Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Znalazłam Waszą Wichurę wczoraj i się zakochałam :) nie mogłam się oderwać, ale trzeba było choć trochę pospać :) więc składam gratulacje dziś. Jestem pełna podziwu dla decyzji i szczerze gratuluję tej siły i wiary, która Was napędza. Jesteście inspiracją i przyznam się: utwierdziliście mnie w przekonaniu, że warto się podjąć takiego zadania. Jak tylko dadzą mi kredyt...

Trzymam kciuki byście się szybko wprowadzili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Carownico witaj u nas:D i czuj się jak u siebie w domu , który jak rozumiem też zamierzasz remontować. Czasem jest trudno, czasem znajdzie się ktoś kto będzie czyhał na Twoje potknięcie, ale myślę i czuję ,że warto czasem iść pod prąd i spełnić swoje chciejstwa :yes:

Mam nadzieję , że bardzo nocy nie zawaliłaś .... a jak już zawaliłaś to mam nadzieję, że miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podglądam od początku wasze poczynania i podziwiam. Jeśi pozwolisz to wkeję jedną łazienkę, w domku, w którym byłam na wczasach. Porobiłam mnóstwo zdjęć domku bo to stodoła po remoncie. Nie jest tak powalająca jak łazienka z twojego zdjęcia, ale właśnie daje pomysł jak można i z niewielkiego pomieszczenia zrobić coś w innym klimacie niż zwykle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUMBRIA 021.jpg

 

Do ścian z kamienia dołożone tylko tam gdzie potrzeba zwykłe białe płytki. Myślę,że z cegłą też można uzyskać piekny efekt, ale jest ona piękna sama w sobie dlatego coś skromnego bez udziwnień. A tak w ogóle to twoja stodoła to kolejny super projekt na budynek dla wczasowiczów. Wiem, że jesteś zawalona robotą, ale z twoim zapałem i sercem do tego miejsca to taka praca na miejscu pasowałaby mi do twojej osoby bardzeńko. Co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Ziuta przesadziłaś z tą wielkością, bardzo proszę o poprawkę:)

Fajnie podoba mi się, a możesz wkleić jeszcze jedno ?

U mnie oczywiście zaszła pewna zmiana co do koncepcji mojej drugiej łazienki. Chodzę tak sobie po moje przyszłej sypialni , kiedykolwiek ona powstanie, patrzę na łazienkę i coraz bardziej przemawiają do mnie białe kafelki. Doszłam do wniosku,że z szarymi może być tam za ciemno. Na zewnątrz łazienek jest mały zadaszony ganek i nawet kiedyś jak zdejmiemy te okropne ściany , które tam są i dają dużo cienia i tak będzie ciemno . A jaśniej dla mnie oznacza czyściej.

Fakt mam upatrzone piękne szarości ale... przy szarościach boję się śladów po wodzie. I jeszcze ta moja piękniusia cegiełka , która też nie należy do najjaśniejszych.

Ale nic nie jest jeszcze stracone przecież będzie jeszcze łazienka na górze. Tam może nie będzie luksusów,ale myślę ,że coś wymyślę. Nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów łazieneczki na dole, ale cichaczem dłubię od czasu do czasu nad blatem pod umywalkę. Może komuś i ten pomysł się spodoba, powiem tylko, że niepospolicie .

 

Agroturystyka powiadasz może kiedyś ,ale na to potrzeba sporego nakładu finansowego i dużo chęci do pracy, chęci są gorzej z tym pierwszym. Ale kto wie....

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wklejam sypialnie , które na moje oko są przytulne. My mamy skompletowaną sypialnię z Vox-a kolor wenge, ale że idziemy w trochę innym kierunku jak do tej pory to zrobimy sobie łóżko z naturalnego drewna i oczywiście takie do którego pasowałoby moje lustro z drzwi .

Jednak kiedy dojdziemy do etapu sypialnia to trochę minie czasu, gdyż pokój który jest przeznaczony na ten cel będzie na początku pokojem dziecięcym.

13199_1298024763.jpg

 

74ba8fad43e9d909c7d8a97366e86ef0.jpg

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh te wanny, też ubolewam, że takiej mieć nie będę, (bo M. fuka na samo wspomnienie o okapie za tys. zł, podobnie jest z wanną) chyba, że zamiast wymarzonych mebli kuchennych wymuruję szafki z cegieł (bo ich mam duuuuużo) i powieszę zasłonkę zamiast frontów :lol2::lol2::lol2:

 

Mój mąż może i przełknąłby cenę wanny oczywiście takiej jajowatej , gorzej z baterią stojącą do niej, a te ceny są przesadą - dodają po dwie długie rurki i cena o 2tyś do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście widzę tylko stojącą, tylko tak one do mnie przemawiają , ale to już temat stracony , bo już mamy wannę i też mi się podoba, obok będzie jeszcze otwarty prysznic w drugiej łazience a na górze tylko zwykła kabina , którą zresztą już mam zakupioną. Ale chętnie popatrzę u innych na takie cacucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUMBRIA 023.jpgCUMBRIA 022.jpg

Jak pierwszy raz zobaczyłam twój dom i tą stodołę to powiedziałam sobie "życzę im wygrania w lotka" bo takie cudo nie może się zmarnować. Ale wy i bez lotka sobie poradzicie. Po przeprowadzce i zakończeniu głęboki oddech i czegoś wam będzie brakować. Widzę to. Może się mylę, ale chętnie bym zawitała kiedyś na takie wywczasy.

A ta łazienka jest maleńka, to była mała stodółka i teraz jest domek na 2 osoby.

A gdybyś znalazła biały, matowy kolr płytek. Jedną przywieżć na próbę. Tak jak z panelami. Ale bardzo jasny szary też powinien pasować. Ja mam taki odruch, że w łazience zawsze świecę światło. Chociaż jż od kilku lat mam łazienkę z oknem to ten głupi nawyk został. Dobre oświetlenie i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...