Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Skoro wszystko Ci się podoba to problem z głowy.... jak nie zrobisz to i tak będziesz zadowolona :) Ale ja dałabym w pełnej ramie, będzie chyba ładniej i pełniej wyglądało :)

 

Aisa :hug: Twój pokój po metamorfozie mnie zauroczył , bardzo fajnie ,że mój Ci się podoba .

 

Od zawsze zakochana w Twoich wnętrzach, niestety nie we wszystkich domach się sprawdzają. U siebie musiałam wybierać pomiędzy dostępnością na dany moment a tym co zostaje z poprzedniego meblowania. Gdybym, zaczynając remont, wiedziała, że tak się sprawy potoczą jak się potoczyły, to u mnie wyglądałoby całkiem inaczej. Ale, jak to mówią, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :) W sumie nie żałuję.... lubię trochę nowoczesności i trochę staroci.

Teraz jestem na etapie remontu sypialni.... wybrałam białe meble i kute łóżko z elementami drewna.... całość narzuca styl glamour ale ja nie chcę, mimo tego, że mi się podoba (ale do całości mieszkania nijak pasuje).... muszę wetknąć trochę nowoczesności w postaci lampy, lampek nocnych i Bóg jeden wie jeszcze czego... ale tak lubię..... no kurcze sorki trochę się rozpisałam..... pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A może zrobic tak , bez doświetleń i tak będzie tam jasno przy wielkich oknach 140/200 , w sumie miałabym miejsce na jakieś szafki i wieszak :confused:

Ciężki wybór :eek:

91c9302bc421c2ca8ed8c34d62424464.jpg

 

tak też mi się podoba

e12ae8a8c15a90a8ab2939620e08a2de.jpg

 

i tak też :o

259498d3f4d918d1ca441d056a512075.jpg

 

Od początku jestem oglądaczem Waszego dziennika i zawsze z ciekawością przyglądam się co nowego. Teraz mogę dorzucić swoje 3 grosze ;-).

Takie drzwi o jakich wspominasz mamy zamontowane. W poście 109 są sfotografowane od srodka i w trakcie montażu. Dzięki zamontowaniu bocznych naświetli w holu jest bardzo dużo dziennego światła i z całą pewnością mogę polecić to rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanie zdjęcie kradnę bezczelnie:P

A jeśli u Ciebie ganek jest widny, to nie dawaj doświetleń, lepiej wstaw w powstałej przestrzeni ławkę lub szafę. Tym bardziej, że twoje drzwi są podwojne, więc to już będzie ozdobą. No i pewnie zrobisz je na bóstwo:), więc po co dodatkowe okna do mycia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew , każda opinia jest dla mnie ważna bo ja straszny mętlik mam w głowie . Teraz jak mąż wróci z pracy to przedyskutujemy to i chyba już wiem co powie :rolleyes: .

Teraz wkleję lamy które wpadły mi w oko , będą dwie po bokach drzwi .

422072-jpg.jpg

 

Muszą byc duże bo małe ginął w tych metrach , na tarasie mamy zamontowane inne , są do wymiany - są po prostu za małe :mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paciorku właśnie przeżyłam szok i to za Twoją sprawą musiałam szukac szczęki :jawdrop:, wlazłam do Ciebie i padłam z wrażenia . Ty kochana nie remontujesz tylko budujesz , podziwiam , składam pokłony za to przedsięwzięcie . Wyszło bosko , zgapię od Ciebie oświetlenie w kuchni , bo ja nie mogę patrzec na moje halogeny srebrneeee, są po prostu teraz be:sick:.

Wracając do tematu to u mnie będzie bardzo jasno na ganku bo będą dwa duże okna , praktycznie na całej ścianie , na przestrzał .

Dobra idę robic zdjęcia temu mojemu brzydactwu , sami ocenicie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubel, wybacz ale muszę u Ciebie w dzienniku wpisać się nie w Twojej sprawie a prywatę urządzić ;-)). Dziękuję bardzo za miłe słowa o naszej budowie, taka troszkę zawstydzona nawet jestem i czuję się zmobilizowana do uzupełnienia dziennika o nowości. U nas teraz wszystko idzie wolniutko ale raz za czas coś nowego się dzieje. Gorąco pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By oderwac myśli od ganku idę pomalowac drugi przedpokój , mam trochę wolnego więc działam . Szczerze polecam farbę z Juli , rewelacyjna jest . Ostatnio odnawialiśmy kuchnię , 100% krycia i to przy jednej warstwie . Jeżeli ktoś decyduje się na białą do kuchni -lateksową to musi wiedziec że ich biały to off -white , jest ciepły a nie zimny jak inny biały . I tu można się zdziwic jak bardzo gryzie się ze śnieżnobiałbym sufitem , mąż nie wytrzymał malował również sufit.

 

U nas pada strasznie , w sumie nie muszę wychodzic z ganku by poczuc deszcz na głowie , cieknie z dachu aż płakac się chce:sick: . Jeszcze trochę muszę wytrzymac, tak to jest jak masz staruszka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By oderwac myśli od ganku idę pomalowac drugi przedpokój , mam trochę wolnego więc działam . Szczerze polecam farbę z Juli , rewelacyjna jest . Ostatnio odnawialiśmy kuchnię , 100% krycia i to przy jednej warstwie . Jeżeli ktoś decyduje się na białą do kuchni -lateksową to musi wiedziec że ich biały to off -white , jest ciepły a nie zimny jak inny biały . I tu można się zdziwic jak bardzo gryzie się ze śnieżnobiałbym sufitem , mąż nie wytrzymał malował również sufit.

