Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Od dłuzszego czasu obserwujemy Wasze zmagania, bardzo dobrze sobie radzicie, efekty remontu super!! Odnosnie schodów to może po prosty wyciąć uszkodzone miejsca i wstawic kawałki desek podobnej grubości(w klin), robiłem tak na 100 letniej klatce schodowej i wyszło ekstra. Po lakierowaniu praktycznie nie widac różnicy, fakt pracy było przy tym dużo( struganie, szlifowanie itp) ale efekt powala na kolana.

My też zaczynamy remont staruszka i juz psychicznie sie do tego przygotowujemy - będzie ostro!!

Będziemy z żynka do was zagladać. Nie ukrywam, że między innymi Wy jestescie dla nas natchnieniem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuzszego czasu obserwujemy Wasze zmagania, bardzo dobrze sobie radzicie, efekty remontu super!! Odnosnie schodów to może po prosty wyciąć uszkodzone miejsca i wstawic kawałki desek podobnej grubości(w klin), robiłem tak na 100 letniej klatce schodowej i wyszło ekstra. Po lakierowaniu praktycznie nie widac różnicy, fakt pracy było przy tym dużo( struganie, szlifowanie itp) ale efekt powala na kolana.

My też zaczynamy remont staruszka i juz psychicznie sie do tego przygotowujemy - będzie ostro!!

Będziemy z żynka do was zagladać. Nie ukrywam, że między innymi Wy jestescie dla nas natchnieniem!!

 

Oj jak miło:oops: przeczytać takie miłe słowa. Oczywiście mam nadzieję,że będziecie do nas dalej wpadać i dzięki za rady odnośnie schodów.

Pewnie ta moja przygoda ze schodami skończy się jak kupię nową maszynkę i lepiej je wyszlifuję,teraz jest za zimno i robota stoi.

Ale nie powiem : chętnie obejrzałabym te Wasz schody:yes:.

Mam nadzieję,że jak zaczniecie remont waszego staruszka to też założycie Swój wątek. Pozdrawiam i życzę również powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tak pięknej nocki ,czytaj kocimordka mnie obudziła i nie mogę spać:x, wklejam zdjęcia moich wymarzonych krzeseł do kuchni.

Mam tylko jeden problem, a mianowicie mam już jeden zestaw do jadalni i nie wiem jak mam zgrać takie krzesła ze szklanym stołem???

Yyyyy chyba będzie ciężko. Na początku planowaliśmy wymienić nogi w stole na drewniane, a teraz myślimy o zbudowaniu drewnianego stołu.

 

zdjecie821-Stylistka-artystka.jpg

 

a tu kawałek mojego kłopotu

100_7185.JPG

 

Jak macie jakieś propozycje to chętnie wysłucham:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się grzecznie.

Znalazłam wasz watek przypadkiem, szukając ceglanych ścian....Jestem pod wrażeniem. Dużo już zrobiliście, dom zapowiada się pięknie. Ogromna przestrzeń , do zagospodarowania. Najbardziej zazdroszczę ogrodu ze starymi drzewami, sarny rozłożyły mnie na opatki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tak pięknej nocki ,czytaj kocimordka mnie obudziła i nie mogę spać:x, wklejam zdjęcia moich wymarzonych krzeseł do kuchni.

Mam tylko jeden problem, a mianowicie mam już jeden zestaw do jadalni i nie wiem jak mam zgrać takie krzesła ze szklanym stołem???

Yyyyy chyba będzie ciężko. Na początku planowaliśmy wymienić nogi w stole na drewniane, a teraz myślimy o zbudowaniu drewnianego stołu.

 

zdjecie821-Stylistka-artystka.jpg

 

a tu kawałek mojego kłopotu

100_7185.JPG

 

Jak macie jakieś propozycje to chętnie wysłucham:rolleyes:

 

Super są te krzesła :) też o takich myślałam. Osobiście wydaje mi się, ze pomysł ze zmianą nóg na drewniane jest fajny i może super wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...