Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

:welcome: śliczny domek :) mam podobny tylko że do remontu :bash: mam małe pytanko czym ocieplaliście strop i co kładliście na podłodze na poddaszu? bo nie mogę dokopać się do zdjęć :confused: my płyty OSB. A i jeszcze jedno jaką farbą malowałaś komodę wyszła super :) . Pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedź :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Śnieg nam wszystkim popsuł szyki,

przykrył jajka i koszyki

a kurczaczkom zmarzły nóżki,

więc się tulą do rzeżuszki,

lecz choć śnieg nam pada w święta

i pogoda taka wstrętna

my święconym się dzielimy

i radości wszem życzymy.

 

 

 

http://img713.imageshack.us/img713/1277/krolikwielkanocny.jpg

 

WESOŁYCH , SPOKOJNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońca, szczęścia, pomyślności,

w pierwsze święto dużo gości,

w drugie święto dużo wody-

to dla zdrowia i urody!

Mnóstwo jajek kolorowych,

świąt wesołych oraz zdrowych!

 

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy

życzy nemi

 

http://img163.imageshack.us/img163/7921/kartkat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani bardzo dziękujemy za życzenia , Wam również życzymy wszystkiego najlepszego :D , ja oczywiście spóźniona z życzeniami jestem ...musicie mi wybaczyć :yes: pliss:hug: ale zapracowana byłam i to nie tylko w kuchni. I tak może zacznę od początku , właśnie zaczęliśmy robić pokoik jak mojego Kubełka złapało za serducho , wystraszył mnie jak diabli , zrugałam i położyłam na kanapie :yes: . Remont stanął znów , z okropnym pyłem musiałam praktycznie sama stanąć twarzą w twarz , co za pech ale dałam radę , później męża wysłali w delegację więc z wałkiem też musiałam sobie sama poradzić .W obecnej chwili jesteśmy na etapie kładzenia podłogi -tego sama nie robię :mad:,pokój jeszcze nie dokończony ale co mi tam trochę Wam pokażę .

 

DSC_0550.JPG

 

DSC_0562.JPG

 

DSC_0561.JPG

 

DSC_0644.JPG

 

DSC_0640.JPG

 

DSC_0649.JPG

 

od razu lepiej :yes:

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczynki za pochwały :hug: .

Tą piękną prostotę pewnie zaburzą pierdółki mojej córki jak je wszystkie będzie chciała wyeksponować ... ale to Jej pokój to niech sobie trochę porządzi ;).

Wczoraj mieliśmy kłaść panele , ale że one leżały na górze gdzie jest chłodno muszą teraz poleżeć w docelowym pokoju i nabrać temperatury .

Teraz lecę na egzamin 6- klasisty z córką :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Nelciu dzięki ale przesadziłaś :yes: przecież to tylko białe ściany :D.Wierzę ,że Ty niedługo będziesz miała przecudnie -Tego oraz spokoju Ci życzę :hug:

 

No widzisz, nawet białe gołe ściany w Twoim wydaniu mogą zachwycać. Pokoik wygląda pięknie z tą podświetlaną cegłą. Fajnie kontrastuje cegła z pozostałymi ścianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...