Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Kubełko, jak super, ze się odezwałaś:hug:

Co u Was słychać?:D

 

Pokoik wyszedł uroczy- wszystko klimatyczne jak zawsze. Twoja księżniczka pewnie jest bardzo zadowolona:yes:

Co to to kłopoty z kręgosłupem?:( Pewnie go nadwyrężyłaś:mad: Dobrze, ze idziesz do lekarza- niezależnie od leków zafunduj sobie kilka profesjonalnych masaży- to zawsze pomaga. trzymam kciuki za szybki powrót do formy:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak ślicznie!! Maleńki, ale jaki klimatyczny! Wierzę, że młoda zachwycona, mój pokój w bloku był niewiele większy i jak dobrych kilka lat temu wytapetowałam go na czerwono i czarno to byłam przeszczęśliwa :lol2:

Pokój prześliczny! Wszystkie dodatki, kolory, no cudny jest :) Coraz bardziej przekonuję się do białych wnętrz. Dobrze, że u nas już po robocie, bo chyba na biało bym malowała :D Ale wszystko przed nami, za rok można brać się za odnawianie - mąż się ucieszy :lol2: A jak ja Wam zazdroszczę tego wyjścia z salonu na trawę... to nawet nie wiesz :) Moje marzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosik a propo tarasu coś zaczyna się tam dziać :yes::yes::yes: ciiii oby nie zapeszyć , może uda wypić się tam kawkę tego lata :yes::yes: , mamy trochę urlopu więc do dzieła ... tzn ja lekkie prace przy domciu , jakieś małe wyrównywanie terenu np. po kretach(oszczędzam się trochę -mąż ostro mnie pilnuje , nawet zagroził że zamknie mnie w domu), On przygotowuje murek , zacieram już rączki tak się cieszę :D. Zaraz wklejam zdjęcia ogrodu i takie tam różne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to 3mam kciuki, żebyś tą kawusię wypiła na tarasie wypiła jeszcze tego lata :) Ale mąż ma świętą rację! Oszczedzaj się :mad: bo to dom ma służyć Tobie, a nie Ty jemu :) po inspiracjach już wiem, że będzie pięknie!

 

A wiesz, pierwsza moja myśl, jak pokazałaś drogę do domu - wygnajewo :D Ale pewnie o to chodziło, co? :)

Mój ogródek wygląda bardzo podobnie, też muszę fotki narobić :D na pamiątkę, bo to mój pierwszy własną reką obsadzony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie długo na fm więc lecę z fociami bo chyba wszyscy to najbardziej lubią, co ja będę nudzić jakimiś nudnymi i przyziemnymi sprawami ;)

 

https://lh6.googleusercontent.com/-73J85OOEpn4/UaJl6PSzWNI/AAAAAAAAGNA/RRTAgmsMvv8/s640/DSC_0105.JPG

 

nasz nieszczęsny słup , z którym nic się nie da już zrobić :(

DSC_0091.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyjazd lub wjazd ...:D bo wszystko zależy jak mi się chce wjechać

DSC_0107.JPG

 

a tu drugi

DSC_0104.JPG

 

DSC_0064.JPG

 

a tym muszę się zająć , chociaż przyznam ,że nie wiem czy damy radę w tym roku... teraz wszystko wypsikane świństwem na chwasty i czekamy , dodam ,że cały teren tak wyglądał dwa lata temu

DSC_0083.JPG

 

tu jeszcze gorzej wygląda ...może jak sobie wkleję takie paskustwo to przestanę stękać ,że mam brzydko - bo okrutnie to dopiero jest tu

https://lh3.googleusercontent.com/-XGOCNfKFyho/UaOqUnO93SI/AAAAAAAAGQE/CTEtADpuBf0/s640/DSC_0191.JPG

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...