Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

:jawdrop:Przez 2 dni nie zaglądałam a tu takie nowości:)... Cieszę się razem z wami z "przeprowadzki" na wichurkę... Wiem, że jak sie mieszka i wykańcza to wiele rzeczy denerwuje, i czasami wydaje sie, że nie widac efektów... jesteście razem i to jest najważniejse a to ze nie ma szfy to "pikuś"....

 

... my też zamieszkaliśmy na kartonach i bez szafy, po miesiącu zrobiłam dopiero zarys szafy w sypialni i pojawiły sie pierwsze drążki na wieszaki... na wszystko przyjdze czas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jest pięknie to mało powiedziane jest nooo.... brak mi słów.....jest domowo, przytulnie i widać włożone serce :) w pracę w WASZYM DOMKU

Kuchnia zapowiada się całkiem, całkiem interesująco, okap na honorowym miejcu, lodówka chłodzi wino ;).....

Panele superaste iiiii czekam na dalsze odsłony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda ten pokój z jasnymi panelami :yes: i ta koza...super pasuje. Co do podkładu kładzonego pod kątem, to na górze też się trochę namęczyłam, bo z kątami prostymi też u nas nie najlepiej :oops: ale później znalazłam sposób i wtedy poszło szybko. Teraz czeka mnie praca na dole, ale wiem że wiele osób daje sobie z tym spokój :D i podłodze nic się nie dzieje :yes:

 

Kafle także prezentują się zawodowo (szybko ci idzie :jawdrop:) Naprawdę pędzicie jak szaleni z robotami, aż przyjemnie popatrzyć. Oby tak dalej. Właściwie to już widzę jak za poddasze sie bierzecie, a tam macie pole do popisu :D

 

A zwierzyniec...cóż idealnie do domu pasuje :D ma się ochotę tylko do nich :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem znów na parę minutek co bardzo mnie wkurza :evil: - a najgorsze jest to , że nie mamy czasu wybrać jakiegoś neta.

Tak więc dla tych wszystkich którzy nas oglądają , czytają , kibicują , trzymają kciuki , piszą miłe słowa , doradzają :).... i tak długo jeszcze mogłabym pisać powiem na szybko ,że kuchnia jest już skręcona (brak cokołów) , ostatnia podłoga w salonie się kładzie, kafle podocinane w czym pomógł nam mój tato i chwała mu za to:) , próg pod drzwi wejściowe znalazł się na swoim miejscu ....i w sumie to wszystko.

Dziś zabraliśmy stół z piwnicy naszego starego mieszkanka więc będzie na czym jeść w kuchni. Jednym słowem jest bosko:rolleyes: wkrótce fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze już dobrze , poproszę o trochę cierpliwości bo strasznie zalatani jesteśmy i kuchnia nie ma jeszcze cokołów, a chciałabym pokazać w całości. Tak by mieć czym się pochwalić ustawiliśmy stół co okazało się małym wyzwaniem , gdyż tak dobrze schowałam w czasie przeprowadzki części do skręcenia nóg ,że biedny leżał na podłodze w częściach dobę. Chwalę się :) , mam się podoba i na żywo wygląda fajniej, nawet te nogi pasują do reszty, a proszę pamiętać mieszamy nowe ze starym, tzn nowe udające stare ;)

DSC_0057.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to ja wklejam fotki a tu taka cisza :( chyba się nie podoba :confused: w takim razie jadę rozkładać następną podłogę i skręcać meble u dzieciaczków .

I upiekę pierwsze ciasto ,żeby było słodko :lol2: a jutro jak uporamy się z podłogą to wstawiam kanapę i już nikt mnie z niej nie ruszy , pełne lenistwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...