Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gratuluję nowej pracy :)

 

Jak patrzę na ten Wasz ganek, to w głowie się mi nie mieści jak dużo pracy już włożyliście, a ile jeszcze przed Wami. Ale z drugiej strony pięknie jest mieć coś takiego, co wciąż się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogrodzie troszkę poprzedadzałam i dosadziłam nowe rododendrony i bukszpany

 

DSC_0041.JPG

 

DSC_0043.JPG

 

chyba przemarzła moja azalia wielokwiatowa , może odbije ?

DSC_0047.JPG

 

a tu szafirki , mają piękny kolor

DSC_0049.JPG

 

a tak pięknie wita mnie śliwka ( taka zółta malutka )

DSC_0050.JPG

 

Pierwsze koszenie tzn mniejsza połowa za mną , warunki atmosferyczne czytaj silny wiatr nie pozwalały na dłuższe przebywanie na dworzu , o mało głowy nie oberwało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ocieplano mi sufit, to nagle poczułam, że niedługo koniec (budowania) i poczułam taki lekki żal za czymś utraconym. Jak za dzieckiem, które dorosło i lada moment odejdzie w szeroki świat. A następnie puknęłam się mocno w czółko, tak na wszelki wypadek. A i tak się wszystko potoczyło, że nadal dom nieskończony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się. Ja już parę lat mieszkam i ciągle mam coś do zrobienia. Przynajmniej w ogrodzie. To praca non stop, więc jak już nie będzie nic, to będzie ogród.

A jak nie w ogrodzie, to zimą wymyśliłam przemianę kuchni. No, i mam kredens i fotel dziadka do odnowienia :rotfl:

 

Kubełku Ty masz jeszcze obok domu coś pokaźnego, więc będziesz mieć co robić. A jak nie, to trzeba będzie jakiś płot, albo coś wyznaczającego granice ogrodu zrobić. Wymyślisz jakąś altanę obrośniętą winoroślą, albo złotokapem czy glicynią.

A propos glicynii, chyba wreszcie doczekam się, że zakwitną :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie zdjęcie na myśl mi jakąś hacjendę przywiodło ;)

 

Wiosna jest urocza

 

 

 

W tak wielkim ogrodzie nasadziłabym jeszcze kilka jałowców typu - sabiński. Po kilku talach będziesz mieć piękne, zimozielone kępy zieleni .... i ile trawy mniej do koszenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okna :wave::wave: jestem mega szczęśliwa , jest pięknie :D . Jakie to cudne uczucie jak patrzę na ten ganek z kuchni i już nie widzę tych brzydkich starych okien ... mam wrażenie że dziś dostałam prezent od Mikołaja :rolleyes: .

A tak na marginesie mam okna ale nie mam dachu :jawdrop: '' będzie dobrze , będzie pani zadowolona '' - powiada mój mąż i tego się trzymam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę robic zdjęcia ;) tego cudu . Okna wstawiała nam ta sama ekipa , która wstawiała nam okna na parterze , więc z ciekawości majster poprosił o pokazanie środka gdyż nie mógł sobie wtedy wyobrazic jak można w takim domu zamieszkac ... zaniemówił . Czyli wniosek jest jeden jak się chce to można , trwa to dłużej ale da radę :D . Pędzę cyknąc zdjęcia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie zdjęcie na myśl mi jakąś hacjendę przywiodło ;)

 

Wiosna jest urocza

 

 

 

W tak wielkim ogrodzie nasadziłabym jeszcze kilka jałowców typu - sabiński. Po kilku talach będziesz mieć piękne, zimozielone kępy zieleni .... i ile trawy mniej do koszenia ;)

 

A ja mam takie już posadzone na skarpach , kilka sztuk , sadziłam w tamtym roku . Teraz czekam na ich rozrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...