Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kubelko widziałam te Twoje orzechowe wianki i to właśnie one są moją następną inspiracją do wianka :wiggle:. Są po prostu cudne i oczywiście dwie sztuki muszą być obowiązkowo ! ....do moich chcę jeszcze dodać po 4 małe szyszki ;) mam nadzieję, że też mi wyjdą tak ładne jak Twoje. Zauważyłam też jeszcze jeden pięknej urody wianek... na białej cegle.....:)

 

U mnie cały dom jest w tych moich wiankach , sama je plotę z wierzby , jabłoni z pączkami ... eee wszystkie badyle się nadają. Jeszcze nie próbowałam słomy i muszę to nadrobić ,w sumie mam jej trochę w stodole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam , są o wiele świeższe , wcześniej ten beż bił po oczach przy tych białych ścianach . Komody trafią do pokoju córki jak tylko zrobimy Jej pokój:eek: .Jak zrobię szafę i szafkę na buty to i tak nie będzie miejsca tam dla nich .

Psica urosła ,tylko rozumek ma jeszcze malutki ale ogólnie kochana jest i mało szkodliwa. Lustro w trakcie malowania i chyba nie osiągnę efektu o który mi chodzi:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, czasu nie mam, ale nie mogę głosu nie dać ;)

 

Pięknie przemalowujesz komody, u mnie niestety komody brak a i tak zgody bym nie dostała :sick: A psica z czasem zmądrzeje, to ogólnie mądra rasa, byle gadać do nich dużo i spokojnie :lol2:

 

Wianki... to bardzo proszę o kurs plecenia, tak krok po kroczku, jeśli to nie tajemnica. Może kiedyś, zimą bym się pokusiła o uplecenie choć jednego - i jak te orzeszki kleisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubel30 niewiem czy tu moge pisac czy nie? wiec tylko sie przywitam i powiem ze zaciskam kolana z niecierpliwosci bo postanowiłam sobie twoj watek obejrzec od poczatku idawkowac sobie przyjemnosc ogladania Waszej ogromnej pracy!! A juz na pierwszysch stronach zapowiadają sie piekne wnetrza!!

Jestem na 9stronie!;-) lece czytac!;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, jeśli mogę, to wrócę do tematu zamierzchłego (nie mam już siły szukać, a wiem, że pisałaś :( ) i spytam o okna - jakie sobie zamontowaliście? Proszę, przypomnij mi...

 

Eeee zabiłaś mnie tym pytaniem , powiem tak najtańsze jakie znaleźliśmy w naszym mieście ...ale ze sprawdzonej firmy... szyby 1.0 , na profilu Rehau :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj czytam czytam! normalnie jestes WIELKA takie schody obrobic?? ale normalnie zakochałam sie w tych twoich pieknych cegłach!!

 

:) na zdrowie:) - ja też je kocham i nie żałuję tych chwil jakie nad nimi spędziłam, chociaż czasem już miałam dosyć a chyba jeszcze bardziej miałam dosyć tych schodów. Teraz to co innego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...