Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

No, jak okna są, to już inne pomieszczenie;) A jak dojdzie dach, to będzie full wypas;)

Nie wiem, jak Wam, ale nam to czas nie płynie, a zapitala, więc ani się obejrzycie i już ganek będzie forumowiczów zachwycał:)

 

Ozdoby -miód malina. Sama tak sobie wykombinowałaś?

 

PS. Pan od okien pewnie 'lekko" zdziwiony jeszcze przez jakiś czas będzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bosko prawda ;) . Zdjęcie mnie powaliło , na szczęście to nie u mnie tak jest ,bo padłabym na zawał . Rozumiem biedę .. nie rozumiem bałaganu .

 

Tak więc odpowiadam na pytania : okna są całkowicie otwieralne (nie będę ich myc z drabiny z zewnątrz - to moja wygoda ;) )) , bez środkowych słupków , do tego uchylne po jednym skrzydle z każdej strony , te doświetla są na stałe (witryny). Najbardziej cieszy mnie fakt podjęcia słusznej decyzji co do nich , dzięki za rady .

I coś mi się wydaję , że drzwi nie będą malowane na biało tylko będę w kolorze naturalnym , jakoś teraz jak patrzę na ganek to mam wrażenie ,że białe będą się zlewac z elewacją na ganku .

Schody najprawdopodobniej na całej długości ganku .

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...
  • 1 month później...

Droga Kubełko

 

zajrzałam z namiaru w wątku łazienkowym i wsiąknęłam na amen !!! Jeszcze nie widziałam tak dobrej roboty, z takim sercem i gustem :yes: :jawdrop::yes: . Nie przeczytałam wszystkiego, bo się jutro do pracy nie dobudzę, ale wrzucam do "ulubionych". A ... I nie masz pojęcia, jak mnie genialnie zainspirowałaś :hug:

DSC_0047.JPG

ta grafitowa szarość pieprz z solą i ciepła sosna - uwielbiam Cię :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
Wybaczcie, że nie odrobiłem lekcji i nie przebrnąłem przez ten długaśny wątek. Muszę szybko podjąć decyzję o zakupie, a więc czy mógłby ktoś mi polecić jakiś dobry środek w formie preparatu w płynie do usuwania starej farby olejnej z wiekowych schodów? Widziałem w casto Bondex uniwersalny, jak również V33. Co możecie o nich powiedzieć? Może jest coś tańszego/lepszego? Z góry dziękuję za informację. Edytowane przez mannix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...