Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fakt ceny w internecie sa znacznie niższe niż w sklepach, ja też wielokrotnie sie o tym przekonałam szczególnie, ze mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od wielkich marketów budowlanych... Ja też bardzo dużo rzeczy kupowałm przez internet, bo z przesyłka było taniej niż w naszych sklepach i tzw hurtowniach materiałów budowlanych, a najwiekszym paradoksem z jakim sie spotkałam to kaloryfery "DIAMOND"... moi hydraulicy (jako firma) kupują wszystko w zaprzyjaźnionej hurtowni po "najnizszych" cenach a ja kupiłam je jeszcze taniej a gdybym kupowała w sklepie zapłaciłabym o 1/3 więcej a to juz ładnych kilka stówek...

Witam ,majac duzy front robot i wymiary domu w glowie warto dowiedzac markety budowlane i czaic na okazje,szczegolnie w lecie i na przelomie roku ,bo wtedy ich jest najwiecej.Mnie z wyprzedazy wpadly futryny normalnie kosztujace 180zl za 9,99 (koncowka seri) czujniki czadu przecenione ze 170zl na 19,99, wklad kominkowy za 400zl ,piecokominek za 300zl i wiele ,wiele inych rzeczy.Warunek musi sie miec troche czasu i nie moga nas terminy remontow gonic , no ale dzieki temu mam chyba jednen z najtanszych domow Pl (koszt jak na razie 70tys zl lacznie z wyposarzeniem w antykach, liczac sam dom nie mowiac o hektarach ktore kupilem ) .Sporo rzeczy mozna tez trafic na gumtree.pl.Pzdr

Edytowane przez gumis107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Od pewnego czasu czytam Wasz dziennik i jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej siły,pracy,determinacji i pomysłów:jawdrop:.My z Mężem właśnie rozpoczęliśmy adaptację poddasza.Jesteśmy dopiero po skuciu tynków.Sama też czyszczę cegłę :bash: I chciałabym się poradzić w jakich proporcjach przygotować zaprawę do fugowania,aby wyszła właśnie taka jasna jak u Was...;) Z góry dziękuję i trzymam kciuki,aby koniec remontu Wichury był szybki i w pełni satysfakcjonujący:wave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam na szybko do swego wątku co dziwne jest dla mnie ... nie mam dostępu do neta :jawdrop: i jestem zrozpaczona . Trzeba coś z tym zrobić , bez Tv mogę żyć bez neta nie umiem.

Tak więc na szybko zamieszkaliśmy na dobre na Wichurce z dziećmi i jest mam dobrzeeee. Dzieci miały przyjechać tylko na weekend , ale jak już przyjechały tak już zostały. Kafelki prawie położyłam już na tych moich przedpokojach, zostały tylko docięcia . Jedną płytę udało się nam wygiąć co nie należało do łatwych zadań, naginaliśmy ją całą dobę.

Zostały położone podłogi w dwóch pokojach i kuchni. I najważniejsze wiszą grzejniczki i kupiłam meble do kuchni. Jak mi się uda i zdążę to wkleję zdjęcia.

Pozdrawiam Kubelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Od pewnego czasu czytam Wasz dziennik i jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej siły,pracy,determinacji i pomysłów:jawdrop:.My z Mężem właśnie rozpoczęliśmy adaptację poddasza.Jesteśmy dopiero po skuciu tynków.Sama też czyszczę cegłę :bash: I chciałabym się poradzić w jakich proporcjach przygotować zaprawę do fugowania,aby wyszła właśnie taka jasna jak u Was...;) Z góry dziękuję i trzymam kciuki,aby koniec remontu Wichury był szybki i w pełni satysfakcjonujący:wave:

Witam u nas :)

Zaprawę robiłam na oko ale co mogę napisać to na trzy kielnie piachu dawałam jedną wapna i wodę. Odczekiwałam aż trochę podeschnie i usuwałam nadmiar suchą ściereczką . Życzę powodzenia i współczuję tego bałaganu, ale teraz wiem ,że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteście na włościach :wave: dobre wieści przynosisz i jeszcze lepsze wieści z...... ( chciałam napisać z budowy :no: ale to już nie budowa tylko DOM :yes:i remonty w nim wykonywane ;) ).....

Jesteście w komplecie i to jest najważniejsze....trzymam nadal kciuki i oczywiście będę czekać na fotosy, które na 100% powalą mnie i nie tylko mnie na kolana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Annie A cieszę się ,że Wam się udało . Oj wykończeniówka jest straszna i ten bałagan dookoła jest dołujący. Teraz jak pomieszkujemy na całego to wszystko mnie denerwuje. A pracy jest strasznie dużo i to takiej , której prawie nie widać. Już mi zaczynają stawać włosy na głowie na myśl o znoszeniu kartonów z góry.

Najgorsze jest to ,że na razie nie będziemy mieć żadnej szafy ani garderoby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteście na włościach :wave: dobre wieści przynosisz i jeszcze lepsze wieści z...... ( chciałam napisać z budowy :no: ale to już nie budowa tylko DOM :yes:i remonty w nim wykonywane ;) ).....

Jesteście w komplecie i to jest najważniejsze....trzymam nadal kciuki i oczywiście będę czekać na fotosy, które na 100% powalą mnie i nie tylko mnie na kolana....

Dzięki ,że jesteś :)

Zdjęcia się zrzucają i trochę to jeszcze potrwa bo cyknełam ponad 160 . Mam nadzieję ,że zdążę coś pokazać .

Powiadasz ,że powalą:D ....nie chcę zapeszać , ale napiszę nieskromnie ,że jak wchodzę do mojej kuchni (jeszcze nieskończonej ) to już zbieram szczękę z podłogi.

Ale będę wredna i pochwlę się nią na końcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz powiedź mi jak ja mam wysiedzieć w pracy ??? no jak ......;) jak wiem ,że gdzieś hennnnn daleko jest takie piękne miejce i jeszcze do tego kuchnia gdzie trzeba szczęki zbierać :jawdrop:

Ale jestem ciekawa tych nowości :hug:

Byłam nad morzem to czemu nie dotarłam do Was ( wiem ja byłam na samym początku morza , a Wy mieszkacie gdzieś po środku [tak to kojarzę ....myślę , że dobrze ???? ] )....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz powiedź mi jak ja mam wysiedzieć w pracy ??? no jak ......;) jak wiem ,że gdzieś hennnnn daleko jest takie piękne miejce i jeszcze do tego kuchnia gdzie trzeba szczęki zbierać :jawdrop:

Ale jestem ciekawa tych nowości :hug:

Byłam nad morzem to czemu nie dotarłam do Was ( wiem ja byłam na samym początku morza , a Wy mieszkacie gdzieś po środku [tak to kojarzę ....myślę , że dobrze ???? ] )....;)

A szkoda , szkoda było trzeba dać znać to kawkę można było wypić przyjemnie:) Następnym razem zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...