Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

[ ... ] A tak dozujemy sobie przyjemności i cieszymy się z naszych domów przez cały czas:) Bynajmniej ja tak mam.

 

kubelko MĄDRE słowa wypisujesz !!!!!! masz zdecydowanie rację !!!!! ciszmy się powolutku tym co mamy i jaką mamy dużą satysfakcję, że umiemy coś sami stworzyć ( fajnie byłoby mieć kupę kasy i niech inni robią za ciebie, ale chyba nie oto chodzi :no:.... czy nie lepiej swój trud, swoje serce włożyć w wykonywaną pracę :D moim zdaniem lepiej !!!!! )....

Na schody i opaskę nie mogę się napatrzyć i jakoś sam buzia się uśmiecha na ich widok, a jeszcze widzieć dumę w oczach męża i teścia.....niezapomniane chwile....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tylko posadź ją gdzieś z boku , bo ja zrobiłam błąd i posadziłam tzn. mały posadził między inne warzywa i jak ta dynia zaczęła sobie rosnąć to tak rosła ,że nawet w pomidorkach była. Masakra z nią:yes: , albo inaczej z nią to wszystko w porządku tylko ze mnie taka ogrodniczka jak z koziej du... trąba:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień mnie nie było a tu takie czary :jawdrop: Pięknie!! Kuchnia cudna (taka mi się marzy :rolleyes: ), pokój dzieci, przedpokój, ale najbardziej zapadła mi w głowie łazienka z tym przepięknym drewnianym stołem ręcznie robionym. Po prostu genialny jest!! A dodatki....kobieto ty to masz gust :D:yes: Bardzo podoba mi się gałąź w łazience i wózek w przedpokoju. Czekam na skończony kominek, coś czuję że będzie super :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytarmosiłam ze stodoły przygotowane dechy na tą moją niby wyspę kuchenną. Tak to sobie wymyśliłam ,że jak mąż przyjechał to miał już tylko jedno zadanie-docinać:) . Wcześniej wszystko pomierzyłam , odrysowałam i dopasowałam na szerokość . Trochę się boję co nam wyjdzie :( . Teraz muszę wyszlifować pióra i trochę je skrócić , by nie było za dużych szpar po złączeniu , bo wiadomo to kuchnia i tu się kruszy , coś wyleje i takie tam inne kuchenne historie... trochę roboty mnie czeka. Na razie pokazuję tylko przygotowany materiał.

 

DSC_0019.JPG

 

DSC_0021.JPG

 

DSC_0023.JPG

 

A i widziałam wielkie kratery na księżycu , mega wielkie przez ten nasz teleskop ... trwało to dość krótko bo zaraz schował się za drzewami buuuu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosik chciałabym bardzo zrobić dynię w occie , nie wiem skąd ten pomysł ale tak jakoś chodzi za mną.

 

Chrzestna takie robi - korbasy :), nie wiem czy dobre, nie jadłam, ale pewnie tak - jej rodzinka i mój tata (jej brat) zażerają się tym - pewnie przepis babci :)

 

No naprawdę fajna ta doniczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...