Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kubel jest cudnie. Jaka przestrzeń i pięknie dobrane kolorki. Nie spodziewałam się, że te krzesła będą się tak pięknie prezentować. Nie moge sie za bardzo połapać w usytuowaniu poszczególnych pomieszczeń, ale myślę, że z czasem sie zorientuję. Macie piękny dom. Gratulacje. Czekam na kuchnię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się zapracowałam i chwilę mnie nie było, a u Was normalnie rewolucja :jawdrop: Jest przepięknie, klimatycznie i fantastycznie. Normalnie dech w piersi zapiera :jawdrop: będę trochę zazdrościć że Wy już prawie u kresu a ja dopiero będę zaczynać. Gratuluję, cieszę się ogromnie i czekam na dalsze relacje z cudownego domu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cudnościu mowę mi odjęło :jawdrop:

Jadalnia z krzesłami na tle cegieł B A J E C Z N A, podłoga wkomponowana rewelacyjnie...progi staro-nowe nigdy nie zamieniłabym na nówki :no:

Koteczek przesłodki....

Zioła hmmmmm zapachniało, zaszumiało, zaszeleściło i tak domowo się zrobiło.......

Jeszcze, jeszcze, jeszcze, jeszcze więcej fotosików z tak cudnych wnętrz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i oniemiałam z wrażenia po takich przemiłych wpisach ... ach już sama nie wiem co mam napisać bo dalej siedzę z uśmiechniętą japką :)

Bardzo ale to bardzo dziękujemy za takie miłe pochwały:hug: . Mam nadzieję, że dalej będziecie nas wspierać bo pracy jeszcze dużo przed nami. Oczywiście nadal nie mam cokołów , ale można z tym żyć , leżą i czekają na trochę więcej wolnego czasu . Pierwsze pranie i ciasto zaliczone , posadzona doopka na fotelu też:).

Wklejam nasz salon częściowo udomowiony , brak karniszy i firanek , poduszek , kwiatuszków .... ale i tak jestem zadowolona, a skoro ja jestem to mój mężuś też.

 

DSC_0018.JPG

 

DSC_0023.JPG

 

DSC_0022.JPG

 

DSC_0021.JPG

 

DSC_0028.JPG

 

i są prowizoryczne parapety - z pianki :rolleyes: bo już nie mogłam patrzeć na obskurny beton

DSC_0029.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pomocnik czyli tato we własnej osobie docinał kafelki , które już dokleiłam. Myślę, że już za parę dni położymy fugę i nabierze przedpokój jeszcze lepszego smaczku. W chwili obecnej znów się przeprowadzamy i znów targamy komody, materace i kartony z wynajmowanego mieszkanka. W domku na Wichurce mam obecnie jedną wielką rozpierduchę czyli znosimy pomału rzeczy z pięterka.

I przerobiłam męża na szafę własnej produkcji z naszych starych drzwi wejściowych. Jak tylko odetchnę po rozpakowywaniu i ponownym pakowaniu rzeczy , których nie zmieszczę ( brak szafy i co gorsze garderoby też:bash:) na dole w komodach to idę tym razem do stodoły skrobać te stare drzwi.

 

A tu parę fotek z wcześniejszych robót -

tu mój pomocnik co woła do mnie kierowniku :)

DSC_0012.JPG

 

pokój dzieciaczków , czyli kiedyś nasza sypialnia

DSC_0003.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...