Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

kubelko pełen szacunek dla WAS obojgu :). To co stworzyliście własnymi rękoma jest po prostu cudne i godne naśladowania :hug:

Łazienka, przedpokój i teraz KUCHNIA z jadalnią piękne, wspaniałe, bajeczne, romantyczne, miłe dla oczu, domowe, śliczne, obłędnie, anielskie = po prostu raj :rolleyes: !!!!! Gratulacje wytrwałości i dobrego wyczucia smaku !!!!!! Powracam do zdjęć kilkakrotnie w ciągu dnia i nie mogę się napatrzeć pięknym wnętrzom :no::lol2::p:hug:

W Waszym domku chce się po prostu przebywać i nie chce się wychodzić :no:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kubełko, które fronty w końcu wybrałaś? ja się właśnie przymierzam do kuchni.. z tego, co pamiętam, pisałaś, że będziesz brała meble z Ikei. Ja również się zdecydowałam na Ikeę, fronty białe abstrakt i jasnozielone, blaty i cokoły dębowe, podobnei jak stół.... Twoja kuchnia jest przepiękna, fantastycznie dopełnia całości:) gratuluję Wam po raz kolejny a zegar, który dostałaś, to moje wielkie marzenie..:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biale fronty + ciemny blat - IT ROCKS BIG TIME :wave:

Moje kolorki :)

Swoja droga, niezle trzymalas w napieciu z kuchnia, w zyciu bym sie nie spodziewala ze taka kolorystyke wsadzisz. I like it...I like it a lot :)

Patrzac na podloge (sliczna!) ...zastanawialm sie u siebie jak bedzie wygladac jasna podloga pociagnieta z salonu. Teraz widze ze wyglada super przy bialych szafkach :)

Materac nadal aktualny? Moge spac w kuchni :)

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt suuper ;)

 

Powiem tak, dziennik czytam od samego początku, no i codziennie do niego zaglądam szukając co kubelek nowego wymyślił ;p

 

Mam nadzieję, że znajdę kiedyś czas na założenie dziennika, jak to mi szło z remontem "ponad-stulatka" , jak na razie ja swojej cegiełki jeszcze nie malowałem żadnym impregnatem, ale swój mały udział w efektach kubelka przy impregnowaniu miałem - SARSIL ;-D

 

moja wypowiedź w tym dzienniku z

28-03-2011 11:50

Też zastanawiam się nad odpowiednim środkiem zabezpieczającym cegłę tak aby nie było efektu połysku, wcześniej zainteresowały mnie te środki:

[ATTACH=CONFIG]50108[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]50109[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]50110[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]50111[/ATTACH]

 

najbardziej do mnie przemawiają środki W i H-14

 

niestety za bardzo się na tym nie znam, wolałbym by wypowiedział się ktoś kto już coś przetestował ;p

 

znalazłem jeszcze coś takiego: http://www.remmers.pl/76+M5e54dfc4b07.0.html

Edytowane przez Waldek78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do Twojego watku , oglądam od początku i myslę matkooo ze też ludzie podejmują sie remontów takiej chałupy...docieram do końca, na ostatnio stronę i oczy mało mi nie wyskocza a język mam do pasa, zbierając przy okazji sline z klawiatury...

 

Gratuluję zaparcia, wkładu pracy i uzyskanych efektów !!!!

Jest ślicznie, tak lekko, klimatycznie i świeżo, tak jak lubie:)

Cudowna jest ściana z cegły, zakochałam sie w niej.

 

I ogólnie wielki szacunek za to ze Wam sie chciało ;) ale jak widac warto bylo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko już jestem i mam neta , bynajmniej na dwa następne lata... też mi bzdura ....ale ja nie o tym tylko ,że tak nam odebrało jasność myślenia ,że nie wiem co tu nabazgrać. Kochani takich miłych achów i ochów się nie spodziewaliśmy, jest nam ogromnie miło ,że Wam się podoba to co do tej pory stworzyliśmy :) , dziękujemy bardzo:hug:

Witam również nowe osoby i zapraszam oczywiście częściej , później znając siebie i swoją niepohamowaną chęć pisania podziękuję każdemu z osobna.

Od soboty mieszkamy już wszyscy razem, pożegnaliśmy się z wynajmowanym mieszkaniem (beż żalu i łez) i już jesteśmy na swoim. Jak to bywa na takich remontach , bo jak wiecie u nas jeszcze nie wszystko ukończone , panuje chaos . Brak szaf i szafek na buty bardzo potrafi dokuczać , myślę jednak że sobie jakoś z tym poradzimy:). Dziadkowie nie mogą porządnie się wyspać , chyba cisza i ciemność dookoła ich przeraża , nam to nie przeszkadza , zaś dzieciaczki są zadowolone , a od kiedy ogarnęłam ich pokój nie chcą nawet wyjść na dwór.

A my najchętniej nic byśmy już nie robili :eek: potrzebujemy trochę wolnego , jednak na taki luksus nas nie stać:( jest tyle do zrobienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle pięknie...

a przy okazji zapytam - co to za bateria kuchenna, bo nie pamiętam czy pisaliście coś, czyli czy mi umknęło, czy też niekoniecznie?

Tak o baterii gdzieś pisałam już wcześnie i teraz nie pamiętam jakiej jest firmy ,jak dokopię się przez górę papierów to dam znak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh....no popatrz...mam nawet jedną łazienkę w tych płytkach w moich inspiracjach :) A powiedz mi jak się je utrzymuje w czystości? Widać mocno zacieki z wody np?

Alano jak na razie kafelki sprawują się super, nie widać plamek których bardzo się obawiałam . Jestem zadowolona i nie muszę latać ze szmatą codziennie tak jak miałam przy paradyżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...