Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No dobra a teraz relacja z dnia dzisiejszego. Nie jestem za bardzo szczęśliwa bo : kurcze padł mi duży komp i nie wiemy co mu jest, a najlepsze że tam mamy wszystkie zdjęcia:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Tak więc na poprawę humorku porobiłam parę nowych. Zaraz coś wkleję.

Fakt jest taki , że pogoda u nas piękna zero wiatru, chmurek czy deszczu , a mino to nie bardzo chciało się pracować tak więc skupiłam się na zbieraniu orzechów włoskich.

Dwie gałęzie urwał wiatr , a z nich zebrałam całe wiadro orzechów. Rany co ja z nimi zrobię jak wszystkie spadną , a drzewo jest duże:o , aż strach pomyśleć. Jabłka prawie wszystkie spadły , wszyscy już obdarowani a i tak sarny będą miały co jeść

 

http://lh6.ggpht.com/_n2ZckeeTuWo/TLCVwBHd-iI/AAAAAAAABXs/Ls8eYZ8yzCo/s400/100_8868.JPG

 

a to mój orzeszeeeek i te dwie gałęzie

http://lh4.ggpht.com/_n2ZckeeTuWo/TLCVsLYnKfI/AAAAAAAABXo/-M39TVCaucw/s800/100_8867.JPG

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcia. :) Kubel, weź sobie jaką cyrkową siatkę rozwiń, albo co, bo nawet mnie ścina strach, jak na tych belkach siedzisz. :o

 

O matko z córką a jak ja się bałam , widziałaś Amalfi jak mocno zaciskałam stopy :eek: jakby miało to w czymś pomóc.

Wiem to trochę mało poważnie wygląda i następnym razem zakładam szelki - właśnie dowiedziałam się , że mój tato takie ma:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę natury -już się pokazały moje charty i podjadają jabłka

http://lh4.ggpht.com/_n2ZckeeTuWo/TLHIl8DHQtI/AAAAAAAABgA/SvZ6y4Vr99A/s400/100_8988.JP

 

http://lh5.ggpht.com/_n2ZckeeTuWo/TLHIiulBKbI/AAAAAAAABf4/oOQsVrsPeCc/s400/100_8986.JPG

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było, a tu prace idą pięknie:)

Kocur zadomowiony, rodzinka, mimo wszelkich trudności - szczęśliwa...

Myślę, że przy tak dużej posiadłości zawsze będzie coś do zrobienia, a Wy wspaniale sobie z tym radzicie.

Pozdrawiam, Joanna

 

Witam w moich skromnych progach ponownie. Rodzinka bardzo szczęśliwa choc wiatr wieje prosto w oczy ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakąś chwilę wkq... mnie weźmie - właśnie padł mi mały komp:sick::mad::evil:

Ten na szczęście jest na gwarancji , ale jak się wali to się wali z każdej strony - pralka mi padła:x

I mało tego wchodzę do łazienki , a tam moja teściowa szoruje mi szklane drzwi do prysznica , które są powleczone powłoką anty-kamień i nigdy nie są brudne. Ok nie wiedziała , ale czy ktoś jej kazał.

Mój mąż wraca z delegacji chory , mój syn obrzy...ał panią w przedszkolu, a córka zwichnęła noga.

Super :bash: mam nadzieję, że u innych jest normalnie.

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp naprawią, pralkę trzeba będzie kupić nową pewnie...Teściową trzeba przeszkolić, żeby więcej szkód nie narobiła ;)

Mąż wyzdrowieje, pani w przedszkolu się wypierze (chyba jej pralka się nie popsuła?), synek dojdzie do siebie (to z jakiejś niestrawności, czy rota wirus), córka trochę pocierpi i znowu będzie skakać :wiggle:

Będzie dobrze, nie martw się. Każdemu czasem tak się wali, ale potem jest lepiej:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp naprawią, pralkę trzeba będzie kupić nową pewnie...Teściową trzeba przeszkolić, żeby więcej szkód nie narobiła ;)

Mąż wyzdrowieje, pani w przedszkolu się wypierze (chyba jej pralka się nie popsuła?), synek dojdzie do siebie (to z jakiejś niestrawności, czy rota wirus), córka trochę pocierpi i znowu będzie skakać :wiggle:

Będzie dobrze, nie martw się. Każdemu czasem tak się wali, ale potem jest lepiej:hug:

Dzięki za pocieszenie i witam w mych progach.:bye:

Synek dochodzi do siebie i mąż też, a mogło by nieciekawie bo oboje mieli po 39 st.

Noga córci też lepiej wygląda ,tylko przeżywa ,że nie może iśc na łyżwy.

Pralkę mąż zaniósł do piwnicy i drugą mi przyniósł (mniejsza niestety).

A mały komp jak za pomocą czarów sam się naprawił - mówię Wam cuda.:p

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domku nudziłam się dwa miesiące i już zaczęłam wariować . Strasznie lubię zajmować się domem ,dziećmi oraz pitraszeniem łącznie z pieczeniem, ale uwielbiam również kontakt z ludźmi dlatego cieszę się podwójnie , a jeżeli jeszcze mogę kaskę zarobić to czemu nie :rolleyes:

 

Aniahubi -dzięki , byłam u Ciebie w domku, domek masz super i bardzo piękną kozę . Ja również chciałabym taką lub inną , ale mój ślubny nie bo - grzeje tylko jedno pomieszczenie.

Ach Ci faceci :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za komplementa :)

To prawda, ze koza grzeje tylko jedno pomieszczenie, nam to nie przeszkadza. Jeśli planujecie dom ogrzewać kominkiem to bez sensu, ale jak ma być bardziej jako element dekoracyjno-nastrojowy to warto się zastanowić. Sporo znajomych po zobaczeniu kozy u nas żałuje, że się nie zdecydowali/brakło im odwagi. Zwłaszcza ci, którzy i tak rzadko palą w kominku np. ogrzewanie podłogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My docelowo będziemy mieć dwa kominki - jeden w sypialni z rozprowadzeniem ciepła do dwóch łazienek i na górę, drugi w drugiej części domu w salonie z rozprowadzeniem do dwóch pokoi z boku i na górę. Dom będzie ogrzewać piec , już stoi w piwnicy, kominek tylko w okresie przejściowym ma dogrzewać pomieszczenia .Takie rozwiązanie sprawdza się mają tak moi rodzice i przy takiej pogodzie nie muszą jeszcze odpalać pieca. A kozunia tego nie potrafi - a szkoda

 

Coś w tym stylu mi się podoba tylko z prostym wkładem

http://lh6.ggpht.com/_n2ZckeeTuWo/TLMekW7tW9I/AAAAAAAABik/NiacTp9mRy0/s800/z8476719X%2CKominek-z-systemem-rozprowadzenia-powietrza-jest-w.jpg

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...