Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pokój dziecięcy wspólny... z kotem :D

 

Firanki pięknie - zdobią delikatnie, a jednocześnie nie zasłaniają przepięknych okien :yes:

Właśnie o to mi chodziło , firanki nadają jak dla mnie przytulności i ocieplają pomieszczenie , może być ich mało i po bokach . A co najważniejsze nie zasłaniają łuków. Nie wiem jak dla innych ale dla mnie jak są puste okna to kojarzy mi się okres przedświąteczny z dzieciństwa i wielkie mycie okiem . U innych może nie być firan i też i się podoba jednak dla mnie muszą być.

A pokój dzielą razem z dwoma kotami:) bo ten mały też tam przebywa najczęściej, a że nie umie wdrapać się na górę to okupuje dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapsl kuchnia to stat a blat to imitacja kamienia. Miałam wziąć adela z dębowym blatem , ale jak doszłam do porozumienia z mężem co do wyspy to stwierdziliśmy ,że nasze drewno nie będzie pasowało do tego dębu. I brnąc dalej doszliśmy do wniosku ,że czarny będzie najlepszy. Wyspa zaś będzie współgrać z parapetami i innym drewnem w domu.

I o ile pamiętam od zawsze podobał mi się stat , był najbardziej "wiejskim" frontem jaki spotkałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ,żeby nie było ,że tylko teraz pierdzimy w stołek :) wymyśliłam taki wieszaczek a'la ikea. Przygotowałam materiał , wyszlifowałam i w sumie mogłabym dociąć i przykręcić sama ale skoro mam takiego fajnego męża to czemu nie skorzystać co?

Tak więc mój wieszaczek do łazienki był zwykłą deską działową z pięterka i wyglądał tak

DSC_0013.JPG

 

DSC_0014.JPG

 

DSC_0017.JPG

 

DSC_0025.JPG

 

DSC_0024.JPG

 

Na szlafroczek idealny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno u nas zimno , mąż widział dziś w mieście ,że elektrociepłownia puściła dymek w kominie, oj niedobrze ludzie znów będą musieli słono płacić , a my wspomagamy się kominkiem. I wszystko fajnie tylko ,że cały dym i smrodek z komina cofał się na pokój:( . Nie było wyjścia trzeba było wleźć na dach. Oczywiście nie ja bo pewnie jakbym wlazła to tak by już mi tak zostało. Tak więc miałam na dachu mojego osobistego bociana ... mój wyczyścił komin i wszystko gra.

 

https://lh5.googleusercontent.com/-dj_4cSZvVwQ/Tl6pkBLOp4I/AAAAAAAADlM/QiZAvc6wMg8/s640/DSC_0029.JPG

 

Na zdjęciu załapał się wiatrołap lub jak my to nazywamy kurnik do zburzenia. Chcieliśmy zabrać się za niego już we wrześniu ale chyba nie damy rady i zostawimy go sobie na wiosnę. A skoro ma zostać to mąż musiał go nareperować i nabić nową papę bo przeciekał jak ser .

A ja kubełka zafugowałam cegłę przy kominku w salonie. Mały skrót dla zainteresowanych.

nakładam fugę

DSC_0031.JPG

 

tak wygląda po nałożeniu

DSC_0034.JPG

 

jak wyschnie /przeschnie wycieram suchą szmatką

DSC_0039.JPG

 

po czyszczeniu

DSC_0036.JPG

 

i gotowe

DSC_0040.JPG

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiem jak dla innych ale dla mnie jak są puste okna to kojarzy mi się okres przedświąteczny z dzieciństwa i wielkie mycie okiem . U innych może nie być firan i też i się podoba jednak dla mnie muszą być."

-Ja mam tak samo;)Firanki wyszły świetnie.Wieszak do łazienki też.Jak Ty to robisz,że potrafisz zrobić coś fajnego i niebanalnego z niczego?:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiem jak dla innych ale dla mnie jak są puste okna to kojarzy mi się okres przedświąteczny z dzieciństwa i wielkie mycie okiem . U innych może nie być firan i też i się podoba jednak dla mnie muszą być."

-Ja mam tak samo;)Firanki wyszły świetnie.Wieszak do łazienki też.Jak Ty to robisz,że potrafisz zrobić coś fajnego i niebanalnego z niczego?:eek:

 

To dobrze ,że nie jestem sama:) Jak to robię ? Tak właściwie to samo do mnie przychodzi , zbytnio się nie wysilam - no może czasem fizycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, słuchajcie, właśnie odziedziczyłam ze starego domu ok. 50 m2 parkietu dębowego, który nigdy nie był cyklinowany.. macie jakieś pomysły, co mogłabym z tym zrobić? myślałam, żeby w kuchni zrobić podbitkę na ścianach między szafkami wiszącymi a blatem, ale nie wiem, czy to się da zrobić??? i czy czyścić każdą klepkę ręcznie papierem czy jechać szlifierką? ale mam kocioł w głowie..

Kubełko, schody bombowe, właśnie tak je sobie u Ciebie wyobrażałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kubelku efety robią wrażenie!!:yes: W zasadzie nie wiem co napisać bo mi dech w piersiach zapiera. Myslałem, że bedę oglądał remonty jeszcze kilka miesięcy a tutaj niespodzianka i szok, nagle zdjęcia z wykończonymi pomieszczeniami i to jak wykończonymi!! Moje gratulacje i wielkie uznanie bo wiem ile trudu i pracy trzeba wlozyć w taki remont. Kurcze schody rewelacja i ta kuchnia!! Edytowane przez Dankan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...