 

U nas pada strasznie , w sumie nie muszę wychodzic z ganku by poczuc deszcz na głowie , cieknie z dachu aż płakac się chce:sick: . Jeszcze trochę muszę wytrzymac, tak to jest jak masz staruszka .

 

Kubełku, nasz dom nowy i od nowości ciekł :( Parę lat szukaliśmy gdzie i skąd. Wreszcie tej jesieni wyśledziliśmy ostanie przecieki. Nie mogliśmy kolejno położyć deskowania pod sufitem w salonie, potem została kuchnia z kałużami na podłodze. To już z głowy. Jeszcze tylko ostatnie wygibasy na dachu przy drugim kominie i można będzie wreszcie położyć resztę ocieplenia i podbitkę na suficie w jednym z pokoi i łazience na poddaszu.

 

A ty masz cudownego staruszka z charr...rakterrr...rkiem, który przepięknie wykańczasz. Jak wiesz skąd, to troszkę cierpliwości i będzie okey.

Trzymam kciuki :)

 

Może przyda sie Wam takie cudo http://liquid-rubber.pl/

Znajomi dzięki temu uszczelnili dach na swoim przedwojennym domu. Nie mogli nic poradzić, dopiero pokrycie go tym kanadyjskim specyfikiem pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By oderwac myśli od ganku idę pomalowac drugi przedpokój , mam trochę wolnego więc działam . Szczerze polecam farbę z Juli , rewelacyjna jest . Ostatnio odnawialiśmy kuchnię , 100% krycia i to przy jednej warstwie . Jeżeli ktoś decyduje się na białą do kuchni -lateksową to musi wiedziec że ich biały to off -white , jest ciepły a nie zimny jak inny biały . I tu można się zdziwic jak bardzo gryzie się ze śnieżnobiałbym sufitem , mąż nie wytrzymał malował również sufit.

 

U nas pada strasznie , w sumie nie muszę wychodzic z ganku by poczuc deszcz na głowie , cieknie z dachu aż płakac się chce:sick: . Jeszcze trochę muszę wytrzymac, tak to jest jak masz staruszka .

 

 

 

 

Jestem tu po raz pierwszy. Moje ukłony i wyrazy uznania, podziwu za wytrwałość.. Coś pięknego i ciepłego powstaje, baardzo gratuluję!! :) Przejrzałam co prawda pobieżnie, ale widać, że właściciele mają duszę, jeśli dom z duszą wzięli sobie.. te cudne, odkryte cegły, stare schody drapane własnoręcznie, bomba! Ja mieszkam w domku dla krasnoludków z bali od 4 lat, ale nadal wiele prac nieskończonych, bo pieniążki z kredytu (we franciszkach) dawno się skończyły i dopadła nas rzeczywistość.. Sama też brałam udział w szlifowaniu, malowaniu, impregnowaniu, czeka mnie jeszcze odnowienie kredensu po Babci, domek mały (za mały?), trudno mi się podziać ze wszystkim, ale korytarz malowany na biało już koniecznie do odmalowania, stąd moje pytanie-co to za farba z Julii? szukałam w necie i nie bardzo wiem, a chętnie bym skorzystała z porady. Pozdrawiam serdecznie, będę tu zaglądać, może nabiorę więcej chęci i wigoru, bo coś ze mną kiepsko ostatnio.. Życzę dużo siły i energii!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu po raz pierwszy. Moje ukłony i wyrazy uznania, podziwu za wytrwałość.. Coś pięknego i ciepłego powstaje, baardzo gratuluję!! :) Przejrzałam co prawda pobieżnie, ale widać, że właściciele mają duszę, jeśli dom z duszą wzięli sobie.. te cudne, odkryte cegły, stare schody drapane własnoręcznie, bomba! Ja mieszkam w domku dla krasnoludków z bali od 4 lat, ale nadal wiele prac nieskończonych, bo pieniążki z kredytu (we franciszkach) dawno się skończyły i dopadła nas rzeczywistość.. Sama też brałam udział w szlifowaniu, malowaniu, impregnowaniu, czeka mnie jeszcze odnowienie kredensu po Babci, domek mały (za mały?), trudno mi się podziać ze wszystkim, ale korytarz malowany na biało już koniecznie do odmalowania, stąd moje pytanie-co to za farba z Julii? szukałam w necie i nie bardzo wiem, a chętnie bym skorzystała z porady. Pozdrawiam serdecznie, będę tu zaglądać, może nabiorę więcej chęci i wigoru, bo coś ze mną kiepsko ostatnio.. Życzę dużo siły i energii!!

 

Market Jula :) https://www.jula.pl/multimarket/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek jak nie znajdziesz już miejsca u siebie to ja chętnie przyjmę te mieczyki :rotfl: . Ogrodniczko nasza a wiesz ,że i u mnie powstają powoli miejsca z krzaczkami . Jak na razie ograniczam się do tui , wrzosów , azalii , bukszpanów , tawułek , czegoś tam z czerwonymi kuleczkami:rolleyes: , lawendy ... jest co raz piękniej , aczkolwiek wszystko u mnie ginie w tej przestrzeni . Posadziliśmy również kilka drzewek owocowych : czereśni i brzoskwiń :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...