Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kubełko, zdjęcia i wnętrza (jak zwykle u Was) prześliczne. Jak przypomnę sobie te czasy, kiedy czytałam jak czyściłaś schody, to wierzyć się nie chce, że to to samo wnętrze...

 

Jeju ja też nie mogę w to uwierzyć , a jak sobie przypomnę jak spałam na tej budowie :jawdrop: w tym brudzie ... Ella czasem myślę , że to sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jeszcze mam choinkę w domku i jeszcze troszeczkę czuć świętami , nie wspomnę o dodatkowych kilogramach które czuję na brzuchu:P , wkleję trochę zdjęć świątecznych .

Dorobiłam się jakiś czas temu nowych lamp made in Ikea nad stołem. Nadal nie dorobiłam się stołu , ale kiedyś stanie nowy.

DSC_0031.JPG

 

DSC_0032.JPG

 

Teraz widzę ,że wiszą krzywo- ale dlaczego :confused: .

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie magiczka Twoja choinka szczególnie w towarzystwie zegara :D

 

Gosiu kiedyś powstanie jeszcze jeden , bo ten uwielbiam . Tylko pogoda nie sprzyja , ja z tych co lepiej pracują jak jest ciepło , bardziej "wydajna " jestem wtedy.

 

Dziś miałam ambitne plany , musimy zabrać się za półki do łazienki. W tym celu muszę wyszlifować stare dechy ( straszne zapasy mi się kończą:jawdrop:), wszystko zaplanowałam czyli obiadek z rana przygotowałam ,torta do kawusi upiekłam i czekałam na odpowiednią chwilę by wystartować do tych desek . I co wyszło ... nic , deszcz pada , wieje , brzucho najedzone i zrobiło mi się leniwie .

Jestem zła na siebie , że po raz kolejny odłożyłam prace na kiedyś tam:P.

Na szczęście mój mąż miał inne podejście do pracy i wykończył kolejne okienko w piwnicy , połatał kilka dziur w starym kominie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slicznie, a pod lampami widzę identyczne banieczki jak moje. Ja wieszam je świątecznie przed kominkiem u belki stropowej i wstawiam do nich świeczki.

 

W moich nie mogę wstawić świeczek bo przyklejony jest ten aniołek , pamiętam kiedyś szukałam pustych kul , ale z all bałam się zamówić a w okolicy nie znalazłam . Myślę ,że Twoje muszą wyglądać ślicznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...