Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

Zbieram szczękę :yes: Ale też mnie podbudowałaś, bo mój J jak zobaczył co oglądam w tartaku z myślą o stole, to zaczął mi to wybijać z głowy. A teraz mu pokażę twój stół, bo to dużo trudniejsze do wykonania niż mój wymarzony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

Oj, Kubelku pisz proszę częściej :yes: Tak pięknie i cieplutko u Ciebie, że czasem zaglądam ot tak, żeby popatrzeć.

 

Kupiłam dość podobną, skromniejszą, za to z szufladą na dole, bieliźniarkę, ale przemalowano ją na czarno. To nie mój kolor i chodzę wkoło niej i myślę co zrobić. Nie przewidywałam malowanych mebli. U mnie drewno miało być drewniane, choć ciemne. Coś muszę wymyślić. Ma służyć jak twoja, jako witrynka na porcelanę.

Jak myślisz, czy jeśli w środku zrobię ją na drewniano, dam oświetlenie, a z zewnątrz przemaluję na morski granat, to wyjdzie dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że granat z drewnem będzie powalać na kolana ,na prawdę to super pomysł .

Ja nie miałam jej malować , w sumie to miała być naturalna i była do czasu aż zaczęłam czyścić koronę .

Wiedziałam ,że nie dam rady jej wyczyścić tak bym była później zadowolona . Skoro na etapie czyszczenia nie było tego tzw"wow"

stwierdziłam, że później też nie będzie .

Pomysły były różne , nawet czerwony wchodził w grę . Jednak nie do końca byłam przekonana więc stanęło na białym.

Moja w środku jest jasno szara

DSC_0035.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest śliczna :) Czaasem przypadek za nas wymyśla.

 

Pomyślałam o zostawieniu drewna w środku, bo mam sporo białej porcelany. A granatowy wziął mi od pewnych filiżanek z kobaltowym szlaczkiem na brzegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystując wenę wkleję ku pamięci nasz taras. Troszkę ładniejszy od zeszłego roku i troszkę udomowiony ,

bo i było gdzie kawusię rankiem wypić , było gdzie się poopalać lub najzwyczajniej w świecie polenić lub z gośćmi posiedzieć .

DSC_0228.JPG

 

DSC_0242.JPG

 

DSC_0244.JPG

 

DSC_0241.JPG

 

DSC_0235.JPG

 

miskant sobie rośnie ku mojej radości:)

DSC_0225.JPG

 

DSC_0234.JPG

 

i lawenda

DSC_0238.JPG

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...