Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kubelko... chciałam w tym miejscu przekazać Tobie moje wyrazy uznania. W weekend postanowiłam wziąć w obroty szlifierkę kątową, kupiliśmy nakładkę ze szczotką drucianą i nakładkę do papieru ściernego. Papier ścierny muszę powiedzieć, że daje efekt taki sobie, ale szczotka? rewelacja, mąż najpierw oszlifował jedną cegłę, no byłam zachwycona, ale tylko do momentu, jak sama się za to wzięłam, nie byłam w stanie utrzymać szlifierki dłużej jak pół minuty albo nawet i mniej :eek: próbowaliśmy też z wiertarką, ale słabo to szło. Naprawdę podziwiam, musisz być bardzo silną kobietą, że sobie radzisz z tą szlifierką, szacun. Ja niestety kombinuję dalej, zamówiłam póki co taką multiszlifierkę, coś jak szlifierka mimośrodowa, przyda się tak czy siak później do drewna, ma słabszą moc i mniej obrotów, może będę w stanie to utrzymać :eek: ale jakby co, to polecam nakładkę ze szczotki drucianej do szlifierki, jeśli nie próbowałaś, idzie o niebo szybciej niż papierem ściernym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelko Kochana, a możesz napisać jak te mebelki drewniane się sprawują na tarasie? Chciałabym takie zakupić a nie wiem czy warto...

 

Ja jestem zadowolona , moje to eukaliptus ,ale jak to drewno lekko zszarzało od deszczu po mimo olejowania .

Dodam tylko , że planuję zakup stołu i krzeseł również z tej serii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo biały jak okno, albo wetrzyj w niego czarną bejcę, żeby nie świecił tak, ale żeby też nie był tak czarny jak cegły. Idealnie by było gdyby mimo czerni pokazywał fakturę drewna.

 

A może tam jeszcze coś będzie w takim kolorze jak to drewno ? Wtedy zostaw go jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...