Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Carbonicum ja swoją ramkę z tego co pamiętam wypchałam tym co miałam pod ręką , chyba był to stary ręcznik , ramka zaś to stara rama kuchenna , wszystko zbite od tyłu maluśkimi gwoździkami.

. Gdzieś wcześniej to opisywałam i wklejałam zdjęcia , ale nie mogę sobie przypomnieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy pracy nad gankiem ... Jak kiedyś miałam jakieś wątpliwości , że był tam kiedyś sajgon to się grubo pomyliłam . To co się działo po zerwaniu całej , starej, popękanej posadzki przeszło wszelkie granice mojej wyobraźni:sick:

Ale jak ktoś kiedyś pięknie powiedział , że po burzy wychodzi słońce to tak właśnie było z podłogą .

Mała fotorelacja

DSC_0005.JPG

 

DSC_0007.JPG

 

DSC_0011.JPG

 

odprowadzenie deszczówki z dachu naszego ganku :yes:

DSC_0015.JPG

 

DSC_0016.JPG

 

DSC_0026.JPG

 

Późnym wieczorem nasz poligon został zasypany piaskiem i przygotowany pod wylewkę , z zaznaczeniem poziomów na patyczkach

DSC_0030.JPG

 

Kolejnego dnia przyjechała gruszka i wylała wylewkę

DSC_0037.JPG

 

DSC_0032.JPG:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak patrzę na te zdjęcia to samej trudno mi uwierzyć , że tyle było z tym pracy . Muszę przyznać ,że z boku wygląda to na takie NIC.. a jednak stwierdzam ,że strasznie męczące było to zadanie .

Teraz można poprowadzić elektrykę , itd...

Mam cichą nadzieję , że na święta ( dodam najbliższe) będę mogła tam posiedzieć na fotelu z herbatą w ręku :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie to jakieś grosze właśnie kosztowało.U Ciebie w ganku jeszcze mniej wyjdzie. bo przecież nie duża powierzchnia. cegłę masz swoją???

 

P1070966.JPGP1070967.JPG

 

u mnie cegła zwykła z castoramy, profesjonalna ekipa nam to układała. zlitowałam się nad nimi i nie kazałam układać jodełki po skosie, bo i tak mieli dużo roboty z tym, no i dużo odpadu byłoby. Minę mieli niezłą kiedy zobaczyli co im naszykowałam do układania :lol2: ale znali już moje pomysły i chyba nie zdziwiło ich to :lol2:

 

jutro może zrobię lepsze fotki, z trawniczkiem już ogarniętym. te zrobiłam zaraz kiedy skończyli układać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz swoją cegłę to już będzie z górki :) pewnie sami dacie radę. Ja miałam męża do tego zagonić, ale w końcu wzięliśmy ekipę, żeby porządną podbudowę zrobili. samo ułożenie to pikuś, zresztą ułożyłam kilka metrów, żeby mężowi udowodnić ze tak sie da, i że odpadów nie będzie z tego żadnych :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wpadłam w wir zakupów przedświątecznych i zwariowałam na widok bombek , stroików i tym podobnych. Ciekawe czy też tak macie ?

W bardzo znanym ,przez prawie wszystkich, sklepie stałam i wzdychałam jak dziecko w zabawkowym :rotfl:.

W tym roku chciałabym zmienić kolorystykę na biało-czarną i to nie tylko w stroikach ale również w roletach w kuchni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nasza inspiracja do zabudowy naszego wyciągu w kuchni

Rustykalne%252520klimaty%252520w%252520nowocze%2525C5%25259Bniejszym%252520wydaniu%2525201.jpg

 

Rustykalne%252520klimaty%252520w%252520nowocze%2525C5%25259Bniejszym%252520wydaniu%2525204%252520b.jpg

 

ależ tam ślicznie

 

Chyba nie pisałam ,że jakiś czas temu skorzystaliśmy z dodatkowego ubezpieczenia i wymieniałam kuchnię indukcyjną . Teraz mam dużo szerszą i w końcu nie obijają się o siebie garnki :) .

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...