by kupić w rozsądnej cenie, ale Wasz przykład pokazuje że można doprowadzić do super stanu każdy dom. Wiem że o pieniądzach lepiej głośno się nie mówi ale dumam sobie jak dużo trzeba włożyć aby dom tak wyglądał. Mam jedno pytanie jaką farbą malowaliście np. szafe, stoliki zegar, to wyposażenie które ma przetarcia jaki to rodzaj farby, albo nazwa jeśli to nie kłopot.

pozdrawiam serdecznie

 

Witam serdecznie :) , wszystko maluję farbą do drewna :dekoral- biała , puszka koloru fioletowego , jest rewelacyjna , szybko schnie i nie śmierdzi .

Kasa no cóż dużo trzeba włożyć , oj dużżżżżooo , powiem tak : jak wszyscy się przeliczyliśmy i dalej patrzę na jakieś nie dociągnięcia . Ale warto było;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się ujawnię po przeczytaniu całego wątku:) Przez Was zarwałam kilka nocy!!! Podziwiam Waszą pracę, umiejętności i samozaparcie:D A i jeszcze przez Was coraz bardziej podobają mi się cegły, są takie ciepłe. Ale skąd je wziąć w domu właśnie budowanym z betonu komórkowego;)? Życzę zdrówka i chęci do dalszego wysiłku, bo jak tu widać, opłaca się. A czy w budynku obok nie planujecie jakiegoś hoteliku? Bo jeśli tak, to ja jestem chętna do wynajęcia, nawet jeśli będzie za kilka lat;)

:bye: hoteliku nie planuję ale jak mi coś odbije to wpisuję Cię na listę chętnych :D . Cegłę możesz kupić i pociąć na kawałki , podobno się da .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...